همه آهنگ ها

تصاویر فوق العاده از خط تولید خودرو شرکت لامبورگینی Lamborghini

تصاویر فوق العاده از خط تولید خودرو شرکت لامبورگینی Lamborghini
تصاویر فوق العاده از خط تولید خودرو شرکت لامبورگینی Lamborghini

حتما نام خودروهای لامبورگینی را شنیده اید. آیا تا به حال کنجکاو شده اید که این خودروها کجا تولید می شوند و دوست داشته باشید شرکت تولیدکننده لامبورگینی را ببینید؟ اگر امکان بازدید از شرکت لامبورگینی ندارید می توانید با خواندن پست امروز فارس 98 تا حدودی با شرکت ودروسازی لامبورگینی آشنا شوید.

با کارخانه ای که لامبورگینی ها در آن با دست تولید می رسند آشنا شوید!

Information about the Lamborghini car factory

لامبورگینی شرکتی ایتالیائی و سازنده خودروهای اسپورت می‌باشد. دفتر مرکزی این شرکت در دهکده‌ای کوچک به نام سن آگاتا بولونیز در 35 کیلومتری بولونیا در کشور ایتالیا قرار دارد. این شرکت در سال 1963 توسط فروچیو لامبورگینی که دارنده یک کارخانه تراکتور سازی موفق بود، تاسیس شد. لامبورگینی سپس در سال 1998 توسط شرکت آلمانی فولکس واگن با قیمت 110 میلیون دلار خریداری شد و اکنون تابعه شرکت فولکس واگن می‌باشد.

با کارخانه ای که لامبورگینی ها در آن به دست تولید می رسند آشنا شوید!

شرکت لامبورگینی که دیگر تحت مدیریت شرکت خودروسازی آئودی قرار گرفته بود شروع به تولید مدل های لامبورگینی از جمله اوراکان، اونتادور، المنتو و غیره کرد. همانطور که در تصویر بالا مشاهده می فرمایید ساختمان کارخانه یک ساتمان بزرگ شیشه ای است قسمت سفید رنگی که عبارت Lamborghini روی آن نوشته شده است توسط فررنچو لامبورگینی تاسیس شد. شما می توانید خودروهای لامبورگینی را با خودروهای ایرانی و خارجی مقایسه کنید و با قابلیت های لامبورگینی آشنا شوید.

خط تولید خودروهای لامبورگینی

در ادامه تصاویری فوق العاده زیبا و جالب از خط تولید شرکت خودروسازی لامبورگینی را مشاهده می فرمایید. همانطور که می دانید بیشتر کارخانه های صنعتی مجهز به ربات هایی هستند که کارهای برنامه ریزی شده را انجام می دهند همانطور که در تصاویر زیر مشاهده می فرمایید کارخانه سازنده لامبورگینی هنوز فعالیت های خود را به روال سنتی انجام می دهد. البته نمی توان ادعا کرد که هیچ گونه رباتی در این کارخانه به کار گرفته نشده است اما تعداد ربات ها بسیار اندک است.

خط تولید خودروهای لامبورگینی

روزهای کاری کارخانه لامبورگینی دوشنبه تا جمعه و از ساعت 8 صبح تا 5 عصر می باشد. با ورود به کارخانه لامبورگینی شما با کارمندانی مواجه خواهید شد که دارای یونیفرم مشکی هستند. این کارخانه هم مانند سازمان های دیگر برای پیشرفت کاری خود کارمندان خود را آموزش می دهد. کارمندانی که کار خود را به خوبی یاد گرفته باشند ارتقاء شغلی پیدا می کنند.

خط تولید خودروهای لامبورگینی

در این عکس ها مشاهده می فرمایید که قسمت هایی که از قبل ساخته شده اند به صورت دستی به هم متصل می شوند، ورقه ها روی شاسی قرار می گیرند، بخش های داخلی اتومبیل آماده سازی می شوند، تست موتور انجام می شود، سیستم ترمز و سیستم کنترل پایداری انجام می شود.

خط تولید خودروهای لامبورگینی

در مواقعی که بدنه نیاز به جابه جایی دارد کارگران نیاز نیست که این کار را انجام دهند بلکه با استفاده از دستگاه های مخصوص بدنه جابه جا یا دوران داده می شود.

خط تولید خودروهای لامبورگینی

بعد از اینکه یک نمونه ساخته شد مورد آزمایش قرار می گیرند تا کیفیتشان سنجیده شود و این تست توسط رانندگان حرفه ای انجام می شود. بعد از تست خودروهای لامبورگینی با کاغذ پوشانده می شوند تا کثیف نشوند.

در آخر از شما دعوت می کنیم پست هندلینگ ماشین چیست؟ روش و فاکتورهای افزایش هندلینگ ماشین را مطالعه بفرمایید.


(1) لامبورگینی چگونه لامبورگینی شد
لامبورگینی چگونه لامبورگینی شد


(2) داستان برند لامبورگینی پرفروشترین
داستان برند لامبورگینی پرفروشترین سوپراسپرت دنیا - زومیت


(3) کارخانه لامبورگینی محل تولد گاوهای
کارخانه لامبورگینی محل تولد گاوهای وحشی سنت آگاتا - زومیت


(4) لامبورگینی و نمایش مقتدرانه طراحی و
لامبورگینی و نمایش مقتدرانه طراحی و فناوری در آلمان فیلم و


(5) با کارخانه ای که لامبورگینی ها در آن با
با کارخانه ای که لامبورگینی ها در آن با دست به تولید می رسند آشنا شوید


(6) افتخار لامبورگینی در نمایشگاه فرانکفورت
افتخار لامبورگینی در نمایشگاه فرانکفورت تصاویر


(7) ساخت لامبورگینی دستساز در مشهد
ساخت لامبورگینی دستساز در مشهد - خبرگزاری مهر اخبار ایران و


(8) کمپانی لامبورگینی
حقایقی کمتر شنیده شده و جالب درباره کمپانی لامبورگینی عکس مجله


(9) لامبورگینی و نمایش مقتدرانه طراحی و
لامبورگینی و نمایش مقتدرانه طراحی و فناوری در آلمان فیلم و تصاویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 + یک =

دکمه بازگشت به بالا