همه آهنگ ها

شایعه فیلم بعدی زک اسنایدر یک پروژه از DC خواهد بود

شایعه: فیلم بعدی زک اسنایدر یک پروژه جدید از DC خواهد بود

زک اسنایدر کارگردان جاستیس لیگ (Justice League) به تازگی ویدئویی منتشر کرده که برخی طرفداران تصور می‌کنند خبر از ساخت یک پروژه جدید DC می‌دهد.

ویدئوکلیپی که زک اسنایدر در صفحه رسمی خود در وبسایت Vero منتشر کرده، یک خوراک بوقلمون مخصوص روز شکرگزاری را به نمایش می‌گذارد که با کپشن «شکرگزارم» همراه شده است. هر چند چیزی که در پشت زمینه این بوقلمون به نمایش در آمده، طرفداران فیلم جاستیس لیگ را متقاعد کرده که این کارگردان بار دیگر برای یک فیلم اقتباسی جدید از کمیک بوک‌های دی‌سی بر خواهد گشت.

مطلب پیشنهادی:8 مورد از وحشتناک‌ترین کارهای هارلی کوییننیمه تاریک هارلی کویین
8 مورد از وحشتناک‌ترین کارهای هارلی کویین


خرید اکشن فیگور بتمن مدل جاستیس لیگ

از آنجا که هر دو شخصیت دارکساید و دساد نقش‌هایی کلیدی و مهمی در کمیک بوک Final Crisis ایفا می‌کنند، طرح اولیه‌ای که استاب در توئیتر خود به اشتراک گذاشته بود، به طرز خاصی تبدیل به یک مورد جالب می‌شود. هر چند استاب در ادامه شفاف سازی کرد که این نقاشی دستی را زمانی که او نسخه اسنایدر کات جاستیس لیگ را تماشا می‌کرد، کشیده است. اما با وجود این حرف‌ها، زمان بندی ارسال این طراحی در توئیتر توسط استاب و سپس انتشار ویدئو کلیپ توسط اسنایدر، برای طرفداران دی‌سی مشکوک به نظر می‌رسد.

البته زک اسنایدر پس از آن که نسخه Zack Snyder’s Justice League را منتشر کرد، در گفتگویی اعلام کرده بود که کار او با دنیای دی‌سی به پایان رسیده است. هر چند اسنایدر در یکی از تورهای مطبوعاتی طولانی که برای اسنایدر کات برگزار شده بود، لوکیشن‌هایی را که دوست داشت داستانش را در آنجا روایت کند، فاش کرد و قسمتی از داستان‌‌هایی که برای فیلم جاستیس لیگ 2 برنامه ریزی کرده بود را بیان کرد که مربوط به دارکساید و معادله ضد حیات میشد، معادله‌ای که می‌تواند تاثیر بسیار منفی‌ روی سوپرمن بگذارد. داستانی که از برخی جهات شبیه داستان Final Crisis بود. او همچنین از علاقه خود برای حضور شخصیت‌های کت‌وومن و ریدلر در فیلم‌های دی‌سی گفته بود.

در نهایت باید گفت که هنوز چیزی برای هیجان زده شدن طرفداران وجود ندارد. ویدئوی منتشر شده توسط اسنایدر، فاصله بسیار زیادی بر هر گونه اعلامیه رسمی ساخت فیلم دارد و به علاوه این احتمال نیز وجود دارد که فقط یک اتفاق تصادفی بوده… یا آن که شاید کارگردان با طرفداران خود بازی می‌کند. بالاخره اسنایدر پیش از این اظهار داشت که برادران وارنر به شدت مخالفت برداشت او از قهرمانان دی‌سی بودند. آن سارنوف، مدیر عامل وارنر نیز تایید کرده بود که استودیو هیچ برنامه‌ای برای ادامه دادن جاستیس لیگ اسنایدر ندارد. پس به احتمال قوی، اسنایدر به DCEU باز نخواهد گشت. حتی اگر بوقلمون روز شکرگزاری حاکی از یک چیز دیگر باشد.

مطلب پیشنهادی:پنج سوال بی جواب درباره سه‌گانه شوالیه تاریکیمسئله بروس وین
پنج سوال بی جواب درباره سه‌گانه شوالیه تاریکی


ماینکرفت #51 – محسن اولین اینترنت ماینکرفت رو راه انداخت!

تماشای ویدیو از یوتوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 6 =

دکمه بازگشت به بالا