همه آهنگ ها

از دست یا سر خود به عنوان موس استفاده کنید

از دست یا سر خود به عنوان موس استفاده کنید
از دست یا سر خود به عنوان موس استفاده کنید

زمانی که موس ها به کامپیوتر ها اضافه شدند به سرعت تبدیل به عضوی جدایی ناپذیر و کاربردی از سیستم شدند،شاید تصور استفاده کامپیوتر بدون موس امروزه برای ما بسیار سخت باشد،اما با توجه به پیشرفت تکنولوژی در زمینه رسانه های ورودی خروجی بدون نیاز به سخت افزار (مانند استفاده از فرمانهای صوتی و حرکتی) کم کم به دوران پایان کار موس و کیبورد های سخت افزاری نزدیک میشویم.

فارس 98

در ادامه یک برنامه جالب و کاربردی را معرفی میکنیم که این قابلیت را به شما میدهد در زمانی که دسترسی به موس نداشتید از دست یا سر خود به عنوان موس برای حرکت نشانگر ویندوز استفاده کنید.

NPointer یک نرم افزار کوچک،پرتابل و کاربردی میباشد که با تشخیص حرکات سر یا دست شما از طریق وبکم کامپیوتر آنها را به حرکات نشانگر موس تبدیل میکند.این نرم افزار همچنین یک منو بر روی صفحه ایجاد میکند که به شما قابلیت کلیک،دابل کلیک،اسکرول و .. را میدهد.

پس از دانلود و اجرا نرم افزار،صفحه اصلی برنامه نمایش داده میشود که شما تصویر دریافتی از وبکم و گزینه هاd تنظیماتی مانند انتخاب سرعت موس،شتاب،مدت زمان نمایش و حذف شدن منو و… میباشد.سعی کنید وبکم را بر روی سر یا دست خود طوری تنظیم کنید که سر یا دست شما در وسط تصویر قرار گیرد،با تکان دادن سر یا دست مشاهده میکنید نشانگر موس شروع به حرکت کردن میکند.

فارس 98

اگر قصد دارید بر روی یک پوشه دابل کلیک یا کلیک کید ابتدا با حرکت دست یا سر نشانگر را بر روی پوشه ببرید و سپس چند ثانیه بدون حرکت مکث کنید تا منو انتخاب عملیات ظاهر شود،سپس برای انتخاب هر یک از گزینه ها دوباره با حرکت سر یا دست نشانگر را بر روی گزینه قرار دهید و چند ثانیه مکث کنید.منو عملیاتی شامل دکمه های LD (درگ و دراپ) R (کلیک راست) L (کلیک چپ) Off (متوقف کردن موقت برنامه) و … میباشد.

فارس 98

شاید استفاده از این نرم افزار برای بار اول چندان آسان نباشد اما پس از مدتی کار با آن برای شما آسانتر خواهد شد علاوه بر اینکه در بعضی از مواقع که موس در دسترس نیست این نرم افزار کوچک میتواند بسیار کاربردی باشد.

این نرم افزار را رایگان از اینجا برای Windows XP, Windows Vista, Windows 7 و Windows 8 دانلود کنید.

منبع:فارس 98


(1) از دست یا سر خود به عنوان موس استفاده کنید
از دست یا سر خود به عنوان موس استفاده کنید


(2) ماوس. همه برای کاربران X7
نحوه تنظیم یک رنگ روی ماوس. همه برای کاربران X7


(3) از صفحه کلید به جای موس استفاده کنید
از صفحه کلید به جای موس استفاده کنید


(4) آموزش حرکت دادن نشانگر موس به وسیله
آموزش حرکت دادن نشانگر موس به وسیله کیبورد ساعد نیوز


(5) اگر قصد خرید ماوس دارید حتما کلیک کنید
موسها معمولا وسایلی هستند که پس از اتصال شروع به کار میکنند و نیاز به برنامهی اضافی ندارند که قبل از به کار گیری آنها نصب میشودبه استثناء موسهای سطح بالای مخصوص بازی. یعنی وصل کردن کابل همهی کاری است که برای به راهانداختن موس باید انجام دهید.


(6) گوشی خود را به ماوس و کیبورد تبدیل کنید دانلود
Mouse Remote به گوشی شما این قابلیت را می دهد که از آن به عنوان موس و یا کیبورد رایانه استفاده کنید و یا صدای رایانه خود را بلند و کم کرده و یا آن را خاموش و روشن کنید.


(7) چطور ایمینگ یا نشانهگیری خودمان رو بهتر کنیم
جدا از این که چه ماوس و یا پدی را میخرید پیشنهاد من به عنوان یک گیمر حرفهای این است که اولین روزهایی که ماوس را خریدهاید و دارید از آن لذت میبرید با dpi کم مثلا 800 بازی کردن را شروع کنید


(8) چطور ایمینگ یا نشانهگیری خودمان رو
چطور ایمینگ یا نشانهگیری خودمان رو بهتر کنیم - دنیای بازی


(9) بهترین موس کامپیوتر گیمینگ راهنمایی
بهترین موس کامپیوتر گیمینگ راهنمایی خرید انواع مدل پرفروش - کافه


(10) اگر قصد خرید ماوس دارید حتما کلیک کنید
اگر قصد خرید ماوس دارید حتما کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 + هفت =

دکمه بازگشت به بالا