همه آهنگ ها

با WebGUI صفحات وب را همانند یک پروژه Application طراحی کنید

با WebGUI صفحات وب را همانند یک پروژه Application طراحی کنید

شرکت ها هزاران برنامه طرحی شده برای ویندوز دارند و خواهند داشت. در حال حاضر کارکنان و مشتریان از گوشی های هوشمند و تبلت ها استفاده می کنند و انتظار دارند برنامه های مشابهی در دسترس داشته باشند. این GIZMOX است که به این خواسته ها پاسخ داده است. شرکت GIZMOX راهکارهای مجازی سازی پردازش و برنامه ها را به این دسته از کاربران ارائه می دهد.

GIZMOX چه کاری انجام می دهد؟

Gizmox – deploying Windows Applications in a post PC world

GIZMOX چالش هایی که شرکت ها با آنها روبرو هستند را بررسی می کند و تلاش می کند برنامه های کاربردی مبتنی بر ویندوز را برای دسترسی کارکنان و مشتریان ایجاد کند. شرکت GIZMOX فکر کرد که امکان قراردادن برنامه های ویندوز دات نت در یم محیط مجازی وجود دارد، پس رابط کاربری را به عنوان یک جریان از دستورات HTML5 تحویل داد، این اپلیکیشن ها در هر دستگاهی که مرورگر وب آن با HTML5 سازگار است در دسترس خواهد بود. این شرکت مجموعه ای از ابزرهای توسعه موبایل را ارائه می دهد و حتی یک ابزار ارائه می دهد که به طور خودکار برنامه های مبتنی بر دات نت را بدون تخصص خاص و یا برنامه نویسی مشتری را ارائه می دهد. قبلا در فارس 98 5 سرویس ویرایش آنلاین عکس HTML 5 بدون نیاز به فلش پلیر در مرورگر را به شما معرفی کردیم که در صورت نیاز می تونید استفاده کنید.

Gizmox چه کاری انجام می دهد؟

گروه فناوری اطلاعات در بیشتر سازمان های بزرگ و متوسط دارای منشور هستند تا اطمینان حاصل کنند که راه حل های مبتنی بر فناوری اطلاعات به عنوان یک روش مطمئن، ایمن، امن و بسیار قابل دسترس عمل می کنند. بسیاری از مدیران IT معتقدند که این دستورالعمل برای حفظ وضعیت موجود ضروریست. این بدان معناست که این کارمندان فناوری اطلاعات، از گوشی های هوشمند، تبلت و لپ تاپ های بدون ویندوز برای مشاهده اطلاعات استفاده می کنند. آنها در تلاشند تا این دستگه ها را وارد شرکت کنند، اما به طور معمول آنها شکست می خورند چرا؟ چونکه بزرگترین کاربران ین فناوری، مدیران ارشد هستند.

اعضای تیم فناوری اطلاعات این باور را ندارند که مهارت ها و ابزارهای پشتیبانی از این دستگاه ها را دارند علاوه براین، آنها مجموعه گسترده ای از برنامه های ویندوز را توسعه داده یا بدست آورده اند که در حال حاضر از عملیات شرکت حمایت می کنند و زمان و پول برای بازنویسی آنها ندارند. GIZMOX به این افراد فناوری اطلاعات می گوید که برنامه های ویندوز را می توان به راحتی تغییر داد تا برنامه های مبتنی بر وب یا ابری که می توانند در هر یک از این دستگاه ها اجرا شوند، از آنجا که بسیاری از آنها با مرورگرهای وب سازگار با HTML5 کار می کنند، GIZMOX حتی در تلاش است تا یک ابزار یجاد کند تا به طور خودکار فرآیندها را اجرا کند.


آیا تا به حال دیده اید در بعضی از سایتها و اتوماسیون های اداری صفحه وب را همانند یک پروژه Application طراحی و آپلود می کنند؟ آیا این عمل به سادگی قابل انجام است؟! بله

در اینجا به معرفی یک ابزار در .Net به نام WebGUI Gizomox می پردازیم. این ابزار همانند یک FramWork در .Net عمل میکند، بعد از دانلود و نصب این فریم ورک، به پروژه های .Net شما یک گزینه با نام Visual WebGUI Application اضافه می شود که برای ایجاد پروژه، آن را انتخاب و تائید می کنیم. حال همانند یک صفحه Application به طراحی خود بپردازید، موقع اجرا، پروژه خود به خود در صفحه وب اجرا خواهد شد.

با WebGUI صفحات وب را همانند یک پروژه Application طراحی کنید


(1) Sketch 56.3طراحی وکتور و UI برای مک
Sketch 56.3طراحی وکتور و UI برای مک.دانلود aniyar.com


(2) گزینه صوتی فعال تلگرام انتخاب کنید
گزینه صوتی فعال تلگرام انتخاب کنید غیرفعال سازی تماس صوتی نوترین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 11 =

دکمه بازگشت به بالا