همه آهنگ ها

پوستر Spider-Man No Way Home ظاهر متفاوت گرین گابلین را نشان میدهد

پوستر جدید Spider-Man: No Way Home ظاهر متفاوت گرین گابلین را نشان می‌دهد

پوستر جدیدی از فیلم موردانتظار Spider-Man: No Way Home منتشر شد که ظاهر متفاوت شخصیت گرین گابلین را به نمایش می‌گذارد.

در مرکز این پوستر شاهد اسپایدرمن، ام جی و دکتر استرنج هستیم که البته ویلن‌های فیلم نیز در آن دیده می‌شوند. اگر با دقت نگاه کنید، می‌توانید لیزارد، الکترو، نشانه‌های از Sandman یا مردشنی، بازوهای رباتیک دکتر اختاپوس و البته گرین گابلین را در یک لباس کاملا جدید ببینید.

مطلب پیشنهادی:بتمن چگونه اونجرز را شکست می‌دهد؟شوالیه تاریکی در برابر انتقام جویان
بتمن چگونه اونجرز را شکست می‌دهد؟

گرین گابلین

در تریلر دوم Spider-Man: No Way Home که هفته گذشته منتشر شد نیز از لباس جدید گرین گابلین رونمایی شده بود اما حضور ویلم دفو در این نقش چندان مشخص نبود. به همین دلیل برخی طرفداران تصور کردند که ممکن است شاهد حضور هری آزبورن در این فیلم باشیم. هرچند نسخه 4K تریلر نیز تا حدی به حل این موضوع کم کرد، اکنون پوستر فیلم تایید می‌کند که شاهد گرین گابلین بدون ماسک و با لباس جدیدی خواهیم بود.

گرین گابلین

البته این شخصیت در تریلر No Way Home با ظاهر کلاسیک خود از فیلم ساخته سم ریمی نیز دیده می‌شود و ظاهرا پس از اولین حضور در لباس قدیمی خود، استایل جدیدی دریافت خواهد کرد.

علاوه بر گرین گابلین، در فیلم جدید شاهد حضور آلفرد مولینا در نقش دکتر اختاپوس و همچنین مردشنی هستیم که در فیلم‌های سم ریمی حضور داشتند. با این وجود مهم‌ترین شایعاتی که درباره فیلم منتشر شده به حضور توبی مگوایر و اندرو گارفیلد مربوط می‌شود که همچنان در حد شایعه هستند اما طرفداران نظریه‌های متفاوتی درباره آن‌ها ارائه کرده‌اند.

مطلب پیشنهادی:عجیب و غریب‌ترین تئوری‌های سریال وانداویژناز بازگشت برادر دوقلوی واندا تا یک ویلن کابوس‌وار
عجیب و غریب‌ترین تئوری‌های سریال وانداویژن

برای مثال طرفداران عقیده دارند که تریلر منتشر شده، نسخه اصلاحی آن است و در نسخه اصلی شاهد حضور مردعنکبوتی‌های دیگر هستیم. علاوه بر این، برخی طرفداران عقیده دارند که اسپایدرمن اندرو گارفیلد فردی است که ام جی را از سقوط کلیشه‌ای فیلم‌های این سری نجات خواهد داد.

خوشبختانه چیزی به زمان اکران Spider-Man: No Way Home نمانده است و این فیلم ابتدا در تاریخ 15 دسامبر (24 آذر ماه) در بریتانیا و سپس دو روز بعد، 17 دسامبر در آمریکا اکران خواهد شد.


سینما: تحلیل تریلر اسپایدرمن؛ مرد عنکبوتی در مولتی ورس

مطلب پیشنهادی:در تقابل هری پاتر و شخصیت‌های مارول چه کسی پیروز می‌شود؟قهرمان دنیای جادوگری در برابر شخصیت‌های مارول
در تقابل هری پاتر و شخصیت‌های مارول چه کسی پیروز می‌شود؟

تماشا کنید با بالاترین کیفیت از یوتوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 4 =

دکمه بازگشت به بالا