همه آهنگ ها

چگونه به اکانت هکاسپمحذف و بلاک شده تلگرام دسترسی پیدا کنیم

چگونه به اکانت هکاسپمحذف و بلاک شده تلگرام دسترسی پیدا کنیم

ما در پست معرفی سه قابلیت مخفی تلگرام درباره بیرون کردن هکر از اکانت تلگرام در زمانی که اتصال و دسترسی شما هنوز به اکانت برقرار است صحبت کردیم اما این بار با توجه به افزایش کاربران و مشکلاتی که در زمینه هک تلگرام (Hack)، اسپم (Spam) ،بلاک (Block) و حذف (Delete) شدن اکانت مطرح شده است تصمیم گرفتیم روشی برای دسترسی و بازیابی اکانت هک و.. شده تلگرام را معرفی کنیم،در ادامه همراه ما باشید.

در ابتدا دلایل رایج هک و اسپم شدن اکانت تلگرام (telegram) را بررسی میکنیم.

هک اکانت تلگرام توسط هکر (telegram Account hack)

در اغلب روش ها و مشکالاتی که کاربران در فارس 98 مطرح کردند (در پست ترفندهای تلگرام و سه قابلیت مخفی) هکر دسترسی شخص را از اکانت خارج و در بیشتر اوقات رمز دو مرحله (tow step password) و ایمیل پشتیبان (recovery email) را فعال میکند (بیشتر کاربران این دو گزینه را در تلگرام فعال نکرده اند) و در نتیجه اکانت از دسترسی شخص خارج میشود و درخواست پول و .. مطرح میگردد یا از اکانت و محتویات آن مثل عکس و پیام ها سو استفاده میشود.

اسپم، بلاک شدن و ارسال نشدن پیغام در تلگرام (telegram Account Spam)

این مشکل اغلب زمانی رخ میدهد که شما در ارسال پیام های بسیار به اشخاصی که در لیست دوستان شما نیستند زیاده روی کنید و از اکانت خود استفاده های تجاری مثل اسپمینگ و.. نمایید و یا اینکه توسط گروهی با هدف خاص ریپورت (Report) به اسپم شوید و اکانت شما بلاک شود.

اغلب در صورت بلاک شدن دسترسی شما همچنان به اکانت باقی است و فقط قادر به استفاده از برخی امکانات تلگرام مثل ارسال پیام به گروه ها (پیام ارسال نمیشود و فقط در حالت waiting یا همان آیکن ساعت باقی می ماند و دو تیک سبز ارسال پیام زده نمیشود) یا ارسال پیام به اشخاصی که در لیست دوستان شما نیستند و شما در لیست دوستان آنها قرار ندارید (آیدی یا شماره همراه شما را ندارند ) محروم میشوید.

متاسفانه تلگرام هنوز مدت زمان یا پیغام مشخصی برای اشخاصی که بلاک یا اسپم میشوند تعیین نکرده است.


بازیابی اکانت هک شده تلگرام (Telegram Hacked Account Recovery)

خب حالا که دلایل را برررسی کردیم به سراغ راه حل میرویم اما قبل از هر چیز مثل تمام آموزش های دسترسی به اکانت ها هک یا اسپم شده باید عنوان کنیم که استفاده از این روش به منزله بازگشت صدرصد اکانت شما نیست و شما باید برای دسترسی مجدد صبور باشید و چند مرحله را پشت سر بگذارید.

برای بازیاب اکانت هک شده ای که فعلا هیچگونه دسترسی به آن ندارید تنها یک راه جلوی روی شمات آن هم مکاتبه با تلگرام،عنوان مشکل، ارائه اطلاعات پایه ای که شما از آنها اطلاع دارید و منتظر ماندن برای دریافت پاسخ درخواست مطرح شده از سوی تلگرام هستید.

تلگرام برای اینکار یک فرم تماس جهت مطرح کردن مشکل و مکاتبه ایجاد کرده است.

بازیابی اکانت هک بلاک و حذف شده تلگرام

در این فرم شما باید در بخش Please describe your problem: مشکل خود را مطرح کنید،جهت مطرح کردن مشکل به نکات زیر توجه کنید:

  • کلیه پیغام ها باید به زبان انگلیسی مطرح شوند و در صورتی که تسلط کافی ندارید از یک شخص مطمئن و مسلط کمک بگیرید
  • پیغام باید تا حد ممکن کوتاه،مودبانه و حاوی اطلاعات مهم (بدون مطرح کردن مسائل حاشیه ای) باشد
  • در متنی که در این بخش وارد میکنید سعی کنید اطلاعات مثل تاریخ و محل ایجاد اکانت ، لیست دوستان،آخرین زمان و مکان دسترسی و حتی ها تصاویر کدها و پیام ها ارسال شده توسط تلگرام به اکانت شما نیز باشد و حتما طریقه هک شدن خود را نیز در متن به صورت کوتاه بیان کنید.در کل اطلاعات مفیدی که میتوانید تا جای ممکن به اثبات مالک بودن شما کمک کنند را به صورت خلاصه در این بخش مطرح کنید

در بخش Your phone number ترجیحا شماره تلفن متصل به اکانت هک شده (یا شماره تلفن دیگر) به صورت بین الملی یعنی 98912123498 و در بخش Your email ایمیل آدرس درست و معتبر خود را وارد کنید چون از همین طریق به درخواست شما پاسخ داده میشود.

