همه آهنگ ها

فیلمبرداری Aquaman and the Lost Kingdom به پایان رسید

فیلمبرداری Aquaman and the Lost Kingdom به پایان رسید

به تایید جیمز وان، کارگردان فیلم آکوامن 2 (Aquaman 2)، فیلمبرداری آن به پایان رسیده است. آخرین روز فیلمبرداری این هفته در مالیبو انجام شد و وان با به اشتراک گذاشتن عکس‌هایی با حضور جیسون موموآ و پاتریک ویلسون از پایان فیلمبرداری آکوامن 2 خبر داد. وی توضیح داد که تقریبا 95٪ از فیلم در انگلیس فیلمبرداری شده و درباره پروسه ساخت فیلم گفت:

از دست اندرکاران عزیزی که خستگی‌ناپذیر و پرتلاش روی این پروژه کار کردند، هزاران بار تشکر می‌کنم. بدون شک آن‌ها از بهترین هنرمندان و صنعتگرانی هستند که من شانس همکاری با‌ آن‌ها را داشته‌ام.

مطلب پیشنهادی:نقد فیلم The Father – درامی دلخراش پیرامون زوال عقلفیلم پدر با احساسات زنده قلب شما را می‌شکند
نقد فیلم The Father – درامی دلخراش پیرامون زوال عقل
فیلم آکوامن 2

فیلم اول Aquaman در سال 2018 به کارگردانی جیمز وان اکران شد که با بیش از 1.1 میلیارد دلار فروش جهانی در باکس‌آفیس به موفقیت عظیمی رسیده بود و از این حیث جزو پرفروش‌ترین فیلم‌ها در گیشه به شمار می‌رود. کارگردان می‌گوید اگرچه مراحل ساخت فیلم به پایان رسیده، اما این بدان معنا نیست که آکوامن 2 آماده اکران باشد. وی در همین رابطه گفت:

تا زمان آماده‌سازی آن راه بسیار طولانی در پیش دارم، اما نمی‌توانم برای به اشتراک گذاشتن لحظات کوچکی از آن با شما صبر کنم.

در فیلم Aquaman and the Lost Kingdom علاوه بر جیسون موموآ، بازیگرانی نظیر امبر هرد (میرا) و یحیی عبدالمتین دوم (بلک مانتا) به نقش‌آفرینی پرداخته‌اند.

فیلم آکوامن 2 قرار است در تاریخ 16 دسامبر 2022 (25 آذر 1401) در سینماها اکران شود.

مطلب پیشنهادی:28 فیلم و انیمیشن خانوادگی که بزرگسالان با آن‌ها ارتباط برقرار می‌کنندشاهکارهایی که مرز سن و سال را کنار زدند
28 فیلم و انیمیشن خانوادگی که بزرگسالان با آن‌ها ارتباط برقرار می‌کنند


لتس‌پلی فورتنایت: با ماشین افتادیم به جون هم
تماشا از کانال یوتیوب


(1) پایان فیلمبرداری فیلم Aquaman 2 با بازی جیسون موموآ
11122021 20 آذر 1400 از تیرماه امسال، مراحل فیلمبرداری و تولید فیلم Aquaman and the Lost Kingdom رسما آغاز شد و حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، مراحل فیلمبرداری و تولید فیلم Aquaman 2 به پایان رسیده است. جیسون موموآ، بازیگر نقش آکوامن این خبر را در شبکههای اجتماعی تایید کرد و گفت که او حالا قرار است برای تعطیلات به خانهی خود برود.


(2) پایان فیلمبرداری فیلم Aquaman 2 با بازی جیسون موموآ - فیلمت
از تیرماه امسال، مراحل فیلمبرداری و تولید فیلم Aquaman and the Lost Kingdom رسما آغاز شد و حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون ، مراحل فیلمبرداری و تولید فیلم Aquaman 2 به پایان رسیده است. جیسون موموآ، بازیگر نقش آکوامن این خبر را در شبکههای اجتماعی تایید کرد و گفت که او حالا قرار است برای تعطیلات به خانهی خود برود.


(3) پایان فیلمبرداری فیلم Aquaman 2 با بازی جیسون موموآ - زومجی
پایان فیلمبرداری فیلم Aquaman 2 با بازی جیسون موموآ. جیسون موموآ، بازیگر نقش آکوامن از به پایان رسیدن مراحل فیلمبرداری و تولید فیلم Aquaman and the Lost Kingdom خبر داده است. از تیرماه امسال، مراحل فیلم


(4) فیلمبرداری فیلم Aquaman and The Lost Kingdom آغاز شد
فیلمبرداری فیلم Aquaman and The Lost Kingdom آغاز شد توسط علیرضا قطبی در 8 تیر 1400 0213 جیمز وان کارگردان فیلم Aquaman and The Lost Kingdom اولین عکس از


(5) Aquaman And The Lost Kingdom Trailer 2022 - YouTube
Aquaman And The Lost Kingdom Trailer 2022Aquaman In The Lost Kingdom is the upcoming project of DC STUDIOS and it will be releasing in December 2022. DC fans


(6) سی نما - آغاز فیلمبرداری Aquaman 2 و John Wick 4
28062021 سی نما - آغاز فیلمبرداری Aquaman 2 و John Wick 4. تولید آکوامن 2 آغاز شد. عنوان تجاری این پروژه آکوامن و قلمرو گمشده Aquaman and the Lost Kingdom خواهد بود، اما در حال حاضر با نام نکروس Necrus فیلمبرداری میشود.


(7) فیلم آکوامن و پادشاه گمشده Aquaman and the Lost Kingdom
فیلمبرداری اواخر ژوئن در لندن آغاز شد و در ماه دسامبر در هاوایی به پایان رسید. این فیلم در 16 دسامبر 2022 اکران میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − 2 =

دکمه بازگشت به بالا