اخباراخبار روزخانههمه آهنگ ها

آخرین اخبار از جانشین سولسشر در منچستریونایتد

به گزارش وانانیوز،

موضوع سرمربی آینده منچستریونایتد به یکی از مهمترین سوژه‌های رسانه‌های جهان بدل شده و هنوز مشخص نیست که سران یونایتد چه کسی را جانشین سولسشر خواهند کرد.

امشب منچستریونایتد در لیگ قهرمانان اروپا، جدالی حساس مقابل ویارئال خواهد داشت و برای این بازی مایکل کریک روی نیمکت خواهد نشست.

*زیدان به پاریس؛ پوچ به یونایتد؟

از روز گذشته موضوع آمدن پوچتینو به نیمکت اولدترافورد داغ‌تر از همیشه شده است و اکنون تمام رسانه‌ها از علاقه شدید پوچ برای ترک پاریس به مقصد منچستر خبر می‌دهند. پوچتینو که تابستان پیش علاقه داشت که هدایت شیاطین سرخ را برعهده گیرد، اکنون با ایجاد این فرصت، تصمیم دارد با ترک مسی، نیمار و امباپه، راهی انگلیس شود و هدایت منچستریونایتد و رونالدو را برعهده گیرد.

البته یکی از نکات مهم در خصوص تصمیم پوچتینو این است که خانواده او در انگلیس زندگی می‌کنند و این سرمربی آرژانتینی قصد دارد به خانواده خود نزدیک‌تر باشد.

البته جدایی پوچتینو از پاریس به این سادگی‌ها نیست و راه‌حل آن در دست زیدان است. طبق گزارش «یولیان لارنس» خبرنگاری که برای اولین بار ادعا کرد که زیدان راهی منچستریونایتد نخواهد شد، این بار مدعی شده که پاریس با زیدان برای جانشینی پوچتینو تماس برقرار کرده است.

طبق گزارش رسانه‌های اروپایی زیدان نیز به نیمکت پاریس علاقه نشان داده و شاید بتوان او را جانشین پوچتینو دانست. اگر این اتفاق رخ بدهد، پوچتینو راهی یونایتد خواهد شد و سرمربی سابق رئال مادرید به نیمکت پاریس خواهد رسید.

البته این اتفاق به تصمیمات مختلفی وابسته است که شاید امکان آن در این زمان از فصل به وجود نیاید. به همین منظور شب گذشته «تاک اسپورت» انگلیس گزارش داد که سران یونایتد اگر موفق به جذب پوچتینو نشوند، به دنبال «رالف رانگنیک» خواهند رفت. سرمربی آلمانی که جزو بزرگترین و گمنام‌ترین مربیان دنیاست شاید بتواند روی نیمکت اولدترافورد بنشیند. به گفته بیلد او در سال 2019 نیز برای رسیدن به یونایتد علاقه نشان داده بود.

از اریک تن هاگ و براندن راجرز به عنوان گزینه‌های بعدی سران یونایتد نام می‌برند. تنهاگ اوضاع خوبی در آژاکس دارد و به نظر نمی‌رسد در این زمان از فصل، هلند را به مقصد انگلیس ترک کند. البته همه چیز به تصمیم سران یونایتد و پیشنهادات برادران گلیزر وابسته است.

منبع : وانا نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 2 =

دکمه بازگشت به بالا