همه آهنگ ها

نمایش و مدیریت پوشه ها در اکسپلورر ویندوز به شکل تب های گوگل کروم

نمایش و مدیریت پوشه ها در اکسپلورر ویندوز به شکل تب های گوگل کروم
نمایش و مدیریت پوشه ها در اکسپلورر ویندوز به شکل تب های گوگل کروم

شاید بتوان گفت یکی از بهترین ویژگی هایی که به مرورگرهایی نظیر اینترنت اکسپلورر و فایرفاکس اضافه شد،ویژگی باز کردن و نمایش چند تب (tab) در یک پنجره واحد بود.به لطف این ویژگی دیگر نیاز نبود تا کاربران برای باز کردن هر آدرس اینترنتی یک پنجره جداگانه ایجاد کنند.

اکسپلورر ویندوز هر دایرکتوری فعال (پوشه) را در یک پنجره جداگانه نمایش میدهد و متافسفانه فعلا خاصیت تب را پشتیبانی نمیکند اما ما در ادامه یک افزونه فوق العاده کاربردی و کوچک برای اکسپلورر ویندوز معرفی میکنیم که به شما این قابلیت را میدهد تا همانند رابط کاربری مرورگر گوگل کروم همه پوشه های باز شده را در یک پنجر واحد به صورت چندین تب مشاهده و مدیریت کنید.

Clover یک نرم افزار بسیار کم حجم میباشد که دقیقا محیط مدیریت تب مرورگر گوگل کروم را با تنظیمات مشابه در اختیار شما قرار میدهد،شما میتوانید توسط این برنامه یک تب جدید (به صورت پیشفرض بخش Computer نمایش داده میشود ) ایجاد کنید و یا اینکه پوشه های محبوب خود را بوک مارک/ پین کنید تا براحتی بتوانید از طریق بوک مارک بار به آنها دسترسی سریع داشته باشید.

همچنین این افزونه کلید های ترکیبی و اسکرول کردن بین تب ها توسط اسکرولر موس را به خوبی پشتیبانی میکند.به علاوه اینکه اگر بخواهید مثل گذشته هر پوشه را در تب جداگانه برای انجام کارهایی مثل کپی و پیست داشته باشید فقط کافیست همانند محیط کروم تب مورد نظر از بقیه تب بیرون بکشید تا برنامه آنرا در یک پنجره جداگانه نمایش دهد.

فارس 98

کار با نرم افزار بسیار راحت میباشد پس از دانلود و نصب آن، پوشه ها براحتی به حالت مولتی تب نمایش داده می شوند،برای بوک مارک کردن هر تب فقط کافیست کلید ترکیبی Ctrl D را نگه دارید،یک پنجره پاپ آپ نمایش داده میوشد که میتواند نام و دیگر تنظیمات پوشه برای اضافه شدن به بوک مارک را توسط آن تعیین نمایید.

فارس 98

با کلیک راست بر روی بر روی تب منویی با گزینه های Pin the tab to the left, Close tabs, Close other tabs, Close tabs to the right, Reopen closed tab و Bookmark all tabs که برای کارهایی مثل بستن،دوباره باز کردن،پین کردن و بوک مارک کردن تب ها کاربرد دارند را مشاهده میکنید.

فارس 98

از نظر حجم این نرم افزار بسیار سبک میباشد و میتوانید بدون نگرانی از افت سرعت سیستم و.. با آن کار کنید و پوشه های خود را سریعتر از قبل مدیریت نمایید.این نرم افزار را رایگان از اینجا برای Windows XP, Windows Vista, Windows 7 و Windows 8 دانلود کنید.

منبع:فارس 98


(1) تب های گوگل کروم
نمایش و مدیریت اکسپلورر ویندوز به شکل تب های گوگل کروم


(2) نرم افزار clover اکسپلورر ویندوز به شکل
نرم افزار clover اکسپلورر ویندوز به شکل تب وبلاگ عارف رایانه


(3) Clover نمایش پوشه های ویندوز اکسپلورر
Clover نمایش پوشه های ویندوز اکسپلورر به شکل تب های گوگل کروم


(4) 20 ترفند جذاب برای مدیریت فایل و پوشه
20 ترفند جذاب برای مدیریت فایل و پوشه در ویندوز دیجیکالا مگ


(5) گوگل کروم
دانلود Clover نمایش پوشه های ویندوز اکسپلورر به شکل تب های گوگل کروم


(6) دانلود Clover 3.4.1 نمایش پوشه های
دانلود Clover 3.4.1 نمایش پوشه های ویندوز اکسپلورر به شکل تب های


(7) نمایش و مدیریت اکسپلورر ویندوز به شکل تب های گوگل کروم
15.11.2016 نمایش و مدیریت اکسپلورر ویندوز به شکل تب های گوگل کروم شاید بتوان گفت یکی از بهترین ویژگی هایی که به مرورگرهایی نظیر اینترنت اکسپلورر و فایرفاکس اضافه شد ویژگی باز کردن و نمایش چند تب Tab در یک پنجره واحد بود به لطف


(8) تیک دانلود 98 - مطالب آموزش کامپیوتر
نمایش و مدیریت پوشه ها در اکسپلورر ویندوز به شکل تب های گوگل کروم. شاید بتوان گفت یکی از بهترین ویژگی هایی که به مرورگرهایی نظیر اینترنت اکسپلورر و فایرفاکس اضافه شدویژگی باز کردن و نمایش چند تب Tab در یک پنجره واحد بود


(9) نمایش و مدیریت اکسپلورر ویندوز به شکل تب های گوگل کروم
03.10.2019 نمایش و مدیریت اکسپلورر ویندوز به شکل تب های گوگل کروم شاید بتوان گفت یکی از بهترین ویژگی هایی که به مرورگرهایی نظیر اینترنت اکسپلورر و فایرفاکس اضافه شد ویژگی باز کردن و نمایش چند تب Tab در یک پنجره واحد بود به لطف


(10) نمایش و مدیریت اکسپلورر ویندوز به شکل تب های گوگل کروم
19.11.2016 اکسپلورر ویندوز هر دایرکتوری فعال پوشه را در یک پنجره جداگانه نمایش میدهد و متاسفانه فعلا خاصیت تب را پشتیبانی نمیکند اما ما در ادامه یک افزونه فوق العاده کاربردی و کوچک برای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 − یازده =

دکمه بازگشت به بالا