همه آهنگ ها

دنیای استار وارز را اینبار روی پلتفرم موبایل تجربه کنید

اگر علاقه‌مند به تجربه بازی‌های نقش آفرینی موبایلی هستید، در این مطلب با بررسی بازی iOS و اندروید Star Wars: Galaxy of Heroes همراه باشید.

اجازه دهید که سوار بر ماشین زمانمان شویم و به سال‌ها پیش بازگردیم. چندین دهه پیش بود که فیلمساز‌های بزرگ دست روی کانسپتی گذاشتند که حتی پس از گذشت سال‌ها نیز همچنان جذاب است. نبردها و اکتشافات فضایی کلیشه‌‌هایی دوست داشتنی بودند که دست نویسندگان و فیلمسازهای آن زمان برای روایت اتفاقاتی هیجان انگیز باز گذاشته بودند. حالا پس از موفقیت‌هایی که این کانسپت آن را تجربه کرده بود، نوبت به بازی‌های ویدیویی رسید تا با استفاده از پتانسیل‌های بالای این کانسپت، نمایشی خارق‌العاده را به تصویر بکشند.

با افزایش محبوبیت بازی‌های ویدیویی در اوایل دهه 90 میلادی، کانسپت فضایی‌ها و نبردهای میان کهکشانی خودش را بیش از هرچیز دیگری نشان می‌داد. در این بین یکی از دسته سبک‌هایی که بیش از هرچیز دیگری به این ایده خلاقانه بها داد، بازی‌های نقش آفرینی بودند. حالا در یک طرف ماجرا ایده‌ای سرگرم‌کننده قرار داشت و در طرفی دیگر؛ سبکی بود که می‌توانست یکی از بهترین تجربیات آن سال‌ها را به ارمغان بیاورد. درست در زمانی که همه‌چیز به انتهای مسیرش رسیده بود، اتفاقی افتاد که شاید هیچکسی انتظارش را نداشت.

مطلب پیشنهادی:بازی GTA: Liberty City Stories؛ آخرین بازمانده موبایلی راکستاربه یاد ایام قدیم
بازی GTA: Liberty City Stories؛ آخرین بازمانده موبایلی راکستار

پلتفرم موبایل درست همان انقلابی بود که صنعت بازی‌های ویدیویی به آن نیاز داشت. پتانسیل‌های پلتفرم موبایل، این پلتفرم را تبدیل به سکوی پرتاب استودیوی‌های بزرگ کرده بود و آن‌ها این فرصت را داشتند که بتوانند فصلی جدید از بازی‌هایشان را روی پلتفرمی ناشناخته شروع کنند. سال‌ها گذشت و امروزه پلتفرم موبایل تبدیل به چیزی شده که شاید بتوان از آن به عنوان جذاب‌ترین اتفاقات چندسال اخیر صنعت بازی‌های ویدیوی یاد کرد.

مدتی است که پای استودیوی‌های بزرگ بازی‌سازی به دنیای پلتفرم موبایل باز شده، استودیوی بازی‌سازی الکترونیک آرتز نیز دقیقا از جمله همین بازی‌سازهاست که با عناوین موبایلی بزرگی شناخته می‌شود. یکی از بازی‌های بزرگ این استودیو، عنوان موبایلی Star Wars: Galaxy of Heroes بود که در سال 2015 برای پلتفرم موبایل منتشر شد. Star Wars: Galaxy of Heroes یکی از موفق‌ترین بازی‌های استودیوی الکترونیک آرتز بود و توانست که با نقدهای خوبی نیز مواجه شود.

ماموریت ساخت این بازی برعهده استودیوی Capital Games بود و استودیوی الکترونیک آرتز نیز آن را منتشر کرد. Star Wars: Galaxy of Heroes توانست که به امتیاز متای 70 دست پیدا کند که شاید برای استودیویی با چنین تجربه‌ای کمی دلسرد کننده باشد، اما بازی به لطف محتوای خوبی که دارد؛ همچنان می‌تواند گزینه‌ای خوب برای سرگرم شدن باشد. شما در دنیای این بازی با یک عنوان نقش آفرینی طرف هستید که پای المان‌های مبارزه‌ای – استراتژی را نیز به دل گیم‌پلی‌اش باز کرده و می‌تواند حسابی شما را سرگرم کند.

