همه آهنگ ها

تحت یک فرمت خاص نام و تگ چندین آهنگ را براحتی ویرایش کنید

تحت یک فرمت خاص نام و تگ چندین آهنگ را براحتی ویرایش کنید
تحت یک فرمت خاص نام و تگ چندین آهنگ را براحتی ویرایش کنید

در صورتی که شما دارای یک آرشیو موزیک باشید و قصد دارید که به صورتی دستی به تک تک فایل های موزیک آرشیو خود کاور (عکس کوچکی که در هنگام اجرا آهنگ نمایش داده میشود) و تگ (اطلاعاتی درمورد فایل مانند نام خواننده،نام آلبوم و یا حتی در مواقع تبلیغاتی نام وبسایت و.. میباشد که در هنگام اجرا آهنگ نمایش داده میشوند) اضافه کنید و یا اینکه نام فایل ها را تحت یک فرمت خاص (مانند:نام ترک-نام آلبوم ) ویرایش کنید، به دلیل تعداد زیاد فایل و گزینه ها نیاز به داشتن صبر و وقت زیادی برای اینکار هستید.

در ادامه نرم افزار بسیار قدرتمندی را به شما معرفی میکنیم که میتوانید از طریق آن با انتخاب یک پوشه تگ،کاور،نام تمامی فایل های صوتی موجود در آن را تحت یک فرمت دلخواه ایجاد و ویرایش کنید،و یا اینکه از فایل های موجود یک لیست با فرمت های html،cvs،txt و.. ایجاد کنید.

Tagscanner یک نرم افزار رایگان و بسیار قدرتمند برای ویرایش و ایجاد تگ های ID3،تغییر نام فایل و ایجاد لیست از فایل ها میباشد که کاربر میتوانید براحتی با اضافه کردن یک پوشه عملیات دلخواه خود بر روی تمامی فایل های صوتی موجود در آن اعمال کند.

پس از نصب و اجرا Tagscanner،پنجره اصلی و رابط کاربری نرم افزار نمایش داده میشود.این پنجره دارای 4 تب اصلی Music Renamer،Tag Editor،Tag Processor و List Maker میباشد که به ترتیب آنها برای ایجاد تگ،ویرایش تگ،تغییر نام و ایجاد لیست از فایل های موزیک استفاده میشوند.

علاوه بر تب های فوق،قسمت میانی نرم افزار دارای به دو پنل تقسیم میشود که در سمت چپ فایل های اضافه شده به همراه نام آهنگ،آلبوم و.. نمایش داده میشوند و در سمت راست توسط تب های Setting،Results و.. تنظیمات و نتیجه کار نمایش داده میشود.همچنین میتوانید توسط دکمه های نوار بالایی نرم افزار نیز از دیگر تنظیمات مانند امکان جستجو فایل ها،مرتب سازی و.. نیز استفاده کنید.

در قسمت پایینی نرم افزار میتوانید پوشه مورد نظر خود را که حاوی فایل های صوتی میباشد را انتخاب کنید و توسط دکمه های Rename،Save و Export (متناسب با تب انتخاب شده) تغییرات را بر روی فایل ها اعمال کنید.

به طور کلی با اضافه کردن فایل ها و انتخاب هر تب در قسمت Setting گزینه های متعددی برای اضافه کردن و ویرایش مشخصات و ویژگی های دلخواه شما به فایل ها نمایش داده میشود،مثلا با انتخاب تب Music Renamer میتوانید فرمت کلی تغییر نام فایل ها را مشخص کنید.

و یا با انتخاب تب Tag Editor نام آلبوم و خواننده،سال تولید،کاور و.. آهنگ ها را یکجا تغییر دهید.

با کلیک بر روی آیکن چرخدنده میتوانید تنظیمات کلی نرم افزار مشاهده کنید که این تنظیمات مربوط به بخش تگ ها،تغییر نام و اسکریپ مخصوص نرم افزار و.. میباشد.

این نرم افزار را رایگان از اینجا برای ویندوزهای XP،Vista،7 و 8 دانلود کنید.

منبع:فارس 98


(1) ویرایش تگ mp3
دانلود MetatOGGer 6.0.8.3 نرم افزار مدیریت آهنگ و ویرایش تگ mp3


(2) رفع مشکل بهم ریختن ترتیب پخش آهنگ ها از
رفع مشکل بهم ریختن ترتیب پخش آهنگ ها از فلش مموری


(3) ویرایش_ویدیو Instagram posts photos
ویرایش_ویدیو Instagram posts photos and videos - Picuki.com


(4) دانلود نرم افزار بریدن و چسباندن آهنگ
دانلود نرم افزار بریدن و چسباندن آهنگ برای اندروید


(5) دانلود Tag and Rename 3.9.14 - نرم افزار ویرایش تگ آهنگ
28.06.2017 مهم نیست که شما از کدام فرمت موسیقی بیشتر استفاده می کنید نرم افزار TagRename با پشتیبانی از فرمت های mp3 ID3v1 ID3v2.2 ID3v2.3 and ID3v2.4 و mp3 ogg wma m4a mp4 flac ape و wav به شما کمک می کند تا تگ ها و یا اطلاعات Amazon.Com را جایگزین کنید و یا تگ


(6) سرزمین سبز برند های دیجیتال 1395071 - 13950730
از پنجره باز شده فلش داریو خود را بر اساس حرف داریو و نام آن انتخاب کنید مطمئن شوید که حتما اسم درایو و نه شماره درایو مثل Disk1 را انتخاب کرده باشید پس از انتخاب بر روی دکمه OK پایین همین پنجره


(7) ایجاد نوشته در وردپرس ویرایشگر جدید
ایجاد نوشته در وردپرس ویرایشگر جدید گوتنبرگ یا Gutenberg - ایران


(8) چگونگی ضبط یک آهنگ - آموزشگاه موسیقی
چگونگی ضبط یک آهنگ - آموزشگاه موسیقی


(9) 12 برنامه ویرایش فیلم اندروید Android
12 برنامه ویرایش فیلم اندروید Android فیلم های رویایی بسازید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 + 6 =

دکمه بازگشت به بالا