همه آهنگ ها

ایمیل هنوز پادشاه است

ایمیل هنوز پادشاه است
ایمیل هنوز پادشاه است

با وجود محبوبیت روز افزون شبکه های اجتماعی نظیر فیس بوک،تویتر،گوگل پلاس،یوتیوب و.. هنوز ایمیل که برای اولین بار در سال 1980 میلادی وارد اینترنت شد با 85% کاربر اینتنرتی در کل جهان پادشاه وب و اینترنت محسوب میشود.بر طبق آخرین نتایج بدست آمده از سوی پایگاه Ipsos Global Public Affairs که ماه گذشته از 19،216 بزرگسال در 24 کشور جهان انجام شد،85% کاربران اینترنت در سراسر جهان از ایمیل برای انجام ارتباطات استفاده میکنند،این در حالی است که 62% کاربران برای ارتباط با یکدیگر از شبکه های اجتماعی استفاده میکنند.

فارس 98

با توجه به اینکه میزان استفاده از اینترنت در کشورهای جهان متفاوت است اما در نتایج بدست آمده این تحقیقات،در مجارستان 94 درصد مردم برای استفاده از ایمیل آنلاین میشوند،در حالی که تنها 46 درصد مردم برای این کار در عربستان سعودی آنلاین میشوند.همچنین در اندونزی 83%،آرژانتین 76% و روسیه 75% مردم از اینترنت برای مشاهده شبکه های اجتماعی استفاده میکنند (در این مطالعه انجمن ها یا وبلاگ ها نیز به عنوان شبکه های اجتماعی تعریف شده اند) که این کشورها بیشترین میزان استفاده از شبکه های اجتماعی را دارا هستند.

فارس 98

به غیر از ایمیل و شبکه های اجتماعی، یکی دیگر از استفاده اولیه از اینترنت در سراسر جهان استفاده از پروتوکل VOIP (نرم افزار Skype با استفاده از این پروتوکل کار میکند)است.به طور کلی VoIP توسط 14٪ از افراد در سراسر جهان استفاده میشوند که بیشترین استفاده در کشورهای روسیه (36 درصد)، ترکیه (32 درصد) و هند (25 درصد) است و کمترین میزان در برزیل (4٪)، فرانسه (5٪) و ایالات متحده (6%) میباشد.

فارس 98

با توجه به تلاشهای شرکت های بزرگ (نظیر فیس بوک که در سال 2010 با ایجاد سیستم مدرن پیغام دهی تصمیم داشت استفاده از SMS و فیس بوک را جایگزین ایمیل کند) هنوز ایمیل به عنوان محبوب و معروف ترین پرتوکل ارتباطی بین اشخاص محسوب میشود و به نظر میرسد چیزی نمیتواند در آینده نیز جایگزین این پروتوکل دوست داشتنی شود.

منابع خارجی: ،

ویرایش و ترجمه:فارس 98


(1) ایمیل هنوز پادشاه است
ایمیل هنوز پادشاه است


(2) آیا هنوز محتوا پادشاه است - نوین مارکتینگ
آیا هنوز محتوا پادشاه است - نوین مارکتینگ


(3) چرا ایمیل هنوز پادشاه است Email
چرا ایمیل هنوز پادشاه است Email Marketing Blog Email


(4) آموزش سئو سایتآموزش بهینه سازی وب سایت
آموزش سئو سایتآموزش بهینه سازی وب سایت سئو سایت


(5) شیر هنوز هم پادشاه است هشت صبح
شترمرغ پادشاه جدید جنگل است اما هنوز هم از شیر همانقدر میترسد که قبلا در سمت رعایا میترسید. هرچه گندکاری بچههای شیر افشا میشود شترمرغ به خود جرات نمیدهد که آنها را توبیخ کند


(6) ژاپن نام دوره جدید امپراتوری را اعلام
ژاپن نام دوره جدید امپراتوری را اعلام کرد - BBC News فارسی


(7) نگاهی به بازی پادشاهی آنلاین
نگاهی به بازی پادشاهی آنلاین


(8) پادشاه و پادشاه - ویکیپدیا دانشنامه آزاد
پادشاه و پادشاه به هلندی Koning en Koning کتابی ویژه کودکان است که توسط لیندا د هان و استرن نیلاند نوشته شده است. ترجمه انگلیسی آن در سال 2002 در آمریکا منتشر شد. همچنین نمایشنامهای براساس آن در سرتاسر جهان اجرا گردید. دنبالهای نیز برای آن نوشته شده است.


(9) آیا هنوز محتوا پادشاه است - نوین مارکتینگ
15.10.2018 اما پس از سالها و تغییر مکرر فضای رسانههای آنلاین به نظر شما آیا هنوز محتوا پادشاه است نظرات گوناگونی در این زمینه وجود دارد. عدهای معتقدند هنوز هم محتوا پادشاه است با همان قدرت سابق. در مقابل عدهای معتقدند که این روزها محتوا دیگر قدرت یگانه سالهای گذشته را ندارد.


(10) آیا محتوا هنوز هم پادشاه است اهمیت تولید محتوا - تولید
اهمیت تولید محتوا برای بسیاری از کسانی که به تازگی وارد فضای آنلاین شده و کسبوکار خود را آغاز کردهاند تا اندازهای مشخص است. اما سؤال اصلی که برای برخی از افراد مطرح میشود این است که آیا محتوا هنوز هم پادشاه است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا