همه آهنگ ها

این لامپ تمام شب را تنها با استفاده از یک لیوان آب نمک روشن می ماند

این لامپ تمام شب را تنها با استفاده از یک لیوان آب نمک روشن می ماند
این لامپ تمام شب را تنها با استفاده از یک لیوان آب نمک روشن می ماند

در ادامه با لامپ های فوق العاده کاربردی Salt Lamp آشنا خواهید شد که میتوانند روشنایی را برای مدت طولانی تنها با استفاده از آب و نمک برای مناطق محروم سراسر دنیا و مکان هایی که به مولدهای الکتریکی دسترسی ندارند بدون خطر (آتش سوزی و ..) و با هزینه بسیار کم فراهم کنند.استفاده از منابع و انرژی های تجدید پذیر برای گجت ها و ابزارهای الکتریکی یک اصل مهم برای بهبود و کاهش هزینه های جانی و مالی در آینده میباشد، کمپانی تایوانی SALt (Sustainable Alternative Lighting) لامپ های انتقلابی طراحی کرده است میتوانند تنها با یک لیوان آب و دو قاشق نمک ساعت ها روشن بمانند و نور تولید کنند.

لامپ های زیست محیطی و تولید نور به وسیله آب و نمک

این لامپ ها که برای فراهم کردن روشنایی در مناطق محرومی که دسترسی به انرژی الکتریسته ندارند بیشترین کاربرد را خواهند داشت و دارای سیستم داخلی چندان پیچیده ای نیستند از هیچگونه ابزار یا موارد خاصی که احتمال به بار آوردن آتش سوزی را میدهد استفاده نمیکنند.

Lipa Aisa Mijena،مهندس طراح این لامپ آنها را بر طبق اصول اصول “سلول گالوانی” که الکتریسیته را توسط فعالیت های شیمیایی بین نمک و آب و الکترود های داخل لامپ تولید میکند طراحی کرده است و این محصول میتواند تا یک سال بدون نیاز به تعویض الکترود ها روشنایی تولید کند.

این لامپ تمام شب را تنها با استفاده از یک لیوان آب نمک روشن می ماند

کاربردهای این لامپ بسیار زیاد است،به طور مثال فرض کنید با استفاده از آب شور دریا ها ما میتوانیم تا مدت های بسیار زیاد لامپ های الکتریکی زیست محیطی و بدون خطر را در سراسر دنیا استفاده کنیم.

براساس گفته های شرکت سازنده این لامپ مدل های انقلابی بعدی این دستگاه امکان شارژ تلفن همراه و دستگاه های الکتریکی از طریق پورت USB و به وسیله آب شور را به تمامی مردم جهان هدیه میدهد.

لامپ های زیست محیطی و تولید روشنایی به وسیله آب نمک

Salt lamp هنوز برای عرضه در بازار قیمت گذاری نهایی نشده است اما کمپانی سازنده آن عنوان کرده است که قیمت نهایی آن بزودی اعلام و مناسب برای خرید عموم مردم میباشد.


(1) این لامپ تنها با یک لیوان آب نمک روشن
این لامپ تنها با یک لیوان آب نمک روشن می ماند لامپ نمکی رسید


(2) چراغی که از آب نمک نیرو می گیرد و تمام
چراغی که از آب نمک نیرو می گیرد و تمام شب روشن می ماند - منظومه


(3) سرکه سفید یکی از بهترین ضدعفونی کننده ها برای پاکسازی و
برای از بین بردن هر گونه لکه ای بر روی پرده ها و فرش می توان از محلول یک قاشق چایخوری مایع شوینده و یک قاشق چایخوری سرکه و کمی آب گرم کمک گرفت این کار به شرطی امکان پذیر است که فرش شما در شستشو با سرکه مشکلی نداشته باشد


(4) پیامک شب بخیر عاشقانه و رمانتیک با متن های جدید و دلنشین
مجموعه ای از زیباترین پیامک شب بخیر عاشقانه را در این مطلب ارائه می دهیم که مطمئنا مطالعه این اس ام اس های جذاب و خواندنی با معانی جالب برای همه ما جذاب و دوست داشتنی خواهد بود.


(5) آموزش تولید برق از لیمو یا سیب زمینی - رایگان
یک باتری سیب زمینی می تواند تا بیست ساعت برق تولید کند که با آن می توان دستگاه های کم مصرف پزشکی و روشنایی را روشن کرد. این روش می تواند به میلیون ها نفر در مناطق فقیر جهان کمک کند تا با هزینه پایینی برق مورد نیاز خود را تامین کنند.


(6) چربی شکم چگونه آب میشود 10 راه چربی سوزی
شما میتوانید این کمبود را با یک چرت کوتاه جبران کنید. نکات مهم درباره آب کردن چربی شکم آب کافی به بدن خود برسانید. غذای سالم بخورید. خود را از خوردن غذا محروم نکنید.


(7) گنجور مولوی دیوان شمس غزلیات غزل شماره 2039
من سراینده ای بسیار خامم و اظهار دیدگاه خود را در این جا که استادان ارجمندی حضور دارند زیره به کرمان بردن می دانم اما دریغم آمد این بیت را از قصیده ای کم مایه که به آستان بلند سرورم مولانا


(8) 9 معمای تصویری که حسابی مغزتان را به کار میاندازند - روزیاتو
به این خاطر که او با استفاده از رنگ سبز میتواند لباس خود را رنگ کند و در قالب نگهبان از زندان فرار کند. جواب معمای شماره هشت مخزن f اول از همه پر میشود زیرا آب به سمت پایین میآید و جمع میشود. مخزن h هم راهش بسته است و در نتیجه فقط گزینه f باقی میماند.


(9) لامپ های غیر معمول با دست خود - ایده ها
لامپ های غیر معمول با دست خود - ایده ها و راه حل ها خودتان را


(10) آب - ویکیپدیا دانشنامه آزاد
بیش از 711 وزن یک انسان از آب تشکیل شدهاست [نیازمند منبع] و نیز بیش از 71 سطح کره زمین را آب پوشاندهاست نزدیک به 360 میلیون از 510 میلیون کیلومتر مربع با این همه تنها 3 درصد از آبهای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار + 15 =

دکمه بازگشت به بالا