همه آهنگ ها

با کیو آر کد بر روی پشت بام خانه ها تبلیغ کنید

با کیو آر کد بر روی پشت بام خانه ها تبلیغ کنید
با کیو آر کد بر روی پشت بام خانه ها تبلیغ کنید

کیو آر کد چیست؟

qr code یک رمزمیله‌ی ماتریسی (یا بارکد دودورا [دوبُعدی]) است. می‌توان آن را با پوینده‌ها‌ی qr، تلفن همراه دوربیندار و تلفن هوشمند خواند. این بارکُد دربردارنده‌ی چیدمانی از چهارگوش‌ها‌ی سیاه بر روی زمینه‌ی سپید است. داده‌ی نهفته می‌تواند نوشته، نشانی وب، شماره تلفن، یا داده‌ی دیگری باشد.

فارس 98
ساخت ژاپن در سال 1994 میلادی بدست شرکت تویوتا. در ژاپن بسیار فراگیر است و بیشترین کاربرد را میان بارکد‌های دوبُعدی دارد. “qr” کوتاه “Quick Response” (پاسخ تند) می‌باشد، زیرا سازنده‌ی آن می‌خواست کُد به گونه‌ای باشد که درونمایه‌ با شتاب زیاد رمزگشایی شود.

QR آدرسها و URL هایی را که در نشریات، آهنگ ها، اتوبوس ها، کارت تبلیغات، یا هر چیزی که کاربران نیاز به دانستن اطلاعات در مورد آن داشتند کد می کند. کاربرانی که به تلفن دوربین دار‌های دارای برنامه کامپیوتری خواننده (reader) صحیح باشند می تواند تصویر کد QR را برداشت می‌کند و باعث می‌شود که مرورگر تلفن اجرا شده و به URL مورد نظر منتقل شویم. ارتباط دادن بین اشیاء دنیای فیزیکی با hardlink یا فرامتن دنیای فیزیکی شناخته می شود. نلفن همراه Google به نام Android operating system بر روی برخی مدل هایش با استفاده از بارکد خوان (ZXing) داخلی خود استفاده از QR را پشتیبانی می‌کند و همچنین مرورگر آن تغییر مسیر URI را پشتیبانی می‌کند که به کدهای QR اجازه می دهد metadata را به برنامه‌های موجود بر رو گوشی بفرستد. سیستم‌عامل symbian شرکت نوکیا به بارکدخوان مجهز شده است، که آنرا قادر می سازد کدهای qr را بخواند.[ویکی پدیا][بیشتر]

تبلیغات با کیو آر کد

ما معمولا تبلیغات را در سایت ها،سرویس های ایمیل،بیلبوردها،مجلات و.. مشاهده میکنیم ، در واقع ما تبلیغات را بدون اینکه به آنها توجه کنیم در زندگی روزمره خود مشاهده میکنیم اما این بار قرار است با شکلی متفاوت بر روی پشت بام خانه ها شاهده آنها باشیم.

فارس 98

روابط عمومی جهانی و مشاوره توسعه کسب و کار شرکت فیلیپس در حال بازاریابی سرویسی جدیدی است که میتواند QR کدها را بر روی سقف خانه قرار دهد،سرویسی که BlueMarble نامیده میشود ،فضای پشت بام خانه ها را در سرویس هایی مانند Google Maps و Google Earth که تصاویر ماهواره ای از زمین را نمایش میدهد به یک بیلبورد تبلیغاتی تبدیل میکند و بطور مثال با قرار دادن کیو آر کد بر روی سقف فروشگاهی اطلاعاتی از قبیل محصولات،وبسایت فروشگاه و .. به کاربرانی که با تلفن همراه در حال گشت و گذار در این سرویس ها هستند میدهد.

چگونه کیو آر کد بسازیم

فارس 98

سرویس های متعددی برای ساختن تصاویر کیو آر کد در وب موجود میباشند،بطور مثال از سرویس technotux و lilqr برای ساختن کیو آر کد استفاده کنید.

منبع:فارس 98


(1) کدهای QR چیست جامع
کدهای QR چیست جامع


(2) ملک_مشهد Instagram posts photos and
ملک_مشهد Instagram posts photos and videos - Picuki.com


(3) آموزش کامل فعالسازی رمز دوم یکبارمصرف
آموزش کامل فعالسازی رمز دوم یکبارمصرف رمز پویا بانک ملی


(4) پرداخت با دستگاه پوز بدون کارت بانکی
پرداخت با دستگاه پوز بدون کارت بانکی - وبلاگ شرکت پرداخت


(5) ﻣﺴﻮﻭﻻﻥ ﺑﺮﺍﻱ ﺗﻮﻟﻴﺪ ﻣﻠﻲ ﮔﺎﻡ ﻫﺎﻱ ﻋﻤﻠﻲ
ﻣﺴﻮﻭﻻﻥ ﺑﺮﺍﻱ ﺗﻮﻟﻴﺪ ﻣﻠﻲ ﮔﺎﻡ ﻫﺎﻱ ﻋﻤﻠﻲ ﺑﺮﺩﺍﺭﻧﺪ ﺭﻫﺒﺮ ﻣﻌﻈﻢ ﺍﻧﻘﻼﺏ - جام جم


(6) خدا داوکینز
خدا داوکینز


(7) جذاب و زیباترین پشت بام های جهان عکس
جذاب و زیباترین پشت بام های جهان عکس


(8) این اثر ترجمهای است از
این اثر ترجمهای است از


(9) تعبیر خواب پشت بام خانه از ابن سیرین
تعبیر دیدن پشت بام در خواب چیست پشت بام رفعت مقام و جاه و عظمت است وچنانچه خویشتن را بر بام دیدید به اندازه ارتفاع آن بام ترقی می کنید و محترم و معزز می شوید.. اگر خود را روی پشت بام خانه ناشناسی دیدید باید منتظر برخوردی


(10) گلخانه در پشت بام باغچهای کوچک بر بام خانه شما ستاره
برای ساختن یک فضای سبز زیبا بر روی پشت بام یا تراس باید از کارشناسان حرفهای در این زمینه کمک گرفته و با استفاده از نقشه برداری دقیق محاسبات مختلف انتخاب مواد مناسب و همچنین اجرای صحیح یک محوطه خاص را روی پشت بام ایجاد نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 − نه =

دکمه بازگشت به بالا