همه آهنگ ها

چگونه بعد از چند لوگین ناموفقاکانت ویندوز را به طور موقت قفل کنیم

چگونه بعد از چند لوگین ناموفقاکانت ویندوز را به طور موقت قفل کنیم
چگونه بعد از چند لوگین ناموفقاکانت ویندوز را به طور موقت قفل کنیم

یکی از اقدامات امنیتی رایج گذاشتن پسورد بر روی اکانت کاربری ویندوز است،پس از بوت شدن سیستم و قبل از نمایش صفحه خوش آمد گویی ویندوز در صورتی که کاربر بر روی ویندوز پسوردی قرار داده باشد صفحه درخواست پسورد برای ورود نمایش میدهد.

Account lockout for Invalid windows logins

به طور پیشفرض شما تا زمانی که پسورد صحیح را وارد نمایید اجازه دسترسی به ویندوز را نخواهید داشت،این موضوع میتواند یک نکته مثبت برای کسانی باشد که میخواهد رمز ویندوز شما را پیدا کنند چرا که پس از چندین بار سعی احتمال حدس زدن و پیدا کردن رمز بالا خواهد رفت،حال ما در ادامه ترفندی به شما معرفی میکنیم که میتوانید از طریق آن تعیین کنید که اکانت پس از چند بار ورود ناموق به مدت زمانی معین غیرفعال شود.

برای شروع ابتدا کلید ترکیبی Win R را نگه دارید و عبارت Secpol.msc تایپ و اینتر کنید.

فارس 98

پنجره Local Security Policy ویندوز نمایش داده میشود،در سمت چپ این پنجره پوشه های روبه رو را به ترتیب انتخاب کنید account Policies > account Lockout

پس از انتخاب پوشه account Lockout Policy ،در سمت راست و در قسمت Policy (سیاست) شما 3 فایل برای انتخاب مشاهده میکند.

فارس 98

ایتدا بر روی فایل Account lockout threshold دابل کلیک کنید،توسط این Policy شما میتوانید دقیقا تعیین کنید که اکانت پس از وارد نمودن چند رمز اشتباه قفل شود.در قسمت Account will lock out after: تعداد دفعات لوگین ناموفق که پس از آن اکانت قفل میشود را تعیین و پنجره را OK کنید.(بعد از کلیک بر روی دکمه OK پنجره دیگری باز خواهد شد که باید آنرا نیز OK کنید)

فارس 98

حال برای تعیین مدت زمانی که پس از گذشت آن کاربر دوباره میتواند رمز عبور را وارد و به اکانت لوگین کند،بر روی فایل account lockout duration دابل کلیک کنید.

فارس 98

در پنجره باز شده و در قسمت account is lock out for مدت زمان مورد نظر را بر حسب دقیقه وارد و پنجره را OK کنید.(زمان مورد نظر میتوانید از 0 تا 99,999 دقیقه باشد)

همچنین شما میتوانید از طریق فایل Reset account lockout counter after تعیین کنید که کاربر چه مدت زمانی پس یکبار سعی ناموفق باید صبر کند تا دوباره بتواند رمز عبور را وارد و به ویندوز لوگین کند.(زمان مورد نظر میتوانید از 0 تا 99,999 دقیقه باشد)

علاوه بر انجام تغییرات در این بخش شما میتوانید به پوشه Password Policy مراجعه و تنظیمات ویژه ای برای پسورد ویندوز نیز تعیین کنید.

منبع:فارس 98


(1) چگونه بعد از چند لوگین ناموفقاکانت ویندوز را به طور موقت
لوگینناموفقلوگین ناموفقاکانتویندوزقفلکنیمچگونه بعد از چند لوگین ناموفقاکانت ویندوز را به طور موقت قفل کنیمبعد از چند لوگین ناموفقچگونه بعد از چند لوگین ناموفقاکانت ویندوز را به طور موقت قفل کنیمچگونه بعد از


(2) کامپیوتر و اینترنت و موبایل چگونه اکانت ویندوز را به طور
چگونه بعد از چند لوگین ناموفقاکانت ویندوز را به طور موقت قفل کنیم. کی از اقدامات امنیتی رایج گذاشتن پسورد بر روی اکانت کاربری ویندوز استپس از بوت شدن سیستم و قبل از نمایش صفحه خوش آمد گویی ویندوز در صورتی که کاربر بر


(3) 5 کاری که باید پس از نصب ویندوز 10 انجام دهید
با توجه به موارد گفته شده حتما پیشنهاد می کنیم بعد از نصب ویندوز 10 از نصب بودن درایورهای بخش های مختلف مطمئن شوید. برای این کار می توانید از طریق Device Manager ویندوز اقدام و تمامی درایورها را مشاهده نمایید.


(4) سیستم ریستور ویندوز برگرداندن ویندوز به چند ساعت قبل
اکنون که سیستم ریستور در ویندوز را فعال کرده اید می توانید هر زمان که کامپیوتر شما با مشکل مواجه شد برای برگرداندن ویندوز به چند ساعت قبل اقدام نمایید. برای این کار مانند قسمت قبل به تب System


(5) چگونه با کامپیوتر دایرکت اینستاگرام را چک کنیم - بخش آموزش
یکی از روش های مرسوم برای دسترسی به بخش دایرکت اینستاگرام در محیط ویندوز استفاده از شبیه سازهای اندروید است.به کمک این شبیه سازها شما می توانید اپلیکیشن های اندرویدی را بر روی سیستم عامل


(6) چگونه میتوانیم قفل فراموش شده گوشی اندرویدی را باز کنیم
در این مقاله قصد داریم راهکارهایی را به شما معرفی کنیم که در صورت فراموش کردن قفل گوشی اندرویدی یا فراموش کردن الگوی تصویری قفل بتوانید دومرتبه به گوشی خود دسترسی پیدا کنید. راهکارهای مختلفی برای این منظور وجود دارد که


(7) آموزش رمز گذاشتن روی پوشه ها در ویندوز 10 بدون نیاز به
چگونه پوشه ای را در ویندوز 10 قفل کنیم و روی آن رمز بگذاریم در مرحله اول باید پوشه ای که می خواهید محافظت شود را وارد شوید و سپس همانند تصویر زیر کلیک راست کنید و یک فایل متنی جدید بسازید.


(8) آموزش غیرفعال کردن آپدیت خودکار در ویندوز 10
روش اول استفاده از تنظیمات ویندوز 1. Run را باز کنید. کلید Windows R را بفشارید 2. بعد از باز شدن پنجره دستور زیر را در این پنجره بنویسید و اینتر را بزنید Services.msc . 3. صفحه ای برای شما باز می شود در لیست به دنبال گزینه Windows Update بگردید و بر روی آن دوبار کلیک کنید تا پنجره آن باز شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا