اخباراخبار روزخانههمه آهنگ ها

حقیقت اخبار نقل و انتقالات سردار آزمون چیست

به گزارش وانانیوز،

سایت چمپیونات در گزارشی با عنوان «چرا آزمون زنیت را ترک نکرد» در خصوص شرایط سخت ستاره کشورمان نوشت.

دیمیتری زیمین، خبرنگار روس در گزارش خود نوشت: سردار آزمون با ارزش ترین بازیکن باشگاه زنیت است. ترانسفر مارکت او را 25 میلیون یورو تخمین زده و تا 7-8 ماه بعد، این بازیکن با اتمام قراردادش حتی یک «سِنت» هم نمی‌تواند به باشگاه با فروشش واریز کند. او با اتمام قراردادش رایگان جدا خواهد شد و این سوال پیش می‌آید که چرا آزمون فروخته نشد.

وی ادامه داد: در تابستان، آزمون مورد علاقه چندین باشگاه در کشورهای مختلف بود. نام او در بین مهاجمان سریع و تند همیشه حضور داشت و بسیاری دوست داشتند او را به خدمت گیرند. زنیت طبق اطلاعات ما، 2 پیشنهاد برای سردار آزمون داشت. یکی بایرلورکوزن از آلمان و دیگری باشگاه لیون از فرانسه که هیچکدام به وقوع نپیوست. باشگاه زنیت به دلیل اینکه نتوانست مهاجمی در حد و اندازه‌های آزمون پیدا کند مانع فروش او شد. بسیاری از خرید «بلوتی»(مهاجم تورینو ایتالیا و ملی پوش آتزوری) صحبت کردند ولی این اتفاق بر کسی پوشیده نیست که این بازیکن ابدا دوست نداشت راهی روسیه شود.

حقیقت اخبار نقل و انتقالات «سردار آزمون» چیست؟

سایت چمپیونات ادامه داد: اکنون زنیت در شرایط سختی قرار دارد زیرا قرارداد آزمون در آستانه به پایان رسیدن است. باشگاه می‌خواهد با او تمدید کند ولی مهم این است که به خواسته بازیکن نیز گوش کند. آزمون زنیت را دوست دارد ولی می‌خواهد بازی در لیگ‌های متفاوت را نیز تجربه کند. اولیویت او آلمان است و به نظر می‌رسد بوندس لیگا جای خوبی برای او باشد. در تابستان باشگاه بایرلورکوزن او را می‌خواست ولی توافق‌ها بین باشگاه‌ها صورت نگرفت.

رسانه روسی متذکر شد که در زمستان می‌توان بازیکن ایرانی را فروخت زیرا در تابستان او با اتمام قراردادش از این تیم جدا خواهد شد.

چمپیونات نوشت: ما کاملا آگاه هستیم که آزمون نمی‌خواهد با زنیت تمدید کند ولی شاید درخشش در لیگ قهرمانان اروپا بتواند نظر این بازیکن را تغییر دهد. برای زنیت هم خیلی مهم است که ستاره ایران بماند و بعد با شرایط خیلی مناسب او را به باشگاهی مثل بایرلورکوزن بفروشد. ما اطلاعاتی داریم که مذاکرات با آلمان متوقف نشده و اگر آزمون با زنیت تمدید نکند یعنی پول مناسبی از دست این باشگاه روسی از بین رفته است.

این رسانه روسی در انتها متذکر شد: ما اگر بخواهیم از فروش سردار آزمون پول بدست بیاوریم یعنی اینکه او باید در زمستان به فروش برسد. در این صورت ما می‌توانیم مهاجمی در اندازه او پیدا کنیم تا دزوبا در خط تهاجمی به خطر نیفتد؟

انتهای پیام/

منبع : وانا نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − 5 =

دکمه بازگشت به بالا