همه آهنگ ها

معرفی دو قابلیت در شبکه اجتماعی فیس بوک

معرفی دو قابلیت جدید در شبکه اجتماعی فیس بوک
معرفی دو قابلیت جدید در شبکه اجتماعی فیس بوک

شبکه اجتماعی فیس بوک که چند روز پیش با خرید نرم افزار Instagram سر و صدای زیادی برپا کرد بتازگی دو قابلیت جدید و کاربردی خود را معرفی کرد.اولین قابلیت کاربردی این شبکه Groups for Schools (گروه هایی برای دانشگاه) میباشد که به کاربران دانشجو فیس بوک این قابلیت را میدهد با استفاده از ایمیل آدرس دانشگاه خود به گروه های مختلفت دانشگاه یا دانشکده خود بپیوندند.

بر طبق گفته هایی که در صفحه خبری فیس بوک توسط مهندس Michael Novati بیان شد،توسط این قابلیت اشخاص میتوانند براحتی با پیوستن به گروه های مختلف از هر آنچه که در محوطه دانشگاه در حال رخ دادن است با خبر شوند.آنها میتوانند درباره کلاس ها با دیگران گفتوگو کنند،در مورد رخدادهای متفاوت تصمیم گیری کند و یا اینکه عکس ها و .. را با هم دانشگاه هایی خود به اشتراک بگذارند.

بر طبق گفته های فیس بوک آنها یک ابزار به اشتراک گذاری فایل برای به اشتراک گذاری راحت تر متن ها،برنامه ریزی های آموزشی،تفریحی و.. نیز معرفی خواهند کرد.این قابلیت با هدف به اشتراک گذاری دانش و اطلاعات دانشجویان با یکدیگر قرار است برای تمامی دانشگاه های سراسر جهان فعال شود.شما میتوانید از اینجا برای استفاده از این قابلیت در دانشگاه خود ثبت نام کنید.

قابلیت دیگری که فیس بوک بتازگی آنرا معرفی نموده است،امکان دریافت یک کپی از آی پی آدرس،درخواست های دوستی و نامهای قبلی پروفایل ها است.فیس بوک که قبلا امکان گرفتن و دانلود کردن نسخه پشتیبان از اکانت را برای کاربران معرفی کرده بود،بتازگی اعلام کرد که اکنون اشخاص میتوانند توسط این قابلیت که تا حدودی به امنیت پروفایل ها نیز کمک خواهد کرد آی پی آدرس هایی که به پروفایل شما دسترسی داشته اند،درخواست های دوستی و نامهای قبلی پروفایل را نیز دانلود و بررسی کنند.

فیس بوک اعلام کرده است که در آینده کاربران میتوانند اطلاعات و داده های بیشتری از اکانت خود توسط این قابلیت دانلود و بررسی کنند که قطعا این یک نکته امنیتی مثبت برای این شبکه اجتماعی محسوب میشود.

منابع خارجی: ، ،

ویرایش و ترجمه:فارس 98


(1) اینستاگرام بادو قابلیت جدید آپدیت شد
اینستاگرام بادو قابلیت جدید آپدیت شد فروشگاه اینترنتی موبایل 7


(2) معرفی 21 عدد از محبوب ترین شبکه های
معرفی 21 عدد از محبوب ترین شبکه های اجتماعی حال حاضر اینترنت


(3) فیسبوک ویژگیهای جدیدی برای سرویس استریم
فیسبوک ویژگیهای جدیدی برای سرویس استریم زنده خود معرفی کرد - زومیت


(4) فیسبوک چیست و چه کاری انجام میدهد - نمونه کارهای طاهر
در این شبکه اجتماعی امکانات مختلفی از جمله ارتباط با دوستان قدیمی پیدا کردن دوستان جدید معرفی کسب و کار جذب مشتری قرار داده شده است و افراد میتوانند به طور مستقیم و غیرمستقیم به تبلیغات بپردازد.


(5) یک قابلیت جدید و جذاب در فیس بوک
یک قابلیت جدید و جذاب در فیس بوک طبق آمارها فیس بوک هنوز هم جذاب ترین و پر کاربر ترین شبکه اجتماعی جهان است. حالا مدیران این شبکه قابلیت های آن را افزایش می دهند.


(6) ارز دیجیتال فیسبوک از هفته آینده معرفی
ارز دیجیتال فیسبوک از هفته آینده معرفی میشود - مجله ریحانه استور


(7) قابلیت جدید فیسبوک برای پیدا کردن دوستان
قابلیت جدید فیسبوک برای پیدا کردن دوستان


(8) آینده شبکههای اجتماعی با 10 شبکه اجتماعی جدید آشنا شوید
این شبکه اجتماعی به کاربرانش اجازه میدهد تا با استفاده از آیفون شبکه اجتماعی خصوصی برای خود در فیسبوک ایجاد کنند و اطلاعات و استاتوسهای دوستان بسیار نزدیک را برای کاربران مهیا سازند.


(9) محبوب ترین شبکه های اجتماعی و پیام رسان
محبوب ترین شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها در ایران


(10) فیسبوک ویژگیهای جدیدی برای سرویس استریم زنده خود معرفی
این قابلیت جدید حتی برای افرادی که صاحب حساب کاربری در فیسبوک نیستند نیز امکان دسترسی به استریمهای زندهی این شبکهی اجتماعی را از طریق گوشیهای موبایل فراهم میکند. این قابلیت تا پیشازاین فقط روی کامپیوتر وجود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 − شش =

دکمه بازگشت به بالا