همه آهنگ ها

ربات هوشمند چمن زندستگاهی از جنس کارگرهای آینده

ربات هوشمند چمن زندستگاهی از جنس کارگرهای آینده

عصر رباتیک بزودی زندگی ما را دستخوش تغییرات زیادی خواهد کرد.با پیشرفته شدن ربات ها و هوش مصنوعی باید انتظار محول کردن کارهای طاقت فرسا و وقت گیر به ربات ها و استفاده هر چه بهتر از وقت و انرژی خود را داشته باشیم. در ادامه با ربات هوشمند چمن زنی آشنا میشویم که بسیار دقیق و منظم میتواند چمن های خانه شما را کوتاه کند.داشتن حیاطی با چمن های کوتاه شده و آراسته با استفاده از ربات هوشمند چمن زن WORX Landroid کار چندان سختی نیست.این ربات یک دستگاه هوشمند چمن زنی از قبل برنامه نویسی شده است که شما میتوانید آنرا برای کوتاه کردن چمن های خانه برای هفت روز هفته برنامه ریزی کنید.

WORX-Landroid-Robotic-Lawn-Mower-02

ورکس لندروید برخلاف چمن زن های سنتی که ممکن است کمی نا مرتب چمن ها را کوتاه کنند میتواند بدون هیچ آسیبی و نامنظمی چمن ها را در یک ردیف و با یک زاوریه و درجه خاص کوتاه کند.

ربات هوشمند چمن زن

همچنین ربات دارای یک باتری قابل شارژ 28 ولتی،صدای بسیار کم در هنگام کار و در آمازون دارای قیمتی معادل هزار دلار است.


(1) ربات هوشمند چمن زن
ربات هوشمند چمن زن


(2) ربات چیست چه کاربردی دارد و چه
ربات چیست چه کاربردی دارد و چه تاثیراتی بر زندگی انسان خواهد


(3) دوربین هوشمند جاده ها
دوربین هوشمند جاده ها


(4) رباتهای زنجیردار - CFP
وسیله زنجیردار وسیلهای است که بجای چرخ از یک شنی یک تکه استفاده میکند. این وسایل شامل ماشینهای عمرانی و ساختمان سازی خودروهای زرهی نظامی و وسایل نقلیه ی بی سرنشین می شود.


(5) گارمین دستبند هوشمند خود را با طراحی جاناتان آدلر معرفی
از جملهی بروزرسانیهای اعمال شده روی این ساعتهوشمند میتوان به طراحی جدید بندهای آن اشاره کرد که توسط جاناتان آدلر انجام شده است. بندهای قابل تعویض این دستبند هوشمند از دو جنس استیل


(6) ربات زن خرید فروش قیمت
ربات هوشمند چمن زندستگاهی از جنس کارگرهای آینده انزل وب . 4 آگوست 2015 داشتن حیاطی با چمن های کوتاه شده و آراسته با استفاده از ربات هوشمند چمن زن WORX Landroid کار چندان سختی نیست.این ربات یک دستگاه هوشمند چمن ربات تا زن


(7) ربات خودران هرس علفهای هرز با سرعت رعد
ربات خودران هرس علفهای هرز با سرعت رعد و برق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست + ده =

دکمه بازگشت به بالا