همه آهنگ ها

در ویندوز بر فعالیت هایی نظیر اتصال USB داریوکپی و حذف فایل و پوشه و.. نظارت کنید

در ویندوز بر فعالیت هایی نظیر اتصال USB داریوکپی و حذف فایل و پوشه و.. نظارت کنید
در ویندوز بر فعالیت هایی نظیر اتصال USB داریوکپی و حذف فایل و پوشه و.. نظارت کنید

در مواقعی که چندین شخص از یک سیستم مشترک استفاده کنند ممکن است نیاز داشته باشیم تا فعالیت های انجام شده در کامپیوتر را تحت نظر داشته باشیم.

فارس 98

در ادامه برنامه ای را به شما معرفی میکنیم که میتواند فعالیت هایی نظیر حذف،اضافه،کپی،انتقال و.. فایل و پوشه ها و همچنین اتفاقاتی مانند اتصال یا حذف فلش درایو و دیگر رسانه های USB را در ویندوز ثبت کند تا بعدها شما بتوانید به دقت تاریخ و اتفاقات رخ داده در ویندوز را بررسی کنید.

Windows Explorer Tracker نرم افزاری رایگانی که به شما اجازه میدهد تا وقایع اتفاق افتاده در اکسپلورر ویندوز را به صورت اتوماتیک ثبت و سپس بر آنها نظارت کنید.همچنین میتوان توسط این نرم افزار زمان و تاریخ دقیق اتصال و حذف USB درایو ها از سیستم و عملیات های انجام شده بر روی داریوهای شبکه (network drives) را نیز مشاهده کرد.

فارس 98

عملکرد و رابط کاربری برنامه بسیار ساده است،پس از اجرا در جدول برنامه windows explorer Tracker زمانی که اتفاقاتی نظیر Delete, Rename, Create, Insert, Add و Remove در سیستم عامل رخ میدهد وقایع به همراه تاریخ ،زمان،مسیر و.. آنها نمایش داده میشود.همچنین شما میتوانید در یک محدوده زمانی مشخص وقایع را مشاهده،جستجو و مدیریت کنید و یا اینکه توسط گزینه Manage Log Files برنامه،تمام log file (فایلهایی که تمام اتفاقات سیستم به صورت اتوماتیک در آنها ثبت شده است) ذخیر شده در سیستم تک به تک مشاهده و بررسی نمایید.

فارس 98

توسط گزینه Options برنامه نیز میتوان تنظمیات و فرمت کلی نمایش تاریخ و زمان سیستم را تغییر داد.

این نرم افزار را در دو ورژن 32 و 64 بیتی برای ویندوز های 8،7 و ویستا از اینجا دانلود کنید.

منبع:فارس 98


(1) USB داریوکپی و حذف
در ویندوز بر فعالیت هایی نظیر اتصال USB داریوکپی و حذف فایل و


(2) چگونه درایو C را خالی کنیم در ویندوز 10
چگونه درایو C را خالی کنیم در ویندوز 10


(3) آموزش نصب ویندوز در حالت UEFI و GPT
آموزش نصب ویندوز در حالت UEFI و GPT برای کامپیوتر و لپ تاپ


(4) چگونه فایل ها را از آرشیوهای مرسوم مانند RAR 7z و ZIP
از آنجایی که ویندوز ابزار مدیریت زیپ خود را دارد WinZip تنها به افرادی توصیه میشود که به دنبال مدیریت و کنترل بیشتر بر روی فایلهای زیپ و فشردهی خود هستند و میخواهند بتوانند آرشیوهای دیگر نظیر RAR را نیز از همین طریق


(5) Junction Point چیست و چگونه در ویندوز
Junction Point چیست و چگونه در ویندوز لینک فولدر ایجاد کنیم


(6) آموزش حذف کردن فایلهای غیر قابل حذف
آموزش حذف کردن فایلهای غیر قابل حذف این اتفاق حتما برای شما نیز پیش آمده است قصد دارید فایل و یا پوشه ای را حذف کنید ولی با پنجره خطا مواجه میشوید که این فایل در حال استفاده است


(7) دیسک در ویندوز XP
پاکسازی دیسک در xp. پاکسازی دیسک در ویندوز XP


(8) در ویندوز بر فعالیت هایی نظیر اتصال USB داریوکپی و حذف
02.02.2016 در ادامه برنامه ای را به شما معرفی میکنیم که میتواند فعالیت هایی نظیر حذفاضافهکپیانتقال و.. فایل و پوشه ها و همچنین اتفاقاتی مانند اتصال یا حذف فلش درایو و دیگر رسانه های usb را در ویندوز ثبت کند تا بعدها شما بتوانید به دقت تاریخ و اتفاقات رخ داده در ویندوز را بررسی کنید.


(9) بازی های ویندوز 7 باز می شوند برنامه
بازی های ویندوز 7 باز می شوند برنامه شروع نمی شود بازی در


(10) نحوه انتقال پوشههای کاربری در ویندوز10 - بیشتر با پرشینتولز
آیا میخواهید محل قرار گیری پوشه user خود در ویندوز 10 را جا به جا کنید در سیستم تازه ویندوز 10 پوشههای user در مدیرت دانلودها تصاویر موسیقی و ویدئو پوشههای جداگانه در نظر گرفته شده است. با این همه ممکن است بخواهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × چهار =

دکمه بازگشت به بالا