همه آهنگ ها

قابلیت موتور جستجو بینگ برای شناسایی و نمایش پروفایل و صفحات فیس بوک اشخاص

قابلیت جدید موتور جستجو بینگ برای شناسایی و نمایش پروفایل و صفحات فیس بوک اشخاص
قابلیت جدید موتور جستجو بینگ برای شناسایی و نمایش پروفایل و صفحات فیس بوک اشخاص

با توجه به اینکه بسیاری از کاربران اینترنت از موتور جستجو گوگل برای برای جستجو کردن در وب استفاده میکنند بسیاری از شرکت ها و اشخاص سعی دارند تا خود را بهتر به گوگل معرفی کنند تا در عرصه تبلیغات و.. موفق تر باشند.اما هرگز نباید رقبای دیگر را نیز دست کم بگیریم چرا که عده ای از کاربران هنوز از موتورهای جستجوی نظیر Bing (بینگ) مایکروسافت استفاده میکنند.

فارس 98

امروزه با گسترش فعالیت ها در شبکه اجتماعی فیس بوک،شناسایی پروفایل و صفحات تجاری فیس بوک توسط موتورهای جستجو یک امر مهم محسوب میشود،گوگل که پیش تر نیز در ایندکس کردن پروفایل ها و صفحات فیس بوک در پایگاه داده خود پیشرو بود چندی پیش با معرفی Search نشان داد که در زمینه شبکه های اجتماعی سرمایه گذاری ویژه ای انجام داده است حال با توجه به این تغییرات موتور جستجو بینگ که نسبت به گوگل با فیس بوک همکاری بیشتری داشته است به تازگی یک App و ویژگی مخصوص فیس بوک به نام Bing Linked Pages را معرفی نموده است که کاربران را قادر میسازد اکانت فیس بوک خود را به موتور جستجو بینگ لینک بزنند.

فارس 98

این قابلیت که تا حدودی شبیه به قابلیت Search است باعث میشود تا زمانی که دوست شما درباره شما و یا دوستانتان جستجویی انجام میدهد صفحات لینک شده و متربط با شما در نمایش نتایج جستجو شخص در رتبه ی بالاتری قرار گیرند.این ویژگی باعث میشود اگر چندین شخص و صفحه با نامهای مشابه در فیس بوک وجود داشته باشند نمایش نتایج جستجو برای وی دقیق تر و مفهوم تر باشد.

فارس 98

برای استفاده از این قابلیت ابتدا به این صفحه مراجعه و بر روی دکمه Get started کلیک کنید،سپس باید به بینگ اجازه دسترسی به پروفایل فیس بوکتان را بدهید.در صورتی که میخواهید از نشان دادن برخی از صفحات متربط با خود در نمایش نتایج جستجو جلوگیر کنید بر روی ذکمه Unlink me زیر هر لینک کلیک کنید.

فارس 98

اطلاعات بیشتر در مورد این قابلیت را از اینجا بخوانید.

منبع:فارس 98


(1) بینگ با جستجو بر اساس تجربیات شخصی و
بینگ با جستجو بر اساس تجربیات شخصی و شبکههای اجتماعی از راه


(2) مایکروسافت قابلیتهای جدیدی برای بینگ
مایکروسافت قابلیتهای جدیدی برای بینگ معرفی کرد


(3) 5 موتور جستجوی چهره قدرتمند را بشناسید
5 موتور جستجوی چهره قدرتمند را بشناسید


(4) bing - gachsaran.rozblog.com
bingFacebookGoogle Microsoftsearchبینگشبکه اجتماعیفیس بوکقابلیتمایکروسافتموتور جستجونمایش نتایج


(5) معرفی سایت یا وبلاگ به موتور جستجوگر گوگل
7- پس از این عملیات تصویر زیر برای شما به نمایش در می آید و چندین فایل برای دانلود با فرمت های متفاوت در اختیار شما قرار می گیرد که شما فایل sitemap.xml را دانلود نمایید.


(6) قابلیت جدید موتور جستجو بینگ برای شناسایی و نمایش پروفایل
bingFacebookGoogle Microsoftsearchبینگشبکه اجتماعیفیس بوکقابلیتمایکروسافتموتور جستجونمایش نتایج جستجوپروفایل و صفحات فیس بوکگوگلقابلیت جدید موتور جستجو بینگ برای شناسایی و نمایش پروفایل و صفحات فیس بوک اشخاصگچساران کلیک


(7) موتور جستجوی گوگل
با قابلیتهای مخفی و کمتر شناخته شدهی موتور جستجوی گوگل آشنا شوید


(8) 10 روش برای جستجوی آنلاین افراد
10 روش برای جستجوی آنلاین افراد


(9) مایکروسافت با ادغام فیسبوک در موتور جستجو خود بینگ جدید
دومین موتور جستجو دنیا یعنی بینگ Bing مایکروسافت تغییرات بزرگی در خود ایجاد نموده است. بینگ سعی کر بینگ سعی کر دوشنبه 1 اردیبهشت 1399 پیشنهادهای سازمان نصر برای حمایت از کسبوکارهای حوزه فاوا در بحران کرونا


(10) دانلود رایگان نرم افزار گوگل کروم 80.0.3987.106
Chrome یک برنامه برای علاقه مندان به دنیای وبگردی می باشد. اگر شما کاربران از جمله کسانی هستید که در صفحات مجازی به گشت و گذار می پردازید و می خواهید با سرعت بالا تری صفحات مجازی را باز کنید می توانید از مرورگر Chrome برای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه + 19 =

دکمه بازگشت به بالا