همه آهنگ ها

جستجو و پیدا کردن اسم آهنگ پخش شده در فیلم یا سریال تلوزیونی

جستجو و پیدا کردن اسم آهنگ پخش شده در فیلم یا سریال تلوزیونی
جستجو و پیدا کردن اسم آهنگ پخش شده در فیلم یا سریال تلوزیونی

گاهی در هنگام دیدن یک صحنه از فیلم یا سریال تلوزیونی ترانه ای پخش میشود که علاقه مند میشویم نام ترانه،خواننده و یا نسخه کامل آن را بدانیم و بشنویم در ادامه یک سرویس آنلاین که دارای قابلیت جستوجو،نمایش و پخش ترانه و موسیقی متن سریال های تلوزیونی و فیلم های سینمایی میباشد را معرفی میکنیم.

سرویس اینترنتی TuneFind دارای پایگاه داده بزرگ و قوی جهت جستجو موسیقی متن و ترانه های خارجی میباشد. علاوه بر این TuneFind امکانات بسیار خوبی مانند توضیح و تشریح زمانی که موسیقی مورد نظر در فیلم پخش شده است،پرسیدن سوال و گفتوگو درباره اثر،نمایش نام خواننده ،آلبوم،سال تولید،لینک خرید و… اثر، به همراه قابلیت دسته بندی و لیست کردن تعداد ترانه های موجود در هر فصل (Season) و قسمت (Episode) سریال را نیز داراست.

پیدا-کردن-اسم-آهنگ-فیلم-سریال

برای پیدا کردن اسم آهنگ مورد نظر،وارد صفحه اصلی سایت شوید و نام فیلم یا سریال مورد نظر خود را در کادر جستجو بالا وارد کنید تا نتایج نمایش داده شود یا یکی از سریال و فیلم های ویژه و پر بحث را انتخاب نمایید.

پیدا کردن-آهنگ-پخش-شده-سریال-و-فیلم

آهنگ-سریال-فیلم

به طور مثال با وراد شدن به یک قسمت از فصل سریال مورد نظر تمامی موسیقی و آهنگ های پخش شده لیست و نمایش داده میشوند که با کلیک کردن بر روی آیکن پخش پا آپ پخش یا خرید اثر نمایش داده میشود.

موسیقی-متن-سریال

همچنین شما با ثبت نام در سایت میتوانید ترانه ای را به فیلم یا سریال های موجود اضافه نمایید،ر صورتی که صحت ترانه شما توسط رای کاربران تایید شود تیک سبز رنگ تایید در کنار لیست نمایش اثر نشان داده میشود.


(1) هشت سرویس یافتن آهنگ از روی متن مستر آموز
هشت سرویس یافتن آهنگ از روی متن مستر آموز


(2) مجموعه 99 آهنگ کلاسیک برتر پخش شده در
مجموعه 99 آهنگ کلاسیک برتر پخش شده در فیلم ها به همراه پخش آنلاین


(3) انیمه های سریالی
انیمه لیست 50 تایی از بهترین انیمه های سریالی تاریخ به انتخاب


(4) آیفیلم - ویکیپدیا دانشنامه آزاد
آیفیلم - ویکیپدیا دانشنامه آزاد


(5) نرم افزار جستجو و دانلود فیلم و آهنگ - Audials One 10.2
دانلود نرم افزار جستجو و دانلود فیلم و آهنگ. Audials One 10.2 . افرادی که به موسیقی های روز دنیا علاقه دارند زمان زیادی را برای پیدا کردن آهنگ یا کلیپ جدید خوانندگان مورد علاقه خود صرف میکنند.


(6) تلوبیون مرجع پخش زنده و دانلود فیلم سریال و سایر
تلوبیون مرجع پخش زنده و آرشیو شبکه های صدا و سیمای ایران و آرشیو فیلم سریال فوتبال خندوانه دورهمی نود و تمامی برنامه های شاد و مفرح ایران


(7) پیدا کردن نام آهنگ با ضبط قسمتی از آن با دانلود Shazam Encore
پیدا کردن نام آهنگ با ضبط قسمتی از آن با دانلود Shazam Encore با نرمافزار Shazam Encore میتوانید نام آهنگ و خواننده موسیقیای که میشنوید را بیابید. این برنامه از موزیک های ایرانی پشتیبانی میکند. به گزارش خبرنگار حوزه فناوری


(8) جستجوی نتایج - آرشیو کلی سیما - صدا
جستجوی نتایج - آرشیو کلی سیما - صدا وسیمای قزوین


(9) آن فیلم 2017 - ویکیپدیا دانشنامه آزاد
آن فیلم 2017 - ویکیپدیا دانشنامه آزاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − 15 =

دکمه بازگشت به بالا