همه آهنگ ها

ون با طراحی شبیه به چاقو های سوئیسی

ون با طراحی شبیه به چاقو های سوئیسی
ون با طراحی شبیه به چاقو های سوئیسی

تا کنون سفر و زندگی کردن در ون های کوچک قدیمی سخت و مشکل بود، اما دیگر نگران نباشید زیرا کارشناسان طراحی سوئیسی میخواهند به تجربه تلخ زندگی و سفر کردن با ون ها پایان دهند.آنها ون مفهومی به نام Ecco طراحی نمودند که تاشو است و با باز کردن قسمت های مختلف ون،اندازه آن دو برابر میشود.

فارس 98

این وسیله نقلیه الکتریکی 4٫5 متری قرار است در سال 2014 به فروش برسد و دارای جای خواب برای 5 نفر،آشپزخانه،حمام و مکانی برای استراحت میباشد. همچنین برای ایجاد فضای اضافی در ون با استایلی شبیه به چاقو های سوئیسی، دیوار و صندلی هر اتاق تا و جمع میشوند.

فارس 98

Ecco یک وسیله سبز است و مقدار آلاینده ای که وارد هوا میکند صفر میباشد،علاوه بر این با 8 ساعت شارژ باتری پنل های خورشیدی که در بالای آن قرار دارد میتوان تا 24 ساعت از آنها استفاده نمود.تم فضایی موضوع و ایده اصلی طراحی مفهومی این ون بوده است بنابراین مسافرین باید از عقب ون و توسط پله های که با سقف تاشو پوشیده شده اند وارد آن شوند.

فارس 98

در سمت راننده و مسافر در داخل درهای عمودی که به سمت آسمان باز میشود پنجره دایره ای شکلی قرار گرفته است،علاوه بر آن شیشه جلو ون آنقدر بزرگ میباشد که شما یک نما کامل از جاده را مشاهد میکنید.

منبع خارجی:dailymail

ویرایش و ترجمه:فارس 98


(1) جنبش طراحی گرافیک سوئیس - وبلاگ فدک پرینت
جنبش طراحی گرافیک سوئیس - وبلاگ فدک پرینت


(2) چاقوی سوئیسی چاقوی ارتش سوئیس - مجله گردشگردی مارکوپولو
بنابراین این چاقوهای تاشو نه تنها برای کارهای روزمره خانگی کاربرد دارد بلکه برای مهندسین کامپیوتر هم کاربرد دارد و میتواند گزینه مناسبی به عنوان سوغاتی باشد. برای آشنایی بیشتر با چاقوی سوئیسی و یا چاقوی ارتش سوئیس در این مقاله همراه ما باشید.


(3) چاقوی سوئیسی - ویکیپدیا دانشنامه آزاد
چاقوی سوئیسی یا چاقوی ارتش سوئیس به انگلیسی Swiss Army knife به آلمانی Schweizer Offiziersmesser یک نمانام برای نوعی چاقوی جیبی چندکاره یا چندابزاره است که توسط ویکتورینوکس و ونگر تولید میشود.


(4) عکس بهترین چاقوهای دنیا گالری عکس ویژه ترین Vizhetarin
عکس چاقو عکس چاقو های خفن عکس چاقو خوردن عکس چاقوکشی عکس چاقو ضامن دار عکس چاقو و قمه عکس چاقو خوردن داداشی عکس چاقو جنگی عکس چاقو کپوری عکس چاقوی زنجان عکس چاقو ارتشی عکس چاقو استخونی عکس چاقو اشپزخانه


(5) چاقوی سفر و ابزار چند کاره فروشگاه اینترنتی دیجیکالا
بسته ابزار طراحی و مهندسی بسته ابزار طراحی و مهندسی چاقو سفری جوانگ های کد gh 22 11500 تومان. چاقو سفری کد 2117 129900 تومان. مقایسه 0 کالا. انصراف. ورود به دیجیکالا. پست الکترونیک یا شماره موبایل. کلمه عبور. مرا به خاطر


(6) عکس چاقو های نظامی گالری عکس ویژه ترین Vizhetarin
عکس های با موضوع عکس های جالب چاقو چاقو های برتر نظامی عکس تجهیزات ترین چاقو هاچاقو شیک نظامیچاقو نظامی چاقو های برتر نظامی عکس تجهیزات عکس باحال ترین چاقو های جیبی سری دوم عکس های جالب چاقو گالری عکس چاقو های برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × سه =

دکمه بازگشت به بالا