همه آهنگ ها

رهایی از شر تیوپ خمیر دندان ها

رهایی از شر تیوپ خمیر دندان ها
رهایی از شر تیوپ خمیر دندان ها

شما حداقل یکبار در روز با تیوپ های خسته کننده خمیردندان های معمولی روبه رو می شوید.طراحی تیوپ های قدیمی به شما اجازه بازیابی کامل خمیردندان درون تیوپ را نمی دهد،بنابراین شما مقدار زیادی از پول خود را هدر می دهید. برای جلوگیری از این موضوع و راحتری مصرف کنندگان چه کاری میتوان انجام داد؟

فارس 98

اگر طرح Savepaste که توسط Sang Min Yu و Wong Sang Lee طراحی شده است تولید شود ، نگرانی ما نیز در مورد باقی مانده خمیر دندان ها و دور انداختن آنها در سطل های زباله به پایان میرسد. طراحی ساده اما با ارزش به مصرف کنندگان این امکان را می دهد که تا قطره آخر از خمیردندان استفاده کنند و آن را به بیرون از جعبه بکشند و شاید نکته مهمتر این باشد که در واقع این پکیج می تواند بصورت چشمگیری در کاهش هزینه بسته بندی،حمل و نقل و دور انداختن نیز موثر باشد.

فارس 98

بسته های خمیر دندان که در جعبه های مقوایی هستند, بلافاصله بعد ازینکه دور انداخته می شوند بازیافت می شوند،از سوی دیگر Save Paste نیاز به هیچ بسته بندی بیرونی دیگر( مقوایی )ندارد و این بدین معناست که بسته های خمیردندان را می توان به راحتی حذف نماییم و از هزینه و آلودگی بیشتر جلوگیری کنیم.

فارس 98

بسته بندی این خمیردندان ها اجازه می دهد تا مصرف کنندگان بدون هیچ دردسر و نیاز به بریدن تا قطره آخر از خمیردندان استفاده کنندو پس از اینکه بسته خالی و مسطح شد میتوان آن را به داخل سطل زباله انداخت.

فارس 98

مهم ترین بخش از معرفی یک طرح جدید برای یک محصول شناخته شده این است که آن را مشابه طرح هایی قدیمی ساخت تا کاربران مشکلات کمتری با طرح های جدید داشته باشند. SavePaste ممکن است متفاوت از طرح های قبلی باشد اما عملکرد آن مشابه همان خمیردندان های قدیمی است غیر از این واقعیت که آن یکی از بزرگترین مشکلات خانواده ها را برطرف می کند.

فارس 98

منبع خارجی:gajitz

ویرایش و ترجمه:فارس 98


(1) نکاتی برای انتخاب خمیر دندان مناسب
نکاتی برای انتخاب خمیر دندان مناسب ساعد نیوز


(2) انواع خمیر دندان کدامیک برای شما مناسب
انواع خمیر دندان کدامیک برای شما مناسب است خواندنی ها


(3) پوسیدگی دندان بایگانی - آشنایی با
پوسیدگی دندان بایگانی - آشنایی با تجهیزات دندانپزشکی


(4) روش صحیح سفید کردن دندان با جوش شیرین
روش صحیح سفید کردن دندان با جوش شیرین مزایا و معایب


(5) نخ دندان بایگانی - آشنایی با تجهیزات
نخ دندان بایگانی - آشنایی با تجهیزات دندانپزشکی


(6) دندانها با جوش شیرین
مخبر - 13980412 - راهکار سفید کردن دندانها با جوش شیرین آموزش


(7) نسخه جادویی برای داشتن دندان های سفید
نسخه جادویی برای داشتن دندان های سفید


(8) دنیای دندانپزشکی httpdentalworld
دنیای دندانپزشکی httpdentalworld.wix.comdntal-worl Teheran


(9) رهایی از جوش های صورت با خمیر دندان
خاصیت خنک بودن خمیر دندان و ایجاد حس تسکین روی التهابات این تصور را در ذهن بسیاری ایجاد میکند که از بین بردن جوش با خمیر دندان میتواند راه حلی آسان و مطمئن برای خلاصی از شر جوشها و التهابات ناشی از آن باشد.


(10) پلاک دندان و تارتار - چگونه از شر پلاک دندان و تارتار خلاص
برخی خمیر دندان ها به گونه ای طراحی و ساخته میشوند که مانع از تشکیل تارتار میشوند. از بین بردن پلاک دندان با جوش شیرین.از جوش شیرین به عنوان خمیر دندان استفاده کنید. این ماده دارای خاصیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 5 =

دکمه بازگشت به بالا