همه آهنگ ها

چگونه به اکانت هکقفل و فراموش شده خود دسترسی پیدا کنیم قسمت سومیاهو

پس از آموزش طریقه بازیابی اکانت فیس بوک و جیمیل در قسمت نهایی طریقه بازیابی اکانت هک،قفل و یا فراموش شده سرویس ایمیل یاهو (yahoo) را آموزش میدهیم.

فارس 98

در صورتی که اکانت یاهو شما هک شده باشد و شما به هیچ یک از اطلاعات اکانت خود مانند تاریخ تولد و ایمیل پشتیبان دسترسی ندارید چه باید کرد؟

در ابتدا تاکید میکنیم که این روش 100% تضمینی نیست اما میتواند به شما کمک کند،در صورتی که دسترسی شما به اکانت خود توسط هکر کاملا گرفته شده است میتوانید مستقیما با بخش پشتیبانی ایمیل یاهو تماس برقرا کنید و مشکل را شخصا توضیح دهید.

برای ارتباط میتوانید از طریق متاکبه ایمیلی یا تلفنی (به زبان انگلیسی،از اشخاص مورد اعتماد مسلط به زبان انگلیسی نیز میتوانید کمک بگیرید) استفاده کنید،جهت مکاتبه ایمیلی به یکی از ایمیل آدرس های زیر ایمیل بزنید و مشکل خود را توضیح دهید

[email protected]yahoo-inc.com یا [email protected]yahoo-inc.com

برای تماس تلفنی هم میتوانید با یکی از دو شماره زیر تماس بگیرید، برای شماره تلفن دوم یاهو اعلام کرده است که تماس با این خط و گرفتن شماره 2# در زمانی که شخص در حال توضیحات سرویس های مشتری است رایگان میباشد،(فارس 98 هیچ گونه مسوئلیتی برای تایید این موضوع ندارد)

شماره تماس اول:

1-408-349-1572

شماره تماس دوم:

866-562-7219

پشتیانی یاهو مسائل اصلی مربوط به اکانت و کارهای انجام گرفته را از شما سوال و اطلاعات تغییر یافته را با اطلاعات اصلی بررسی می کند.پس از 24 ساعت در صورد تایید اکانت شما بازیابی خواهد شد.

در صورتی که کسی بدون اجازه به اکانت یاهو من دسترسی پیدا کرده است چه باید بکنم؟

اگر فکر میکنید که کسی به غیر از خودتان به ایمیل شما دسترسی پیدا کرده است و فعالیت های مشکوکی (از قبیل ایمیل های خوانده شده و یا ایمیل های ارسال شده ناشناس در پوشه Sent و..) را مشاهده میکیند میتوانید از طریق ایمیل آدرس های زیر با یاهو ارتباط برقرار کنید (مکاتبه باید به صورت رسمی و به زبان انگلیسی انجام شود)

ایمیل آدرس تیم پاسخگویی یاهو:

[email protected]yahoo.com

ایمیل آدرس بخش اهمیت به مشتریان یاهو:

[email protected]yahoo-inc.com

دقت کنید که تمام جزئیات داستان در ایمیل ارسال شده توضیح داده شود،آخرین تاریخ و پسورد که از طریق آن به اکانت خود دسترسی داشته اید را حتما ذکر کنید،نیازی به ارسال اطلاعات هنگام ثبت نام نیست تنها جزئیات آخرین آپدیت اطلاعات اکانت را ذکر کنید و اینکه منتظر پاسخ بمانید و از ارسال درخواست های مکرر خودداری کنید.

برای بازیابی لیست تماس افراد و مسنجر پاک شده چه باید بکنم؟

در صورتی که فرد هکر یا هر شخص دیگری به اکانت شما دسترسی پیدا کرد و افراد لیست مخاطب شما (Contact List) را پاک نمودید از طریق روش هایی که توسط یاهو توضیح داده شده است میتوانید لیست مخاطب خود را بازگردانید

برای بازیابی ایمیل ،چت و گفت و گو های پاک شده یاهو چه باید کرد؟

در صورتی که خود شما یا فرد دیگری که از طریق هک و.. به اکانت یاهو شما دسترسی داشته ایمیل و چت های شما در این سرویس را پاک نمود میتوانید از بخش بازیابی ایمیل و چت یاهو درخواست بازیابی ایمیل را راسال کنید.


قبل از شروع بهتر است نکاتی را که قبلا در روش بازیابی اکانت جیمیل و فیس بوک به آنها اشاره کردیم را از اینجا و اینجا مرور کنید.

بازیابی اکانت یاهو

ابتدا وارد صفحه اصلی ایمیل یاهو (Sing in) شوید.

فارس 98

سپس بر روی گزینه I can’t access my account کلیک کنید.

فارس 98

در صفحه بعد باید انتخاب کنید که چه اتفاقی برای اکانت شما رخ داده است.برای بازیابی پسورد خود گزینه اول را انتخاب و بر روی Next کلیک کنید.

فارس 98

اکنون باید آی دی یا ایمیل آدرس یاهو خود را که میخواهید آنرا بازیابی نمایید به همراه کد امنیتی که در تصویر نشان داده شده است وارد کنید.

در صفحه بعد ممکن است دو صفحه متفاوت برای شما نمایش داده شود:

اگر قبلا ایمیل بازیابی (Recovery Email) یا شماره تلفنی برای اکانت خود تعیین کرده باشید از شما سوال میشود که آیا پسورد به ایمیل بازیابی فرستاده شود (گزینه اول) و یا اینکه میخواهید از طریق سوال امنیتی ایمیل خود را بازیابی کنید.(ممکن است گزینه های این صفحه نسبت به اطلاعات قبلی اکانت شما متفاوت باشد)

فارس 98

اگر که قبلا ایمیل بازیابی برای اکانت خود تعیین نکرده باشید مستقیم به صفحه سوالات امنیتی منتقل میشوید.