مطلب پیشنهادی:بازی موبایلی Combat Master؛ جایگزینی عالی برای کال آف دیوتی مدرن وارفراین بازی موبایلی مرز خلاقیت را به چالش کشیده
بازی موبایلی Combat Master؛ جایگزینی عالی برای کال آف دیوتی مدرن وارفر

اگر از طرفداران سری فیلم‌های Star Wars باشید، خوب می‌دانید که داستان از چه قرار است! بازی موبایلی Star Wars: Galaxy of Heroes نیز دقیقا از همان داستان کلیشه‌ای دوست داشتنی استفاده کرده. جایی‌که اتفاقات بازی حول محور 2 گروه از انسان‌ها جریان دارد. با تمام این توضیحات، آدم‌ بدهای داستان بازی آرزوهای امپراطوری بر کل کهکشان را در سردارند و فرماندهی آن‌ها بر عهده ارباب تاریکی است! حالا شما به عنوان آدم‌ خوب‌های بازی وظیفه دارید که باید جلوی آن‌ها را بگیرید.

برای اجرای بازی موبایلی Star Wars: Galaxy of Heroes شما نیاز به دسترسی به اینترنت دارید

معمولا وقتی صحبت از بازی‌های نقش آفرینی می‌شود، طبیعی است که شما انتظارات بالایی از بخش گیم‌پلی این بازی داشته باشید. خبر خوب این است که بازی Star Wars: Galaxy of Heroes درست به اندازه‌ای که باید سرگرم کننده است که بتواند ساعت‌ها شما را پای خودش نگه دارد. شاید بزرگ‌ترین ایراد گیم‌پلی این بازی را بتوان پیچیدگی بیش از حد منوهای بازی و محتوای زیاد آن خطاب کرد. Star Wars: Galaxy of Heroes یک بازی به شدت پر محتواست، اما این محتوا گاهی می‌تواند گیج‌کننده باشد.

تمام کاری که باید انجام دهید، جمع کردن قهرمان‌های مختلف از سراسر کهکشان است، مرحله بعد ارتقا و فرستادن آ‌ن‌ها به زمین نبرد است و اینجاست که بازی شما را با اصلی‌ترین چالش خودش رو به رو می‌کند. نبردهای بازی به صورت Turn-based جریان دارند و برای همین شما باید از استراتژی‌های مختلفی کمک بگیرید. بازی از شما می‌خواهد که با استفاده از کاراکترهایی که پیدا کرده‌اید، ترکیب خودتان را بسازید و دل به مسابقات 3V3 بازی بزنید. همچنین موضوع دیگر این است که بازی Star Wars: Galaxy of Heroes دیتای مورد نیازش را به حین اجرای بازی دانلود می‌کند، بنابراین چه برای تجربه کمپین و چه برای اجرای مولتی‌پلیر بازی، شما همیشه باید به اینترنت دسترسی داشته باشید.

مطلب پیشنهادی:بازی موبایلی PUBG: New State؛ همان فرمول موفقیت‌آمیز همیشگیمیراثی برای یک ماجراجویی بزرگ
بازی موبایلی PUBG: New State؛ همان فرمول موفقیت‌آمیز همیشگی

عملا هیچکاری وجود ندارد که شما نتوانید آن را در دنیای Star Wars: Galaxy of Heroes تجربه کنید. بیش از 20 گیم‌مود مختلف درکنار تنوع فوق‌العاده کاراکترهای بازی، دست به دست هم داده‌اند تا Star Wars: Galaxy of Heroes یک سر و گردن بالاتر از دیگر بازی‌های موبایلی باشد. هر کاراکتر ویژگی‌های خاص خودش را دارد و شما حتی می‌توانید آن‌ها را به سلاح‌ها و آیتم‌هایی که در طول بازی پیدا کنید، مجهز کنید!

گرافیک بازی کمی دلسرد کننده است، اما به هرحال باید توقعاتمان را کمی منصفانه‌تر کنیم! بازی موبایلی Star Wars: Galaxy of Heroes بازمانده‌ای از سال 2015 است و نباید انتظارات بالایی از آن داشت. گرافیک بازی در حد و اندازه خودش قابل قبول است. تنوع خوب محیط‌های بازی و استفاده از رنگ‌های مختلف؛ باعث شده است تا گرافیک و جلوه‌های بصری بازی واقعا دوست داشتنی باشند. همچنین آن موسیقی شاهکار مجموعه فیلم‌های Star Wars در این بازی نیز حضور دارد و شنیدن موسیقی‌متن شاهکار بازی به هنگام تجربه Star Wars: Galaxy of Heroes خالی از لطف نیست.

پیشنهاد می‌شه!

بازی موبایلی Star Wars: Galaxy of Heroes بازمانده‌ای از سال 2015 روی پلتفرم موبایل است. عنوانی که استودیوی الکترونیک آرتز آن را منتشر کرد و توانست به امتیاز متای 70 دست پیدا کند. جلوه‌های و صوتی بازی و از طرفی گرافیک قابل قبول آن، عمده دلیل تجربه این بازی هستند و گیم‌پلی Star Wars: Galaxy of Heroes به اندازه‌ای که باید خوب است که بخواهید انتظار یک بازی نقش آفرینی خوب را از آن داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفت − 2 =

دکمه بازگشت به بالا