همه آهنگ ها

Dropbox را به دوستان خود معرفی کنید تا 16 گیگابایت فضای رایگان هدیه بگیرید

Dropbox را به دوستان خود معرفی کنید تا 16 گیگابایت فضای رایگان هدیه بگیرید
Dropbox را به دوستان خود معرفی کنید تا 16 گیگابایت فضای رایگان هدیه بگیرید

سرویس ارائه دهنده فضای شخصی و رایگان ابری Dropbox که یکی از کمپانی های معروف و قدرتمند در این زمینه میباشد به تازگی تصمیم گرفته است به هر کاربر رایگان این سرویس که شخصی را با Dropbox آشنا میکند و باعث ثبت نام وی میشود تا سقف 16GB، فضای رایگان (500MB برای ارجاع هر شخص) هدیه دهد.همچنین کاربران پولی میتوانند با ارجاع اشخاص تا سقف 32GB فضای رایگان اضافی (1GB برای ارجاع هر شخص)دریافت کنند.

Dropbox را در حال حاضر 2GB فضای رایگان شخصی به کاربران ارائه میدهد که این فضا در مقایسه با سرویس هایی همچون Box و Sky Drive که هرکدام از آنها به ترتیب 5 و 25 گیگابایت فضای رایگان به کاربران ارائه میدهد چندان چشمگیر و قابل توجه نیست.

همچنین چندی پیش نیز اطلاعاتی از سرویس Google Drive به بیرون درز کرد به نظر میرسد این سرویس 5 گیگ فضای رایگان ابری به کاربران اعطا خواهد کرد.با توجه به این مسائل، طبیعی است شرکت هایی همچون Dropbox برای اینکه از قافله عقب نمانند باید دستبکار شوند و با ارائه سرویس های رایگان بیشتر کاربران را به سمت خود جذب کنند.

منبع خارجی:techspot

ویرایش و ترجمه:فارس 98


(1) Google Drive با Dropbox SkyDrive
مقایسه تمام سرویسهای ابری Google Drive با Dropbox SkyDrive Box


(2) Dropbox چیست نحوه استفاده از سرویس
Dropbox چیست نحوه استفاده از سرویس ذخیره سازی ابری مایکروسافت


(3) فضای ابری Apple iCloud
کدام را انتخاب کنم مقایسه چهار سرویس فضای ابری Apple iCloud


(4) دراپ باکس DropBox چیست تمام امکانات و قابلیتهای دراپ
در این مطلب به بررسی این موضوعات خواهیم پرداخت که دراپ باکس DropBox چیست و تمام امکانات و قابلیتهای دراپ باکس که احتمالا از وجود آنها بیخبر هستید را با هم مرور خواهیم کرد.


(5) جعبهی جادویی دراپ باکس و آموزش استفاده از فضای رایگان
می توانید فایلها را در تمامی دستگاه ها همگام سازی نمایید و در هر زمان و مکان به اطلاعاتتان دسترسی داشته باشید و با معرفی دراپ باکس از طریق لینک اختصاصی خودتان می توانید تا 16 گیگابایت فضای رایگان هدیه بگیرید.


(6) آموزش دعوت دوستان خود به سایت سفرمی از طریق ایمیل
سفرمی را به دوستان خود معرفی کنید تا در ازای ثبت نام در اولین خرید خود 20000 تومان از طرف شما هدیه بگیرند و شما نیز یک کد تخفیف 30000 تومانی از سفرمی جایزه دریافت نمائید.


(7) چگونه در Dropbox فضای رایگان بیشتری به
چگونه در Dropbox فضای رایگان بیشتری به دست آوریم


(8) چگونه فضای رایگان دراپ باکس خود را به 16 گیگابایت برسانیم
چگونه فضای رایگان دراپ باکس خود را به 16 گیگابایت برسانیم . دستهبندی آموزشاینترنتمعرفی سایت. 11 دیدگاه. سرویس Dropbox که معرف حضورتان هست همان فضای ابری که امکان دسترسی شما به تمامی اطلاعاتتان را در هر ابزار و هر رایانه


(9) 23 گیگابایت فضای مجانی به Dropbox خود اضافه کنید - زومیت
در حال حاضر دراپباکس به کاربران تا سقف 8 گیگابایت فضای مجانی ارائه میدهد البته به شرطی که تعدادی از دوستان خود را نیز به استفاده از این سرویس ذخیره سازی آنلاین دعوت کنید.


(10) چگونه در Dropbox فضای رایگان بیشتری به دست آوریم
Dropbox را به دوستانتان معرفی کنید به ازای هر دوستتان 500 مگابایت فضای رایگان دریافت میکنید تا سقف 16 گیگابایت. اگر دوستان زیادی دارید که قبلا از Dropbox استفاده نمیکردند این روش به کارتان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده − 2 =

دکمه بازگشت به بالا