همه آهنگ ها

با ضربه زدن به میز یا دیواردر اینستاگرام پست بگذارید یا چراغ ها را خاموش کنید

با ضربه زدن به میز یا دیواردر اینستاگرام پست بگذارید یا چراغ ها را خاموش کنید
با ضربه زدن به میز یا دیواردر اینستاگرام پست بگذارید یا چراغ ها را خاموش کنید

به وسیله Knocki می توانید مثل شعبده باز ها با ضربه به اشیا کارهای خارق العاده در دنیای حقیقی و مجازی انجام دهید،در ادامه این دستگاه بسیار جالب را بیشتر معرفی میکنیماحتمالا با برنامه بسیا کاربردی IFTTT آشنا هستید،نرم افزاریی که بر طبق شرط هایی که شما بر آن تعیین میکنید کارها را انجام میدهد مثل اینکه اگر ساعت 8 شد در فیس بوک پست بذار و.. ،حالا گجت Knocki به استفاده از این نوع نرم افزار ها مفهوم جدید و کاربردی تری داده است،این دستگاه هوشمند وایرلس با قرار گرفتن بر روی هر سطحی آنرا به یک ریموت کنترل (remote control) تبدیل میکند.

گجت Knocki

استفاده های “ناکی” تقریبا بی انتهاست به عنوان مثال با اتصال این دستگاه در نزدیکی درب خانه میتوانید تعیین کرد در صورتی که کسی در زد یک اس ام اس به گوشی با محتوا “در خانه را میزنند” برای شما که در اتاق دیگر یا در خانه همسایه حضور دارید ارسال شود یا در صورتی که دوبار به دیوار ضربه زدید ناکی گوشیتان را که الان گمشده است به صدا در آورد!

با ضربه زدن به میز یا دیوار،در اینستاگرام پست بگذارید یا چراغ ها را خاموش کنید

Knocki به شما اجاز میدهد تا دستورات خود را به آن اضافه کنید و خود نیز دارای مجموعه ای عظیم دستورات از پیش تعیین شده برای استفاده و انتخاب در اپ (App) مخصوص آن برای گوشی های هوشمند میباشد.

در زدن هوشمند

این گجت با پلتفرم و نرم افزارهایی همچون IFTTT, Wemo, Nest, Wink, Insteon و .. قابلیت سازگاری دارد و در آینده میتوان با ترکیب این دستگاه و نرم افزار های هوشمندی نظیر اینها خانه ها را به روشی ساده به خانه های هوشمند تبدیل کرد.

دستگاه و گجت برنامه IFTTT

فناوری در مرحله ثبت اختراع Knocki قادر به تشخیص و تفکیک هوشمندانه ارتشاعات عمدی و غیر عمدی است و علاوه برای قابلیت های فراوان و کاربردی آن،دارای قیمت مناسب 59 دلار میباشد.


(1) با ضربه زدن به میز یا دیواردر اینستاگرام پست بگذارید یا
به وسیله Knocki می توانید مثل شعبده باز ها با ضربه به اشیا کارهای خارق العاده در دنیای حقیقی و مجازی انجام دهیددر ادامه این دستگاه بسیار جالب را بیشتر معرفی میکنیماحتمالا با برنامه بسیا کاربردی IFTTT آشنا هستیدنرم افزاریی


(2) اشتراک گذاشتن پست ها در استوری اینستاگرام با آموزش تصویری
آیا دوست دارید به راحتی پست اینستاگرام شخص دیگری را مجددا به اشتراک بگذارید در پست امروز موبایلستان ما نحوه اضافه کردن هر پست عمومی به استوری اینستاگرام با ویژگی Reshare را آموزش خواهیم داد و چگونه این ویژگی می تواند برای


(3) آموزش و نکته های سوراخ کاری دیوار با دریل
در این پست آیچوب به سوراخ کاری دیوار با دریل با تکیه بر مصارف خانگی خواهیم پرداخت. انتظار می رود خواننده در انتها آشنایی کلی با فن ها ترفند ها و ابزار مورد نیاز برای این منظور را به دست آورد.


(4) آموزش جامع تگ کردن افراد در پست های اینستاگرام
ابتدا لازم است نحوه ی کلی تگ کردن افراد در پست های اینستاگرام را توضیح دهیم و بعد به سراغ نکات مرتبط با تگ کردن برویم 1. ابتدا اینستاگرام را باز کنید و وارد اکانت مورد نظر خود شوید. 2.


(5) با ضربه زدن به دیوار وسایل خانه را کنترل کنید ویدئو
Knocki وسیله ای است که با استفاده از آن می توان تمامی وسایل هوشمند خانه را که به وای فای متصل هستند را کنترل کرد . کارهایی مثل روشن کردن لامپ تنظیم ساعت هوشمند و قطع کردن آن در زمان صبح هنگام بیداری و .. این وسیله می تواند


(6) پست گذاشتن در اینستاگرام آموزش کامل از سیر تا پیاز همراه
اپلیکیشن اینستاگرام را باز کنید. از آیکونهای پایین صفحه علامت به علاوه را انتخاب کنید. در صفحه جدید به صورت پیشفرض وارد گالری عکس Library میشوید. اگر بخواهید به صورت زنده عکس یا فیلم بگیرید باید گزینههای Photo یا Video را انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار + شانزده =

دکمه بازگشت به بالا