همه آهنگ ها

عکسهای خود را با تکنولوژی تشخیص چهره مدیریت کنید

عکسهای خود را با تکنولوژی تشخیص چهره مدیریت کنید
عکسهای خود را با تکنولوژی تشخیص چهره مدیریت کنید

دوربین های موبایل و دیجیتال امروزه در بیشتر خانه ها یافت میشوند و اکثر آنها دارای یک مموری کارت برای ذخیره سازی عکس ها هستند که این بدین معنی است شما نیاز دارید تا هر چند وقت یکبار عکسهای موجود در حافظه را مدیریت کنید تا همیشه فضای خالی برای ذخیره سازی در اختیار داشته باشید.نرم افزارهای زیادی برای مدیریت عکس وجود دارند که ادعا میکنند در این زمینه بهترین هستند در ادامه ما یک نرم افزار قدرتمند با ویژگی های منحصر به فرد را به شما معرفی میکنیم که میتوانید از طریق آن براحتی عکسهای خود را مدیریت کنید.

فارس 98

Fotobounce یک نرم افزار رایگان و قدرتمند برای سیستم عاملهای ویندوز،لینوکس و مک میباشد که به شما کمک میکند تا عکسهای موجود در کامپیوتر را طی چند مرحله ساده مدیریت کنید،این برنامه دارای یک گزینه بسیار کاربردی به نام Face recognition technology است که میتوان از طریق آن به کمک تکنولوژی تشخیص چهره به صورت خودکار عکسهای مشابه را دسته بندی کرد.این ویژگی به طور اتوماتیک چهره آشنایان و دوستان شما در عکسها را شناسایی کرده و آنها طبق تگهای مختلف دسته بندی میکند.

فارس 98

علاوه بر ابزار ویرایش عکس یکی از ویژگی های خوب این برنامه ایجاد یک شبکه مجازی و مطمئن بین شما و دوستانتان برای به اشتراک گذاری عکس است،میتوانید عکسهایی را که میخواهید با دیگران به اشتراک بگذارید را انتخاب و سپس آنها توسط اینترنت با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

فارس 98

،در صورتی که علاقه ای به استفاده از شکبه این نرم افزار ندارید میتوانید به طور مستقیم عکس ها را به شبکه هایی همچون Google, Twitter, Facebook و Flickr ارسال کنید.

فارس 98

چندی پیش ما یک نرم افزار برای دانلود عکسهای موجود در فیس بوک را معرفی کردیم که کاربر را از دانلود تک تک عکسهای آلبوم های موجود در فیس بوک فارغ میساخت اما اینطور که به نظر میرسد این برنامه یک آچار فرانسه همه فن حریف است و شما میتوانید توسط آن عکسهای موجود در شبکه های معروف فیس بوک و فیلکر را نیز یکجا دانلود کنید.

فارس 98

در آخر بد نیست بدانید که علاوه بر سیستم عامل هایی که در بالا به آنها اشاره شد میتوانید از نرم افزار Fotobounce Viewer این کمپانی برای سیستم عامل های موبایل iOS,Android و Black Berry استفاده کنید.

Fotobounce را رایگان از اینجا دانلود کنید.(نرم افرار دارای یک نسخه پولی نیز هست)

منبع:فارس 98


(1) اهمیت فناوری تشخیص چهره و تصویر
اهمیت فناوری تشخیص چهره و تصویر


(2) استفاده فناوری تشخیص چهره به کمک
استفاده فناوری تشخیص چهره به کمک پردازش تصویر در کسب و کارها


(3) اولین اپلیکیشن تشخیص چهره افراد و
اولین اپلیکیشن تشخیص چهره افراد و اجسام یا شازم تصویری با دقت 99


(4) تکنولوژی تشخیص چهره چه مزیتها و معایبی
تکنولوژی تشخیص چهره چه مزیتها و معایبی دارد و چگونه کار میکند


(5) استفاده از فناوری تشخیص چهره با ماسک
استفاده از فناوری تشخیص چهره با ماسک هم امکانپذیر است - زومیت


(6) نرم افزار تاکسی سرویس نر م افزار مدیریت و حسابداری تاکسی
جالب است بدانید که تمامی شبکههای اجتماعی و سایتهایی که انواع مطالب و محتوا را در خود گنجاندهاند با استفاده از این ویژگی تشخیص چهره و طبقهبندی سن میتوانند کاربران مجاز را به مطالب هدایت نمایند زیرا برخی از مطالب


(7) آیا تشخیص چهره از روی عکس امکان پذیر
آیا تشخیص چهره از روی عکس امکان پذیر است - عامر اندیش هوشمند


(8) فناوری اسکن چهره در فرودگاه
فناوری اسکن چهره در فرودگاه


(9) چگونه قفل کامپیوتر خود را با تشخیص چهره باز کنیم
چگونه قفل کامپیوتر خود را با تشخیص چهره باز کنیم با سارا صریحی 13960705 آیفون X که به تازگی معرفی شده اولین هندست اپل خواهد بود که اجازه میدهد کاربر قفل صفحه را با صورتش باز کند.


(10) آیا باید فناوری تشخیص چهره را پذیرفت
آیا باید فناوری تشخیص چهره را پذیرفت یا از آن واهمه داشت - زومیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 4 =

دکمه بازگشت به بالا