همه آهنگ ها

برای اولین بار در جهانچمدانی با شارژر بیسیم

تکنولوژی شارژر بی سیم به وسیله شارژر های وایرلس که در برخی از گوشی های هوشمند رده بالا امروزی مثل سامسونگ گلکسی اس 6 نیز استفاده شده است به سرعت در حال رشد و توسعه برای استفاده در سایر گجت و ابزارهای الکتریکی آینده میباشد.بتازگی نمونه اولیه از چمندانی با قابلیت شارژ بی سیم دستگاه ها الکتیریکی تولید شده است که میتوانید یک نسخه پیشرفته از وسایل سفر پرکاربرد مردم باشد.

voltvoyage یک چمدان مسافرتی با ظرفیت بالا نگهداری شارژ بانک وایرلس (18,000 mAh) میباشد که میتوان یک گوشی هوشمند را توسط آن به طور متوسط 8 الی 10 مرتبه فول شارژ کرد.همچنین میتوان از طریق پورت های یو اس بی (usb) نیز دستگاه هایی که از شارژ وایرلس پشتیبانی نمیکنند را شارژ نمود.

چمدان با شارژر وایرلس

این چمدان که شارژر آن قابلیت جایگیری در داخل خود چمدان و یا استفاده پرتابل (به صورت دستی و همراه) را داراست دارای لایه ای از پلی کربنات برای محافظت از بدنه میباشد و وزن آن از چمدان های پلاستکی رایج در بازار کمتر است.

چمدان با شارژر بیسیم

با استفاده از چمدان پیشرفته voltvoyage از درسر هایی مثل پیدا کردن محل مناسب با پشتیبانی از شارژر بی سیسم برای شارژ دستگاه معمولی و پیشرفته و ماندن در صف شارژ بی نیاز میشوید.

چمدان با شارژر بی سیم


(1) شارژ بیسیم گجت نیوز
در حالی که پاوربانکها اغلب معمولی هستند اما این پاوربانک همانند یک شارژر نوشته بررسی اولیه پاوربانک بیسیم سامسونگ Samsung Wireless Powerbank اولین بار در گجت نیوز. پدیدار شد.


(2) هر آنچه باید در مورد شارژر وایرلس و شارژ بیسیم قبل از خرید
هر آنچه باید در مورد شارژر وایرلس و شارژ بیسیم قبل از خرید بدانید. فناوری شارژر بیسیم توجه زیادی به خود جلب کرده برای شارژ موبایل اولین بار سامسونگ به بازار معرفی کرد و بعد ها اپل هم برای مدل های جدید از این فناوری


(3) اولینهای رادیوی ملی ایران اتصال کوتاه
بیسیم تهران در سال 1305 با مخابره اولین پیام از روسیه آغاز به کار کرد. ایران در ششم اردیبهشت 1305 ضمن افتتاح بیسیم تله گرافی عمومی مبنی بر همکاری با همه کشورهای جهان پخش کرد.


(4) نحوه صحیح شارژ باتری بیسیم دستی انجمنهای پرشین تولز
نحوه صحیح شارژ باتری بیسیم دستی جهت شارژ باتری حتما از شارژر اصلی شرکت هایترا و شرکت موتورولا استفاده کنید. این شارژرها دارای آداپتور 12 ولت و 1 آمپر می باشند. مدت زمان شارژ حدود 3 ساعت می باشد. استفاده از شارژرهای متفرقه


(5) شارژر بی سیم با قابلیت معلق کردن موبایل در هوا
هرچند شارژ کردن ابزارهای موبایل به شکل بیسیم به اندازه ی کافی تعجب برانگیز است اما یک استارتاپ به اسم OvRcharge پا را از این هم فراتر گذاشته و یک شارژر بیسیم روی سایت کیک استارتر معرفی کرده که ابزار کاربر را هنگام شارژ کردن


(6) مشخصات قیمت و خرید شارژر بی سیم دیجیکالا
شارژر بیسیم سامسونگ را میتوانید در اتاقخواب اتاق نشیمن و محل کار استفاده کنید. توجه داشته باشید که موبایل یا تبلت شما باید دارای کیت شارژر بیسیم باشد تا بتوان به این طریق آن را شارژ کرد.


(7) LG سریعترین شارژر بی سیم دنیا را معرفی کرد
پرچمداران سامسونگ برای شارژ خود نیاز به زمانی حدود 1.5 ساعت با آداپتور سیمی و حدود 2 ساعت با شارژر بیسیم دارند که در حال حاضر بالاترین رتبهها را از نظر سرعت شارژ محسوب میشوند.


(8) استفاده از امواج فراصوت برای شارژ بیسیم گجت ها گجت نیوز
استارتاپ uBeam از نمونه اولین شارژر بیسیم فرا صوت خود پرده برداشت.ایده سیستم شارژ بیسیم uBeam اولین بار در نمایشگاه All Things D Science Fair مطرح شد و حالا پس از سه سال تحقیق و بررسی استارتاپ سازنده بازگشته تا نخستین نمونه اولیه از


(9) بیسیم مجاز بی سیم مجاز در ایران - بیسیم مجاز در ایران
بیسیم مجاز در ایران مهمترین تفاوت بیسیم مجاز و غیر مجاز در مکالمه های صورت گرفته است که برای بیسیم های غیرمجاز توسط گیرندههای مجاز و غیر مجاز شنیده میشود. برای قیمت بی سیم مجاز با 73027 تماس بگیرید.ایده برتر نمایندگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده + 15 =

دکمه بازگشت به بالا