همه آهنگ ها

هکر 15 ساله اتریشی در طی 3 ماه وبسایت 259 شرکت را هک کرد

هکر 15 ساله اتریشی در طی 3 ماه وبسایت 259 شرکت را هک کرد
هکر 15 ساله اتریشی در طی 3 ماه وبسایت 259 شرکت را هک کرد

پسر 15 ساله اتریشی که چندان دارای محبوبیت اجتماعی نبود توانست تنها با دانلود ابزار مورد نیاز خود در عرض 3 ماه طی حملات موفق امنیت وبسایت 259 کمپانی مختلف را دور بزند و به دیتابیس آنها دسترسی پیدا کند که اینکار منجر شد وی یک محبوبیت اجتماعی در جامعه هکرها بدست بیاورد.

بین ماه های ژانویه و مارس امسال او توانست به 259 سایت از جمله چند وبسایت شرکت های سرگرمی بزرگسالان دسترسی پیدا کند.وی که خود را ACK!3STX معرفی کرده است در هر حمله نام خود بر روی وبسایت برچسب میزد.

اداره فدرال پلیس جنایی اتریش (BMI) وی را پس از شکایت های متعدد،زمانی که در مخفی کردن آدرس IP خود در طی یک حمله موفق نبود شناسایی و دستگیر کرد.در حملاتی که رخ داد سایتهایی با اهداف خاص مورد توجه نبودند و وی اعلام کرد که او حفره های امنیتی هر وبسایتی که به طور تصادفی آن مواجه شده جستجو کرده است.

با توجه به اینکه این پسر تجربه چندانی در زمینه هک نداشته است و تمام این حملات را با ابزار رایگان انجام داده است کاملا معقول است که در حال حاظر بسیاری از شرکت های تجاری نگران هک شدن و چارچوب های امنیتی وبسایت خود باشند.

منبع خارجی:ZDNet

ویرایش و ترجمه:فارس 98


(1) 9 هکر معروف دنیا عکس
هکر ها از باهوش ترین افراد دنیای فناوری بوده و اموری را انجام میدهند که بسیاری قادر به انجام آن نیستند.در ادامه با 9 هکر معروف دنیا چون استیو جابز آشنا می شوید.


(2) Cryptoland
این هک نسبت به سایر هکها متفاوت است چرا که بنظر میرسد هکر قرار است با موسسان این پروتکل وارد مذاکره شود. طبق گزارش رسانهها این حمله به وقت چین در ساعت 845 صبح 19 آوریل رخ داد. حمله


(3) Hacker - صفحه 3 - زومیت
شاید این را باید جهان وحشی وب نامید تا بازتاب دقیقتری از این چشم انداز مملو از خطر بتوان ترسیم کرد. دست کم اگر آنرا بهعنوان یک هشدار در نظر بگیریم بعضی اوقات خیلی سخت میتوان سطحی از آن


(4) هکاتوریسم اولین ماراتن بین المللی برنامه نویسی وب و
هکاتوریسم 2020 اولین ماراتن بین المللی برنامه نویسی وب و موبایل در حوزه ی گردشگری است. که به مدت سه روز با حضور تیم ها در بهمن ماه امسال در جزیره زیبای کیش برگزار خواهد شد.


(5) سوپر مارکت اینترنتی 16 سوپرمارکت اینترنتی برتر ایران سال
29.09.2019 16 سوپر مارکت اینترنتی برتر ایران سال 98 معرفی 16 سوپرمارکت اینترنتی برتر سال فهرستی از فروشگاه های مواد غذایی آنلاین دنیا مواردی هستند که پونه مدیا در این مطلب به طور کامل آن ها را بررسی کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × دو =

دکمه بازگشت به بالا