همه آهنگ ها

بکاپ گرفتن داده های مهم سیستم شما در کامپیوتر دوستان و آشنایان

بکاپ گرفتن داده های مهم سیستم شما در کامپیوتر دوستان و آشنایان
بکاپ گرفتن داده های مهم سیستم شما در کامپیوتر دوستان و آشنایان

در گذشته از اهمیت گرفتن نسخه پشتیبان (Backup) از داده ها بسیار صحبت کردیم،زمانی که هارد داریو کامپیوتر شما ویروسی و یا دچار مشکل میشود تنها چیزی که میتوانید براحتی داده های مهم شما را بازگرداند نسخه های پشتیبانی هستند که شما قبلا از داده های خود تهیه نمودید.

در ادامه نرم افزار کاربردی دیگری را به شما معرفی میکنیم که میتوانید از طریق آن به طور رایگان داده های مهم خود را در کامپیوتر دوستان و آشنایان خود بکاپ بگیرید.

BuddyBackup یک نرم افزار رایگان و کاربردی میباشد که شما میتوانید از طریق آن نسخه پشتیبان داده های مهم خود را در فضای خالی هارد درایو سیستم آشنایان و دوستان خود ذخیره کنید. همچنین توسط این برنامه دیگر نیازی نیست از سرویس هایی که با دریافت هزینه داده های شما را در سرورهای خود ذخیره میکنند استفاده کنید.

این نرم افزار به طور پیوسته فایل و پوشه هایی که شما برای گرفتن بکاپ از قبل تعیین نمودید را تحت نظر میگیرد و در صورتی که تغییری در آنها ایجاد شد،برنامه تغییرات را ذخیره و سپس فایل را رمزگذاری (encryption) میکند و آنها را از طریق اینتنرت به سیستم اشخاصی که شما از قبل آنها را به برنامه معرفی کرده اید ارسال میکند.

در هنگام نصب نرم افزار از شما خواسته میشود در صورتی که قبلا از این برنامه استفاده نکردید یک اکانت جدید ایجاد کنید.(و یا از یوزنیم و پسورد خود برای ورود استفاده کنید)

حال شما میتوانید فایل و پوشه هایی که میخواهید از آنها بکاپ گرفته شود را انتخاب نمایید.پس از انتخاب بر روی دکمه Finish کلیک کنید.

نرم افزار دارای 4 تب اصلی Home, Choose Backups, Backup Status و Restore میباشد.تب Home اطلاعاتی در مورد فایلهایی که باید از آنها بکاپ گرفته شود،فضایی که برای بکاپ گرفتن استفاده شده ،فضایی به اشتراک گذاشته،لیست دوستان و… را به شما نمایش میدهد.

با کلیک بر روی گزینه Options قسمت backed up folders این تب شما میتوانید تنظیماتی ویژه ای همچون انتخاب شخصی که فایل ها باید در فضای خالی سیستم وی ذخیره شوند،تعداد بکاپ ها،انتخاب مجدد پوشه ها برای بکاپ گرفتن و.. را تعیین کنید.

در تب Backups میتوانید فایل ها و پوشه هایی که برای بکاپ گرفتن را مشخص نمودید را مشاهده کنید.علاوه بر این توسط چراغ قرمز (هنوز از فایل/پوشه بکاپ گرفته نشده)،چراغ سبز (یک بکاپ گرفته شده است)،چراغ سبز به همراه (چند بکاپ گرفته شده است) فرآیند بکاپ گیری هر پوشه را مشخص میکنند.

برای اضافه کردن هر شخص به نرم افزار از تب Home در قسمت Buddies بر روی گزینه Invite Buddies کلیک کنید و سپس در پنجره ظاهر شده توسط ایمیل آدرس شخص مورد نظر را برای اضافه کردن دعوت کنید.

همچنین میتوانید از طریق گزینه Add Buddy قسمت Buddies کسی را در این سرویس عضو میباشد و از این نرم افزار استفاده میکند را جستجو و به لیست دوستان خود اضافه کنید.

این نرم افزار را رایگان از اینجا در نسخه های 32 و 64 بیتی برای Windows XP, Windows Vista, Windows 7 و Windows 8 دانلود کنید.

منبع:فارس 98


(1) چگونگی بک آپ گیری داده های مهم سیستم
چگونگی بک آپ گیری داده های مهم سیستم ویکی چجور


(2) بایگانیهای بکاپ گرفتن - دانلود رایگان
بایگانیهای بکاپ گرفتن - دانلود رایگان نرم افزار


(3) آموزش بکاپ گرفتن از واتساپ در گوگل
آموزش بکاپ گرفتن از واتساپ در گوگل درایو و نحوه بازگردانی فایل ها


(4) اورژانس کامپیوتر بایگانی - تعمیر
اورژانس کامپیوتر بایگانی - تعمیر کامپیوتر در محل تعمیر لپ تاپ در


(5) آموزش بکاپ گرفتن از آیفون در چند گام ساده گجت نیوز
دادههای اپلیکیشن ها فایلهایی که اپلیکیشن های شما شامل نرم افزارهای شخص ثالث هم میشود دانلود کرده یا در طول استفاده ذخیره کردهاند.


(6) بکاپ گرفتن از واتساپ چگونه از بکاپ
بکاپ گرفتن از واتساپ چگونه از بکاپ واتساپ استفاده کنیم


(7) آموزش گرفتن بک آپ از آیفون و بازگردانی آن
در این آموزش نحوه پشتیبان گرفت از اطلاعات آیفون و برگرداندن آن آموزش داده میشود برای دیدن ویدیو ها و آموزش ها به کانال تلگرام ما بیایید @digikomak12


(8) وبلاگ دکتر کامپیوتر مرداد 1398
وبلاگ دکتر کامپیوتر مرداد 1398


(9) روشهای بک آپ گرفتن از تمام اطلاعات و محتوای گوشی اندرویدی
شما با بک آپ گرفتن از محتوا و اطلاعات گوشی اندرویدی خود میتوانید در هر شرایط که لازم باشد بار دیگر به آن اطلاعات دسترسی پیدا کنید. بدین منظور باید فایل بک آپ تهیه شده را بازیابی یا اصطلاحا


(10) آموزش بکاپ گیری از چت های واتساپ
آموزش بکاپ گیری از چت های واتساپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × سه =

دکمه بازگشت به بالا