همه آهنگ ها

آموزش مسدود کردن آدرس ایمیل های مزاحم در یاهو و جیمیل گوگل

آموزش مسدود کردن آدرس ایمیل های مزاحم در یاهو و جیمیل گوگل
آموزش مسدود کردن آدرس ایمیل های مزاحم در یاهو و جیمیل گوگل

همان طور که در موبایل خود یک سری از شماره ها را بلاک می کنیم، گاهی لازم است که برخی از آدرس های ایمیل را ، چه در یاهو (Yahoo) و چه در جیمیل گوگل (Google Gmail) مسدود کنیم.اینبار در فارس 98 طریقه مسدود کردن فرستنده های ایمیل اسپم، تبلیغاتی و مزاحمین اینباکس ایمیل شما را آموزش میدهیم.

چگونه آدرس های ایمیل مزاحم و تبلیغاتی را بلاک کنیم؟ (How to block an email Address)

اگر هر روز با انبوه از ایمیل های تبلیغاتی و اسپم (Spam) از سوی اشخصاصی که آنها را نمیشناسید روبرو میشوید و یا اینکه شخصی با ارسال ایمیل متعدد برای شما ایجاد مزاحمت میکنند در ادامه روشی را به شما آموزش میدهیم که ایمیل آدرس افراد و گروره های ارسال کنند اسپم را بلاک کنید و دیگر این ایمیل ها را در صندوق دریافت ایمیل (Inbox) مشاهده نکنید.همچنین پیشنهاد میکنیم پست روش مسدود سازی اس ام اس های تبلیغاتی اپراتور ها را برای جلوگیری ازدریافت مسیج های تبلیغاتی مشاهده کنید.

بلاک کردن آدرس های مزاحم در یاهو (block email in Yahoo)

برای بستن و حذف ایمیل مزاحم از یاهو کافیست چهار گام ساده را پشت سر بگذارید:

1-ابتدا وارد حساب کاربری خود در یاهو شوید.بعد از Log in یا همان sign in در یاهو، به homepage ایمیل خود هدایت میشوید:

بلاک کردن آدرس های مزاحم در جیمیل

2-در این مرحله روی بخش mail کلیک کنید.

بلاک کردن آدرس های مزاحم در جیمیل

3-در حالی که ایمیل های قبلی و جدید را مشاهده می کنید، روی تنظیمات گوشه ی سمت راست که به شکل یک چرخ دنده می باشد کلیک کنید و سپس مطابق شکل زیر به بخش setting بروید.

بلاک کردن آدرس های مزاحم در جیمیل

4-بعد از کلیک روی setting ، منوی دیگری مشابه شکل زیر خواهید دید:

بلاک کردن آدرس های مزاحم در جیمیل

روی block addresses کلیک کنید.در این مرحله باید آدرس مزاحم را تایپ کنید.بعد از تایپ آدرس، روی block کلیک کنید.از این پس تمامی ایمیل هایی که از آدرس مزاحم دریافت میشوند بدون این که شما متوجه شوید خودکار حذف (Delete) میشوند.


جلوگیری از دریافت ایمیل از آدرس های مزاحم در جیمیل (block Email in gmail)

برای بلاک کردن آدرس های مزاحم نیز در جیمیل باید وارد حساب کاربری گوگل خود شوید.بعد از وارد شدن به بخش inbox (صندوق ورودی در جیمل فارسی ) بروید.روی پیغام دلخواه که می خواهید آدرس فرستنده ی آن مسدود شود کلیک کنید تا پیام را مشاهده کنید.

در اسکرین مربوط به هر پیغام، در سمت چپ در کنار فلش reply یا پاسخ گویی، یک بخش به شکل فلش روبه پایین میبینید،روی فلش کلیک کنید تا گزینه های مختلف را ببینید.یکی از این گزینه ها مسدود کردن فرستنده ی همان ایمیل می باشد که در جیمیل های انگلیسی با عنوان block ان را مشاهده می کنید.

بلاک کردن آدرس های مزاحم در جیمیل

در نسخه های اندروید جیمیل، فلش رو به پایینی که گفته شد مطابق شکل زیر به صورت سه نقطه دیده میشوند.باقی مراحل عینا مشابه نسخه وب می باشد.

بلاک کردن آدرس های مزاحم در جیمیل

امیدورام از مطلب امروز فارس 98 نهایت استفاده را برده باشید.اگر شما نیز روشی برای جلوگیری از ایمیل های تبلیغاتی یاهو و جیمیل سراغ دارید آنرا در بخش نظرات معرفی کنید.

پیروز باشید.


(1) چگونه از دست ایمیل های مزاحم و اسپم
چگونه از دست ایمیل های مزاحم و اسپم راحت شویم چند روش مختلف


(2) آموزش بلاک کردن ایمیلها در جیمیل Yahoo
آموزش بلاک کردن ایمیلها در جیمیل Yahoo و Outlook مایکروسافت


(3) آموزش انتقال لیست مخاطبین اکانت گوگل به
آموزش انتقال لیست مخاطبین اکانت گوگل به اکانت جدید پی سی ایران


(4) آموزش مسدود کردن ایمیل در جیمیل یاهو و Outlook گجت نیوز
در این مقاله قصد داریم چگونگی مسدود کردن ایمیل در جیمیل یاهو و Outlook را آموزش دهیم و به تعدادی سوال درباره این کار پاسخ خواهیم داد.


(5) آموزش مسدود و بلاک کردن در جیمیل
بعضی مواقع یک یا چند ایمیل ممکن است برای شما مزاحمتی ایجاد کرده باشند یا حتی از دست اسپمرها و تبلیغات بی هدف خسته شده باشید یکی از راه های خلاص شدن از این مزاحمت ها استفاده از ویژگی بلاک و مسدود کردن ایمیل در جیمیل است که


(6) مسدود کردن مزاحمان در جیمیل
آموزش مسدود کردن ایمیلهای مزاحم در جیمیل. گوگل همواره امکانات جدیدی را در اختیار کاربران خود قرار میدهد و یکی از جدیدترین این امکانات قابلیت مسدود کردن آدرسهای ایمیل در سرویس جیمیل است.


(7) چگونه از دست ایمیل های مزاحم و اسپم راحت شویم چند روش
در این آموزش قصد داریم روش های مختلف و آسانی را برای شما فراهم کنیم تا از شر ایمیل های ناخواسته و اسپم راحت شوید.


(8) ایمیل های تبلیغاتی لغو دریافت ایمیل
ایمیل های تبلیغاتی لغو دریافت ایمیل های تبلیغاتی و اسپم ها با


(9) آموزش مسدود کردن ایمیل های مزاحم در یاهو
آیا ایمیل های مزاحم شما را آزار می دهند شاید برای شما هم پیش آمده که از یک ایمیل خاص برای شما اسپم ارسال شده باشد.یا قصد مسدود سازی ایمیل یک فرد مزاحم را دارید.در این آموزش که خیلی هم ساده می باشدقصد داریم روش مسدود


(10) آموزش مسدود کردن ایمیلهای مزاحم در جیمیل دنیای کامپیوتر
مسدودسازی آدرسهای ایمیل در نسخه تحت وب و اندروید نرمافزار جیمیل امکانپذیر بوده و روش اجرای آن به شرح زیر است در مرورگر. 1ـ با استفاده از مرورگر به حساب کاربری خود در سرویس جیمیل وارد شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 − 8 =

دکمه بازگشت به بالا