پس از پر کردن درخواست بر روی Submit کلیک کنید و منتظر دریافت پاسخ از سوی تلگرام به شماره تلفن یا ایمیلی که وارد کرده اید باشد.

بازیابی اکانت هک شده تلگرام

اگر روش فوق موثر نبود و هکر همچنان از اطلاعات شما در حال سو استفاده کردن است و مساله دسترسی و بازیابی اکانت بسیار برای شما حیاتی بود پیشنهاد میکنم در اولین فرصت به پلیس فتا مراجعه و شکایت کنید و یا از طریق فرم ارسال گزارش مردمی این موضوع را مطرح کنید تا مرحل شناسایی و دستگیری هکر انجام شود.

بازیابی اکانت هک شده تلگرام

بازیابی و دسترسی مجدد به امکانات کامل در اکانت های اسپم شده تلگرام (Telegram Spam Account Recovery)

در صورتی که اکانت شما اشتباها اسپم شده و فقط میتوانید به لیست دوستان خود پیغام بفرستید و برخی از امکانات برای شما محدو شده است بر طبق گفته بخش پشتیبانی تلگرام باید مراحله زیر را طی کنید:

1- ارسال ایمیلی با عنوان SPAM به ایمیل آدرس [email protected]telegram.org

2- در محتوا ایمیل به زبان انگلیسی و محترمانه مشکل اسپمینگ خود را عنوان کنید

3- حتما شماره تلفن متصل به اکانت که اسپم شده است را به صورت بین الملی (یعنی با پیش کد کشور مثل 98912123498 ) در متن ایمیل عنوان کنید

4- پس از انجام مراحل بالا ایمیل را ارسال و منتظر دریافت پاسخ از بخش پشتیبانی اسپم تلگرام باشید

بازیابی اکانت بلاک و حذف شده تلگرم (How To Access telegram blocked and Deleted Account)

برای اکانت های حذف و بلاک شده میتوانید از فرم تماس جهت مطرح کردن مشکل و مکاتبه که در بخش هک معرفی کردیم استفاده کنید و در بخش توضیحات مشکل خود را مطرح کنید و در صورتی که اسپمینگ یا مزاحت خاصی برای شخصی در تلگرام ایجاد نکرده اید و اشتباها یا از روی قصد و هدف ای بلاک شده اید آنرا به صورت کوتاه در بخش توضیحات وارد کنید.

برای اکانت های حذف شده نیز از همین فرم استفاده کنید به توصیه هایی که در بخش هک (ارائه اطلاعات ضروری و..) عمل کنید، اما باید عنوان کنیم که بازیابی اکانت های حذف شده تلگرام به صورت کامل (نه روش self destructing چون در این روش با ورود مجدد اکانت دوباره فعال میشود ) احتمال برگشت بسیار پایینی دارند.


در پایان امیدواریم مشکل شما در تلگرام بسیار زود حل شود و اگر راه حل های عنوان شده موثر بود یا شما راه حل جدیدی پیدا کردید آن را در بخش نظرات معرفی و با ما و دیگران به اشتراک بگذارید.


(1) فیسیت - چگونه به اکانت هکاسپمحذف و
فیسیت - چگونه به اکانت هکاسپمحذف و بلاک شده تلگرام دسترسی پیدا کنیم


(2) آموزش رفع بلاک تلگرام با حذف و بدون حذف
آموزش رفع بلاک تلگرام با حذف و بدون حذف رفع ریپورت اسپم - SPY24


(3) دیلیت اکانت تلگرام - حذف تلگرام طلایی
دیلیت اکانت تلگرام - حذف تلگرام طلایی - telegram باعلم


(4) دیلیت اکانت تلگرام آموزش 0 تا 100 حذف
دیلیت اکانت تلگرام آموزش 0 تا 100 حذف اکانت تلگرام


(5) چگونه افراد را در واتس اپ بلاک کنیم رسانه کلیک
با بلاک کردن فرد خاصی در واتساپ دسترسی آن به حساب کاربری شما بسته شده و دیگر قادر به ارسال پیام و یا تماس با شما نخواهد بود. در ادامه مراحل بلاک کردن افراد در واتس اپ را به شما آموزش میدهیم.


(6) تلگرام از صفر تا صد هر آنچه باید در
تلگرام از صفر تا صد هر آنچه باید در مورد این اپلیکیشن پیام رسان


(7) برای خارج شدن از ریپورت تلگرام را دور
برای خارج شدن از ریپورت تلگرام را دور نزنید


(8) دلایل بلاک اینستاگرام چیست چگونه از
دلایل بلاک اینستاگرام چیست چگونه از بلاک خارج شویم دیدوگرام


(9) چگونه به اکانت هکاسپمحذف و بلاک شده تلگرام دسترسی پیدا کنیم
ما در پست معرفی سه قابلیت مخفی تلگرام درباره بیرون کردن هکر از اکانت تلگرام در زمانی که اتصال و دسترسی شما هنوز به اکانت برقرار است صحبت کردیم اما این بار با توجه به افزایش کاربران و مشکلاتی که در زمینه هک تلگرام Hack


(10) برگرداندن اکانت هک شده تلگرام بازیابی اکانت هک شده
امنیت در شبکه های اجتماعی همیشه حرف اول را می زند اینستاگرام و تلگرام از امنیت بالایی برخوردارند اما ممکن است بنا به دلایلی اکانت تلگرام شما هک شود و این سوال پیش بیاید که چگونه به اکانت هک شده تلگرام دسترسی پیدا کنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 + 13 =

دکمه بازگشت به بالا