همه آهنگ ها

آپلود و دانلود بدون دردسر فایل های بزرگ با قابلیت توقف و ادامه فرآیند آپلود

همیشه آپلود و دانلود فایل ها بزرگ علاوه بر انتخاب سرویسی که از حجم بالای فایل برای آپلود پشتیبانی کند دردسرهای خاص دیگری هم دارند مثل وقتی که سرعت اینترنت شما پایین است و احتمال از دست رفتن اینترنت و قطع روند آپلود باشد یا مجبور باشید وقت و سرعت نت خود را صرف کار دیگری کنید.در ادامه یک سرویس خوب که قابلیت آپلود فایل تا 10 گیگ و بدون نیاز به ثبت نام بهمراه امکان توقف (Pause) و ادامه (Resume) فرآیند آپلود را به شما میدهد را معرفی میکنیم.

Dropjar و Imgjar

dropjar یک سرویس تازه کار اما قدرتمند در زمینه آپلود فایل های حجیم است.رابط کاربری این سرویس بسیار ساده و زیبا طراحی شده است و شما میتوانید در این سایت فایل های خود را تا حجم 10 گیگ آپلود و برای دانلود در اختیار دیگران قرار دهید.

آپلود و دانلود فایل های بزرگ با قابلیت توقف و ادامه آپلود

برای شروع کافیست فایل خود را انتخاب و سپس به ظرف کارتونی (شیشه مربا) پایین صفحه بکشید یا میتوانید با کلیک بر روی Select Files فایل خود را از کامپیوتر انتخاب کنید.

پس از انتخاب فایل در کادر Your Email آدرس ایمیل خود و در کادر Add friends emails آدرس ایمیل دوستانی که میخواهد لینک دانلود فایل پس از آپلود برای آنها ارسال شود را وارد کنید لازم به ذکر است به علاوه بر ارسال لینک دانلود به آدرس ایمیل در انتها آپلود این سرویس لینک دانلود مستقیم جداگانه هم در اختیار شما قرار میدهد.اگر هم پیغامی خواستید ضمیمه ایمیل ارسالی کنید آنرا در کادر Message تایپ کنید.

آپلود و دانلود فایل های بزرگ با قابلیت resume و pause آپلود

پس از انجام تنظیمات بر روی دکمه Start Transfer کلیک کنید تا فایل شروع به آپلود شدن کند،در هنگامی که فرآیند آپلود و نمایش درصد آن شروع شد میتوانید با زدن دکمه Pause روند آپلود را متوقف کنید و با کلیک مجدد بر روی دکمه Resume ادامه فرآیند آپلود فایل را مجددا شروع کنید.

آپلود و دانلود فایل های بزرگ با قابلیت توقف و ادامه آپلود

فقط باید حواستان باشد که سایت را هنگامی که حتی آپلود فایل در حالت Pause است نبندید زیرا Dropjar قابلیت ذخیره موقت روند آپلود فایل در مرورگر شما ندارد و عملا تمام تنظیمات و روند آپلود از دست خواهد رفت.

سرویس imgjar هم تمام قابلیت های dropjar را داراست با این تفاوت که صرفا مختص آپلود عکس با حجم بالا با قابلیت توقف و ادامه دانلود ایجاد شده است و شما میتوانید بسیار راحت عکس های خود را آپلود و در اختیار دیگران قرار دهید.

آپلود عکس با حجم بالا و قابلیت توقف و ادامه دانلود


سرویس خوب دیگر با قابلیت آپلود فایل های تقریبا بزرگ

یک سرویس مشهور دیگر برای آپلود و دانلود فایل های حجیم wetransfer است. این سرویس قدمت بیشتری نسبت به Dropjar دارد و همان رابط کاربری ساده را نیز داراست اما میزان حجم که برای آپلود قبول میکند تا سقف 2 گیگ است و قابلیت خوب توقف (Pause) و ادامه (Resume) روند آپلود را ندارد.

 آپلود فایل های بزرگ

برای شرورع آپلود همانند سرویس قبل شما پس از ورود به صفحه اصلی در کادر سمت چپ با کلیک بر روی Add files فایل های خود را انتخاب کنید و یا اینکه آنها را بر روی صفحه اصلی بکشید.

پس از ورود فایل در کادرهای بعدی به ترتیب ابتدا ایمیل دوستانی که فایل را میخواهید برای آنها ارسال کنید،ایمیل خود و پیغامی که با ایمیل ها ارسال میشود را وارد کنید.

 آپلود فایل های بزرگ

همچنین میتوانید با کلیک بر روی آیکن Share روش اشتراک گذاری فایل را تغییر دهید و آنرا از حالت ارسال ایمیل به حالت دریافت لینک دانلود مستقیم تغییر دهید.

آپلود فایل

پس از ورود اطلاعات بر روی Transfer کلیک کنید تا فایل شروع به آپلود شدن کند،توجه کنید در هنگام آپلود با کلیک بر روی Cancel کل فرآیند آپلود از دست خواهد رفت.

 آپلود فایل های بزرگ


در پایان اگر شما نیز با سرویس خوبی برای آپلود فایل های حجیم با قابلیت های کاربردی آشنا هستید آنرا در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.


(1) 15 راه اشتراک گذاری سریع فایل ها بدون
15 راه اشتراک گذاری سریع فایل ها بدون استفاده از فضای ابری


(2) elme2020 چگونه فایلهای PDF را بهراحتی
elme2020 چگونه فایلهای PDF را بهراحتی به JPG یا فرمتهای


(3) بررسی حجم فایل قبل از آپلود
بررسی حجم فایل قبل از آپلود


(4) دانلود این برنامه
دانلود این برنامه


(5) پارسا اسپیس آپلود رایگان فایل و عکس
با قابلیت دانلود نیم بهای فایل های آپلود شده آپلود رایگان فایل سرویس آپلود رایگان فایل یکی از خدمات عمومی پارسااسپیس است که برای ساده سازی فرآیند آپلود و نشر فایل های کاربران ایرانی در اینترنت ایجاد شده است.


(6) چگونه فایل های حجیم را بدون دردسر اپلود کنیم
با DropSend می توانید فایل های خود را تا حجم 2 گیگابایت به راحتی و با سرعت خوب به اشتراک گذارید. برای به اشتراک گذاری تنها کافی است فایل خود را آپلود کنید و آدرس ایمیل شخصی که قرار است فایل را با او


(7) چگونه فایل های بزرگ را با Dropjar و Imgjar آپلود کنیم
همیشه آپلود و دانلود فایل ها بزرگ علاوه بر انتخاب سرویسی که از حجم بالای فایل برای آپلود


(8) آموزش حل مشکل آپلود نشدن ویدیو در
آموزش حل مشکل آپلود نشدن ویدیو در اینستاگرام - زومیت


(9) برنامه دانلود منیجر و آپلود منیجر آگرین - دانلود کافه بازار
18.قابلیت ساخت محل های ذخیره و مئدیریت محل های ذخیره . 19.و امکانات بسیار زیاد دیگه که در نرم افزار وجود دارد و انشالله همچنان اضافه خواهد شد. بی صبرانه منتظر نظرات ارزشمند شما هستیم.


(10) بارگذاری چند فایل به صورت همزمان
بارگذاری چند فایل به صورت همزمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 2 =

دکمه بازگشت به بالا