فارس 98

نکته:ما در اینجا روش بازیابی اکانت با سوال امنیتی را آموزش میدهیم.

در صفحه پرسش های امنیتی ابتدا شما باید پاسخ یکی از دو سوالی که هنگام ثبت نام آنها را تعیین نموده اید را تایپ و بر روی Next کنید.

اگر سوال اول را بدرستی پاسخ دهید در صفحه بعد سوال امنیتی دوم را نیز باید پاسخ دهید.

فارس 98

پس از پاسخ درست به دو سوال امنیتی در صفحه بعد میتوانید یک پسورد جدید برای اکانت خود تعیین کنید.پسورد جدید و تکرار آن را تایپ و بر روی Next کلیک کنید.

فارس 98

حال اکانت شما با پسورد جدید در اختیارتان است اما قبل شروع یاهو یک صفحه بسیار مهم را نمایش میدهد که شما میتوانید اطلاعات ایمیل آدرس خود را مرور و ویرایش کنید.در این صفحه شما میتوانید یک ایمیل بازیابی،شماره تلفن و سوالهای امنیتی جدید به اکانت خود اضافه کنید که علاوه بر افزایش امنیت ایمیل آدرس،بازیابی اکانت در دفعه بعد را بسیار آسانتر میکند.همچنین توصیه میکنیم که سوالهای امنیتی خود هر چند وقت یکبار عوض کنید تا احتمال هک اکانت شما کاهش یابد.

فارس 98

منبع آموزش:فارس 98


(1) فعال کردن administrator در ویندوز و دادن دسترسی ادمین به یوزر
ویندوز به صورت پیشفرض شما را وارد یوزر administrator نمی کند و در مراحل پایانی نصب ویندوز جهت امنیت بیشتر از شما می خواهد تا یک کاربر دیگر کاربر معمولی با سطح دسترسی پایین به ویندوز معرفی کنید و توسط آن هر مرتبه وارد ویندوز کامپیوتر خود شوید.


(2) پیدا کردن قفل کردن یا پاک کردن دستگاه Android گمشده
درصورت نیاز ابتدا روی فعال کردن قفل و پاک کردن کلیک کنید پخش صدا زنگ تلفنتان را بهمدت 5 دقیقه با بلندترین صدا بهصدا درمیآورد حتی اگر تلفن روی بیصدا یا لرزش تنظیم شده باشد.


(3) چگونه پسورد آنتی ویروس را پیدا کنیم
چگونه پسورد آنتی ویروس را پیدا کنیم یکی از محبوبترین و پرطرفدارترین آنتی ویروسها آنتی ویروس نود 32 است. آنتی ویروس نود 32 در عین سهولت استفاده دارای امکانات و قابلیتهای زیادی است.


(4) آموزش ساخت جیمیل بدون شماره تلفن
چگونه آیفون را بدون استفاده از دکمه های فیزیکی ریستارت کنیم ساخت اکانت اینستاگرامبرنامه اینستاگراماکانت اینستاگرام.


(5) چگونه آدرس ایمیلهای قدیمی خود را پیدا و حذف کنیم
چگونه آدرس ایمیلهای قدیمی خود را پیدا و حذف کنیم مرتضی یعقوبی 19 خرداد 1398. 0. ایمیلهای قدیمی و بدون استفاده ممکن است تهدیدی برای امنیت و حریم خصوصی افراد در فضای وب باشند. بدین معنی که ممکن است هکرها با ورود به این


(6) در صورت فراموش کردن آدرس ایمیل جیمیل چه کنیم موبایل کمک
مقدمهای در رابطه با فراموش کردن آدرس ایمیل جیمیل و بازیابی یوزرنیم جیمیل. اگر به خاطر داشته باشید پیش ز این در مقاله در صورت فراموش کردن پسورد جیمیل چه کنیم آموزش بازیابی پسورد فراموش شده جیمیل در رابطه با فراموش


(7) آموزش بازیابی رمز اکانت پلی استیشن 4 - بازی سنتر
برای ریست کردن پسورد خود از طریق پلی استیشن 4 وارد قسمت Settings Account Management شده و Sign In را انتخاب کنید. در این صفحه گزینه forgot your password را انتخاب کنید و یا کلید مثلث را فشار


(8) فراموش کردن رمز اینستاگرام همه ی راه کار بازیابی مجدد
فراموش کردن پسورد اینستاگرام. در برخی از موارد کاربران پس از انتخاب نام کاربری یوزرنیم و رمز گذاری پسورد و ساخت اکانت در برخی از وب سایت هاپس از مدتی بنا بر دلایل مختلف رمز عبور و در برخی از موارد نام کاربری خود را


(9) در صورت فراموش کردن اپل آیدی چه کنیم موبایل کمک
هر بار و پس از وارد کردن آدرس ایمیل خود باید به بخش اینباکس ایمیل وارد شده مراجعه کنید و نسبت به بررسی آن اقدام نمایید. اگر آدرس ایمیل وارد شده همان آدرس ایمیل اپل آیدی باشد پیامی در اینباکس ایمیلتان نمایان میشود که مشخصات اپل آیدی شما در آن ارائه خواهد شد.


(10) بازیابی ایمیل با شماره تلفن
با سلام من یک اکانت چگونه به اکانت هکقفل و فراموش شده خود دسترسی پیدا کنیم قسمت 13 فوریه 2012 گزینه دومبازیابی ایمیل به وسیله کد امنیتی که به شماره تلفن شما به جیمیلم وارد شد و رمز با جیمیل بازیابی با شماره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 4 =

دکمه بازگشت به بالا