همه آهنگ ها

Account Activityقابلیت گوگل برای مشاهده فعالیت های آنلاین حساب کاربری

Account Activityقابلیت جدید گوگل برای مشاهده فعالیت های آنلاین حساب کاربری
Account Activityقابلیت جدید گوگل برای مشاهده فعالیت های آنلاین حساب کاربری

گوگل امروز قابلیتی به نام Account Activity (فعالیت حساب ها)را برای تمام کاربران خود معرفی کرد.و این کمپانی این سرویس را اینگونه توصیف کرد:

“گزارشات فعالیت حساب Google یک خلاصه ماهانه از فعالیت حساب شما درباره بسیاری از محصولات Google را در اختیار شما قرار می‌دهد.

با گزارشات فعالیت حساب، می‌توانید از آنچه در حساب شما اتفاق می‌افتد باخبر شوید، به عنوان مثال اینکه چه تعداد ایمیل ارسال و دریافت کرده‌اید، چند وقت یکبار در Google جستجو کرده‌اید، از چه کشورهایی وارد سیستم شده‌اید و هر از چند گاهی فیلمهای YouTube را مشاهده کرده‌اید.

هر ماه گزارش فعالیت حساب داده‌ها را در سراسر حساب Google خود جمع‌آوری و خلاصه می‌کند – به عنوان مثال ایمیل‌های ارسال شده یا جستجوهای برتر. حذف داده‌ها در منبع داده، به عنوان مثال در سابقه وب هیچ اثری بر روی گزارش‌های منتشر شده ندارد، با این حال گزارش‌ها می‌توانند در هر زمان حذف شوند.

نکاتی در مورد امنیت: برای حفظ امنیت و حریم خصوصی شما، گاهی اوقات ممکن است از شما بخواهیم حتی در صورتیکه در حال حاضر در سیستم هستید، گذرواژه خود را دوباره وارد کنید. این مورد بیشتر در سرویس‌هایی اتفاق می‌افتد که دارای اطلاعات شخصی شما هستند.”

به نظر میرسد گوگل قصد دارد با انتشار این قابلیت کاربر را قادر سازد تا تمام فعالیت های خود را در سرویس های تحت نظر گوگل را تحت یک حساب متمرکز و یکپارچه مدیریت و مشاهده کند.البته باید اعتراف کرد که این حرکت گوگل باعث میشود امنیت اکانت ها در این سرویس بیش از پیش افزایش یابد چرا که حالا شما میتوانید بررسی کنید چه کسی،از چه کشوری وارد کانت شما شده است.اما یک موضوعی که هنوز جای سوال دارد این است که آیا گوگل این قابلیت را به کاربران میدهد تا هر زمان که آنها میخواهند بتوانند این گزارش ها را از روی سرورهای گوگل حذف کنند یا خیر؟

شما میتوانید از اینجا Account Activity حساب کاربری گوگل را فعال کنید.

منبع:فارس 98


(1) گوگل انزل وب
گوگل انزل وب


(2) قابلیت مشاهده فعالیت دوستان بهزودی از
قابلیت مشاهده فعالیت دوستان بهزودی از اینستاگرام حذف میشود - زومیت


(3) نمایش آخرین فعالیت به اینستاگرام آمد
نمایش آخرین فعالیت به اینستاگرام آمد


(4) ایجاد حساب Gmail - Gmail راهنما
مالکیت حسابهای کارکنان تا حسابها ایمیلها و فایلهای شرکت همواره تحتکنترل شما باشد. پشتیبانی تلفنی ایمیلی و گپی از کارشناسان انسانی که 24 ساعته7 روز هفته در دسترس است.


(5) قابلیت Your Activity اینستاگرام برای
قابلیت Your Activity اینستاگرام برای مدیریت زمان استفاده از آن


(6) دیدن و کنترل فعالیت وب و برنامه - رایانه - جستجوی Google
اگر فعالیت وب و برنامه روشن باشد جستجوها و فعالیتتان از دیگر سرویسهای Google در حساب Google شما ذخیره میشود بنابراین میتوانید تجربیات شخصیشدهتری مانند جستجوهای سریعتر و توصیههای مفیدتری برای محتوا و برنامه دریافت کنید.


(7) حساب Google - Google Account
برای مرور و تنظیم تنظیمات امنیتی و دریافت توصیهها برای کمک به حفظ ایمنی حساب به سیستم حسابتان وارد شوید . ورود به سیستم. راهنما. راهنمایی برای مسائل امنیتی. ایمنتر کردن حساب برنامهها و سایتهای شخص ثالثی که به


(8) حساب Google خود را ایجاد کنید
از این آدرس به منظور ایمن نگهداشتن حساب شما کمک به دیگران برای پیداکردن شما و ارسال اعلانها استفاده خواهیم کرد. همواره از طریق تنظیمات حساب خود میتوانید این عملکرد را کنترل کنید.


(9) حذف فعالیت شما - رایانه - جستجوی Google راهنما
حتی اگر فعالیت حذف شود ممکن است بعضی از دادههای مربوط به استفاده شما از سرویسهای Google تا زمانیکه حساب Google شما وجود داشته باشد نگهداشته شود. برای مثال بعد از اینکه جستجویی را از فعالیت من حذف کنید حسابتان


(10) آخرین فعالیت حساب - Gmail راهنما
همچنین میتوانید آدرس IP را مشاهده کنید که برای دسترسی به حسابتان از آن استفاده شده است. مشاهده فعالیت حساب. Gmail را در رایانه باز کنید. در پایین سمت چپ روی جزئیات کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یازده + نه =

دکمه بازگشت به بالا