همه آهنگ ها

استیو بالمر ویژگی هایی از ویندوز 8 را در Dell World منتشر کرد

استیو بالمر ویژگی های جدیدی از ویندوز 8 را در Dell World منتشر کرد
استیو بالمر ویژگی های جدیدی از ویندوز 8 را در Dell World منتشر کرد

پس از انتشار Windows 8 Developer Preview مدیر عامل شرکت مایکروسافت استیو بالمر،در طی سخرانی که اخیرا در همایش Dell World شهر آستین تگزاس برگزار شد ویژگی های جدیدی از ویندوز8 منتشر کرد.بالمر اعلام نمود ویژگی های متعدد و اصلی ویندوز جدید به عدد 2000 رسیده است و خاطر نشان کرد که این ویژگی های اضافه شده تنها قسمت کوچکی از تعداد انبوه نکات ارسال شده توسط توسعه دهنگان میباشد و هر روز تعداد بیشتری از این نکات برای ما ارسال میشود.

فارس 98

یکی از وِیژگی های جدید در ویندوز 8،قفل کردن صفحه نمایش است که مدتی پس از بی تحرکی در ویندوز فعال میشود و زمانی که کابر از کامپیوتر خود دور است Lock Screen تعداد ایمیل های جدید،آپدیت شبکه های اجتماعی و اطلاعات مهم برنامه ها را شمارش و آنها را در صفحه نمایش میدهد.وقتی که کاربر باز میگردد در نگاه اول حتی قبل از اینکه لوگین کند،خیلی سریع از هرچه که در نبود او اتفاق افتاده است باخبر میشود.

فارس 98

بالمر همچنین تصویری از Metro UI برای کسانی که قبلا آن را مشاهده نکرده اند به نمایش گذاشت که چیز جدیدی در ظاهر آن وجو نداشت،وی توضیحاتی اجمالی در مورد سفارشی کردن Tiles(کاشی ها) داد و اضافه نمود هدف اصلی استفاده از Metro UI توسط مایکروسافت،نمایش تعدادی زیادی از اطلاعات در زمانی کوتاه است.

فارس 98

در این همایش Windows Server 8 نیز توسط پردازشگر مجازی 32 بیتی همراه با مقداری بیشتر از 100GB رم نمایش،و به اجرا گذاشته شد،همچنین مایکروسافت جزئیات بیشتری از ویژگی Windows To Go که قبلا به آن اشاره کردیم منتشر کرد و نشان داد که چگونه ماشین های مجازی (virtual machine) را بدون اینکه کابر متوجه شود از یک مکان به مکان دیگر انتقال میتوان داد.انتقال نرم افزار ها و داده های سیستمی در به مکان جدید درحالت پیشرفته صورت میگیرد،وقتی که سیستم برای انتقال آماده شد سیستم محلی به حالت معلق در می آید و نرم افزار ها و داده های سیستمی به مکان جدبد منتقل میشوند.

منبع:فارس 98


(1) مایکروسافت ویندوز - ویکیپدیا دانشنامه آزاد
مایکروسافت ویندوز - ویکیپدیا دانشنامه آزاد


(2) سیستم عامل ویندوز و تاریخچه پیشرفت آن
سیستم عامل ویندوز و تاریخچه پیشرفت آن بانه دات کام تازه های تکنولوژی


(3) ورود اتوماتیک به ویندوز 7 یا ویندوز ویستا
ورود اتوماتیک به ویندوز 7 یا ویندوز ویستا


(4) ویندوز 10 - ویکیپدیا دانشنامه آزاد
ویندوز 10 - ویکیپدیا دانشنامه آزاد


(5) ویندوز 8 - ویکیپدیا دانشنامه آزاد
ویندوز 8 - ویکیپدیا دانشنامه آزاد


(6) laptop-dell-tehran
laptop-dell-tehran


(7) هر آنچه در مورد Windows 8 باید بدانید - زومیت
ویندوز 8 چه زمانی منتشر خواهد شد مدیرعامل مایکروسافت استیو بالمر اعلام کرده که ویندوز 8 در سال 2012 منتشر خواهد شد اما تاریخ دقیق انتشار آن هنوز اعلام نشده است. انتظار می رود اطلاعات دقیق تر زمان انتشار Windows 8 در ماه سپتامبر و در کنفرانس BUILD اعلام شود.


(8) استیو بالمر - ویکیپدیا دانشنامه آزاد
در سال 2003 میلادی بالمر 83 از سهام خود را فروخت و تنها 4 از آن را نگه داشت. در ماه اوت 2013 اعلام شد که بالمر ظرف مدت 12 ماه از سمت خود کنار خواهد رفت و کمیتهای که بیل گیتس هم یکی از اعضای آن است در مورد انتخاب مدیرعامل جدید تصمیم خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده + شش =

دکمه بازگشت به بالا