همه آهنگ ها

خیلی سریع کارکترهای ویژه را به متن های خود اضافه کنید

خیلی سریع کارکترهای ویژه را به متن های خود اضافه کنید

اگر اهل تایپ کردن هستید حتما با فرآیند اضافه نمودن کارکترهای ویژه به متن آشنا هستید،در برخی از نرم افزارها اینکار توسط گزینه مخصوصی که در خود نرم افزار تعبیه شده است انجام میشود اما اغلب کاری نسبتا زمانبر در حین تایپ کردن است در ادامه یک برنامه کاربردی را به شما معرفی میکنیم که دسترسی به کارکترهای ویژه دلخواه شما را در هر ویرایشگر متنی بسیار آسان میکند.

فارس 98

CatchChar نرم افزاری رایگان میباشد که میتوانید از طریق آن میتوانید یکسری از کارکترهای ویژه ای که بیشتر به آنها نیاز دارید را توسط یک کلید ترکیبی و در یک منو فراخوانی کنید تا در حین تایپ کردن بسیار سریعتر از قبل به آنها دسترسی داشته باشید.

پس از دانلود و نصب نرم افزار،آنرا اجرا کنید.پیغامی مبتنی بر نمایش منو ویژه به صورت پیش فرض توسط کلید ترکیبی Alt Shift C را مشاهده میکنید.

فارس 98

پس از OK کردن پیغام پنجره اصلی نرم افزار نمایش داده میشود،از طریق گزینه change hot key میتوانید کلید ترکیبی فراخوانی را تغییر دهید.

فارس 98

با کلیک بر روی دکمه Edit Menu میتوانید منو ویژه را وایریش کنید و در قسمت New Character کارکتر ویژه خود را به این منو اضافه کنید.

فارس 98

در نهایت فقط کافیست در هر ویرایشگر متنی که مشغول تایپ کردن در آن هستید کلید ترکیبی را نگه داشته و از منو ظاهر شده بلافاصه کارکتر خود را به متن اضافه کنید.

CatchChar را رایگان از اینجا دانلود کنید.

منبع:فارس 98


(1) خیلی سریع کارکترهای ویژه را به متن های
خیلی سریع کارکترهای ویژه را به متن های خود اضافه کنید


(2) تایپ سریع کاراکترهای ویژه
تایپ سریع کاراکترهای ویژه


(3) چگونه با گوشی سریع تایپ کنیم 9 روش
چگونه با گوشی سریع تایپ کنیم 9 روش و ترفند تایپ سریع در گوشی


(4) پکیج بزرگ ساخت آسان و سریع موشن گرافیک
پکیج بزرگ ساخت آسان و سریع موشن گرافیک و انیمیت کاراکتر دو بعدی


(5) سرویس متن به صوت عصر گویش پرداز
برنامه نویسان به راحتی میتوانند با استفاده از rest api به سرویس آریانا متصل گردند متن خود را ارسال کنند و فایل صوتی را به فرمتهای مختلف دریافت کنند.


(6) آموزش کامل نحوه کار - سریع آسان
اضافه کردن یک text box. متن را می توان در text box قرار داد. قرار دادن text box اجازه می دهد تا شما متن را به طرح اسلاید اضافه کنید. بر خلاف روشهای دیگر text box همیشه در همان مکان باقی می ماند حتی اگر تم را


(7) ترجمه فوری در کوتاهترین زمان با تضمین کیفیت
فایل خود را برای ما ارسال نمایید تا سریع و رایگان قیمتگذاری شود و با توجه به بودجه و کیفیت مورد نظر پروژه خود را ثبت نمایید.


(8) آموزش کار با کلیدهای میانبر علائم سمبلها و تایپ
را به شما آموزش خواهیم داد. با تک میکس همراه باشید. حتما بارها برای شما پیش آمده که نیازمند تایپ یک کاراکتر یا حرف خاص در داخل متن خود بوده اید و جست و جو برای یافتن کلید های میانبر کاراکتر مذکور مدت ها وقت شما را گرفته است


(9) آموزش سریع زبان آلمانی آکادمی مجازی
آموزش سریع زبان آلمانی آکادمی مجازی آلمانی زبان


(10) وردپرس را در 9 مرحله سریع کنید - مرکز
وردپرس را در 9 مرحله سریع کنید - مرکز آموزش - میهن وب هاست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 − 16 =

دکمه بازگشت به بالا