همه آهنگ ها

جنگ مرورگرهاگوگل کروم برای یک روز برترین مرورگر جهان شد

جنگ مرورگرهاگوگل کروم برای یک روز برترین مرورگر جهان شد
جنگ مرورگرهاگوگل کروم برای یک روز برترین مرورگر جهان شد

گوگل کروم که چندی پیش در جنگ مرورگرها فایرفاکس را پشت سر گذاشته بود،چند روز پیش قدیمی ترین و معروف ترین مرورگر جهان یعنی اینترنت اکسپلورر را پشت سر گذاشت و به برترین مرورگر جهان تبدیل شد،البته پس از مدتی توسط کسانی که به صورت پیشفرض IE بر روی سیستم عامل ویندوز آنها نصب بود این مرورگر (IE) جایگاه اول را تصاحب نمود و دوباره به برترین مرورگر جهان تبدیل شد،هر چند که ما معتقدیم کروم بسیار زود دوباره جایگاه اول را از آن خود میکند.

فارس 98

بر طبق تحقیقات و آمار منتشر شده توسط کمپانی StatCounter،گوگل کروم که در سال 2008 به طور رسمی منتشر شد برای اولین بار در طول تاریخ توانست برای یک روز به برترین مرورگر جهان تبدیل شود لازم به ذکر است این مرورگر در کشورهای هند،برزیل و روسیه بیشترین استفاده را داشته که به اول شدنش کمک بسیار کرده است.

فارس 98

در زمانی که کروم برتر مرورگر جهان بود آمار استفاده از مرورگر ها به این ترتیب بوده است:گوگل کروم 32٫71%،اینترنت اکسپلورر 32٫28% و فایرفاکس 24٫81%.این نتایج زمانی بدست آمده که تنها دو روز پیش میزان استفاده از گوگل کروم در جهان 0٫8 و میزان استفاده از IE درجهان 35٫28 درصد بوده است.Aodhan Cullen مدیر عامل StatCounter معتقد است که گوگل کروم برای باقی ماندن در رتبه اول باید بر روی کشورهایی مانند آمریکا،چین و آلمان تمرکز کند چرا که در این کشور ها گوگل کروم پس از ie هنوز در جایگاه دوم قرار دارد.

فارس 98

با توجه به تمامی این صحبت های قطعا فاکتورهایی مانند سرعت خوب،رابط کاربری زیبا و در حین ساده و افزونه های متعدد مرورگر گوگل کروم باعث شده است که این مرورگر در طی چند سال بتواند چنین محبوبیتی بدست آورد و رقبای سرسختی همچون فایرفاکس و اینترنت اکسپلورر را پشت سر بگذارد.

منبع:فارس 98


(1) کروم در حال بارگیری طولانی مرورگر
کروم در حال بارگیری طولانی مرورگر Google Chrome برای بارگیری مدت


(2) موتورهای مرورگر وب - چه هستند و چه
موتورهای مرورگر وب - چه هستند و چه هستند. و ساخت شبانه WebKit


(3) مرورگر Chrome یا Yandex
بهترین مرورگر برای کامپیوتر. چه بهتر از مرورگر Chrome یا Yandex


(4) دانلود گوگل کروم Google Chrome 81.0.4044.129 WinMacLinux
دانلود گوگل کروم Google Chrome مرورگر پرسرعت و قدرتمند گوگل کروم Google Chrome 81.0.4044.129 Final x86x64 WinMacLinuxPortable گوگل کروم یک نرم افزار مرورگر اینترنتی متنباز است که توسط شرکت گوگل عرضه شد. در ابتدا نسخه آزمایشی گوگل کروم برای


(5) مرورگر Chrome یا Yandex
بهترین مرورگر برای کامپیوتر. چه بهتر از مرورگر Chrome یا Yandex


(6) با پنج مرورگر برتر دنیا آشنا شوید دانلود
انتخاب مرورگر یکی از مهمترین مواردی است که کاربران اینترنتی باید به آن توجه داشته باشند در این مطلب شما با پنج مرورگر برتر دنیا آشنا می شوید و می توانید برترین ها را دانلود کنید.


(7) بهترین مرورگرهای وب در سال 2018 - زومیت
سال گذشته گوگل کروم با وجود داشتن برخی نکتات منفی نظیر اشغال زیاد فضای رم موفق شد بهلطف بهرهمندی از ویژگیهایی جذاب لقب بهترین مرورگر سال را ازآن خود کند. باید دید این مرورگر محبوب میتواند باردیگر این رتبه را کسب کند یا خیر.


(8) دانلود گوگل کروم برای کامپیوتر یاس دانلود
مرورگر پرسرعت و قدرتمند گوگل کروم Google Chrome 81.0.4044.129 Final x86x64 WinMacLinuxPortable گوگل کروم یک نرم افزار مرورگر اینترنتی متنباز است که توسط شرکت گوگل عرضه شد.


(9) دانلود نرم افزار Google Chrome مرورگر گوگل کروم از سایت
Google Chrome گوگل کروم یک مرورگر اینترنت متن باز است که توسط شرکت گوگل عرضه شد.. در ابتدا نسخه آزمایشی آن برای کاربران نرم افزار سیستم عامل ویندوز در یک صد کشور جهان عرضه شد.


(10) جنگ مرورگرهاگوگل کروم برای یک روز برترین مرورگر جهان شد
مرورگر هادرباره گوگل کرومگوگل کروم اول شددر جنگ مرورگرها کروم اول شد کروم اولین مرورگراخبار جدید گوگل کرومجنگ مرورگرهاگوگل کروم برای یک روز برترین مرورگر جهان شدگچساران کلیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − 4 =

دکمه بازگشت به بالا