همه آهنگ ها

با Gmail Meter اکانت جیمیل خود را آنالیز کنید

با Gmail Meter اکانت جیمیل خود را آنالیز کنید
با Gmail Meter اکانت جیمیل خود را آنالیز کنید

چندی پیش گوگل قابلیت Account Activity برای اکانت های گوگل معرفی کرد که کاربران قادر بودند از طریق آن یک آمار کلی از فعالیت ها خود در سرویس های گوگل بدست آورند،حال پس از معرفی این قابلیت یکی از مهندسان گسترش دهنده تیم جیمیل Romain Vialard یک نرم افزار (App) گوگل را به نام Gmail Meter منتشر کرده است که با نصب شدن بر روی اکانت جیمیل اشخاص،فعالیت هایی که شخص توسط اکانت خود انجام میدهند را آنالیز و آنها را در غالب یک گزارش (که میتوان آنرا نیز شخصی سازی کرد) ارسال میکند.

با وجود اینکه این App یک نرم افزار رسمی گوگل نیست اما اینطور که به نظر میرسد یک اسکریپت قوی و کاربردی میباشد که برای نصب آن شما باید از سرویس Google Docs استفاده کنید.

Gmail Meter امکاناتی همچون قابلیت آماردهی از تعداد ایمیل های ارسالی،دریافتی،ناموفق و مهم اکانت شما،نمایش روزهایی که شما بیشترین تعداد ایمیل را دریافت میکنید،دسته بندی ایمیل ها با استفاده از برچسب ایمیل،مدت زمانی که طول میکشد تا شما به یک ایمیل پاسخ دهید و.. را به کاربران ارائه میدهد.

برای نصب این اسکریپت بر روی اکانت جیمل خود شما باید یک spreadsheet جدید در سرویس Google Docs ایجاد و مسیر زیر را دنبال کنید:

Tools > Script Gallery

سپس عبارت Gmail Meter جستجو و پس از نمایش App بر روی Install کلیک کنید.

شما میتوانید طریقه نصب این App را در این ویدیو آموزشی مشاهده کنید.

پس از نصب اسکریپت ممکن است مدتی زمان طول بکشد تا شما ایمیل های مربوط به Gmail Meter را دریافت کنید.

منابع خارجی: ،

ویرابش و ترجمه:فارس 98


(1) بازیابی رمز جیمیل از 3 طریق و به شکل
بازیابی رمز جیمیل از 3 طریق و به شکل تصویری چطور


(2) آموزش ساخت جیمیل Gmail یا اکانت گوگل
آموزش ساخت جیمیل Gmail یا اکانت گوگل


(3) جیمیل - ویکیپدیا دانشنامه آزاد
جیمیل - ویکیپدیا دانشنامه آزاد


(4) ورود به سیستم Gmail - رایانه - Gmail راهنما
برای باز کردن Gmail میتوانید از رایانامه وارد سیستم شوید یا حسابتان را در تلفن یا رایانه لوحی به برنامه Gmail اضافه کنید. بعد از ورود به سیستم صندوق ورودی را باز کنید و رایانامهتان را بررسی کنید.


(5) Gmail جیمیل از پرامیس شاپ
آموزش نحوه افزودن یا حذف مخاطبین حساب Gmail جیمیل از پرامیس شاپ


(6) حساب Google خود را ایجاد کنید
حساب Google خود را ایجاد کنید نام نام نام نام خانوادگی نام خانوادگی. انتخاب نام کاربری @gmail.com. شما میتوانید از حرف عدد و نقطه استفاده کنید. من ترجیح میدهم از نشانی ایمیل کنونی خود استفاده کنم. ایجاد گذرواژه. قدرت گذرواژه


(7) هک جیمیل و روش های نفوذ به اکانت Gmail افراد وبلاگ
29.09.2018 سعی کنید پسوردی که برای حساب جیمیل خود انتخاب می کنید از تمامی حساب های دیگرتان مجزا باشد و به هیچ عنوان فردی نتواند با داشتن یکی از رمز های عبور شما پسورد جیمیلتان را نیز حدس بزند.


(8) اموزش تغییر رمز اکانت جیمیل
اموزش تغییر رمز اکانت جیمیل


(9) سرویس جیمیل Gmail
آموزش ارسال ایمیل جدید در سرویس جیمیل Gmail - یادیت


(10) برطرف کردن خطاهای همگامسازی با برنامه Gmail Android
موسیقی کتابها فیلمها یا نمایشهای تلویزیونی بارگیریشده از Google Play را پاک کنید. گام 5 بررسی گذرواژه. در رایانه Gmail را باز کنید. در صورتی که قادر به ورود نباشید و یا با یکی از خطاهای زیر مواجه شوید همگامسازی روی برنامه Gmail ناموفق خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × چهار =

دکمه بازگشت به بالا