همه آهنگ ها

مایکروسافت نرم افزار SkyDrive مخصوص ویندوز8 را معرفی کرد

مایکروسافت نرم افزار SkyDrive مخصوص ویندوز8 را معرفی کرد
مایکروسافت نرم افزار SkyDrive مخصوص ویندوز8 را معرفی کرد

با توجه به افرایش رقابت بین ارائه دهندگان فضای رایگان ابری برای کلاینت ها و اضافه شدن کمپانی بزرگ گوگل به این چرخه،امروز مایکروسافت نرم افزار جدید SkyDrive را که در App Store (فروشگاه نرم افزار) ویندوز 8 قرار خواهد گرفت و دارای رابط کاربری Metro میباشد معرفی کرد تا بار دیگر نشان دهد که هنوز پیشتاز در زمینه ارائه بیشترین فضای رایگان ابری به کاربران است.

فارس 98

SkyDrive که یک نرم افزار تحت کلاینت برای ذخیره سازی داده ها بر سرورهای ابری میباشد در سراسر جهان دارای حدود 17 میلیون کابر فعال است و با ارائه 25GB فضای رایگان برای آپلود فایل و امکان آپلود فایل تا حجم 2GB،حدودا 10 پتا بایت داده در سرورهای خود ذخیره کرده است.نسخه جدید این نرم افزار به طور پیشفرض در فروشگاه Windows 8 Consumer قرار میگرید و با اکسپلورر ویندوز8 کاملا مطابقت خواهد داشت.

فارس 98

برای استفاده از این سرویس فقط کافیست شما ایمیل آدرس خود را بر روی ویندوز 8 که از آن استفاده میکنید ثبت نموده تا توسط آن بتوانید در هر ویندوز 8 سیستم دیگری براحتی به محتویات SkyDrive خود دسترسی داشته باشید.

فارس 98

همچنین میتوانید توسط قابلیت Share charm محتویات SkyDrive خود از قبیل عکس،فیلم،آهنگ و.. را توسط ایمیل آدرس برای شخص دیگری ارسال کنید.

فارس 98

نرم افزار SkyDrive علاوه بر ویندوز 8 بر روی ویندوزهای Vista,7 نیز قابل اجرا میباشد و شما میتوانید همانند Dropbox در ویندوز از فضای SkyDrive خود استفاده کنید.

یک ویژگی بسیار خوب دیگری که به این سرویس اضافه شده امکان ریموت کردن از SkyDrive.com به کامپیوتری که نرم افزار SkyDrive را اجرا میکند است که کاربر را قادر میسازد به فایل و پوشه هایی که در فضای SkyDrive وجود ندارند نیز دسترسی داشته باشد.

میتوانید اطلاعات بیشتر در مورد این سرویس را از اینجا بخوانید.

منبع:فارس 98


(1) معرفی ویندوز 8 و مقایسه عملکرد آن با
معرفی ویندوز 8 و مقایسه عملکرد آن با ویندوز 7 و مقایسه عملکرد نسخه


(2) مایکروسافت ویندوز 8.1 RT را موقتا از
مایکروسافت ویندوز 8.1 RT را موقتا از فروشگاه ویندوز خارج کرد تکفارس


(3) مایکروسافت به دنبال شکایت یک شرکت
مایکروسافت به دنبال شکایت یک شرکت بریتانیایی مجبور به تغییر نام


(4) معرفی کامل مجموعه نرمافزاری آفیس 2013 مایکروسافت به همراه
حدود 3 سال از انتشار آخرین نسخه آفیس میگذرد و از آنجایی که کمتر از 4 ماه تا عرضه نسخه نهایی ویندوز 8 باقی مانده مایکروسافت شب گذشته نسخه جدید محبوبترین مجموعه نرمافزاری اداری دنیا یعنی Office 2013 را معرفی کرد.


(5) 14 نرم افزار برتر برای ویندوز فون 8
14 نرم افزار برتر برای ویندوز فون 8 دانلود


(6) نصب برنامه ها و بازی های مایکروسافت بدون نیاز به Windows Store
با انتشار سیستم عامل ویندوز 8 و همراه با آن اضافه شدن محیط مترو و در نهایت نیز پدیدار شدن Windows Store مایکروسافت شیوه نوینی را برای دسترسی کاربران به جدیدترین اخبار و محصولات تولیدی کمپانی معرفی کرد پافشاری مایکروسافت بر


(7) ورودی Skydrive از کامپیوتر. برنامه
ورودی Skydrive از کامپیوتر. برنامه SkyDrive را به کامپیوتر خود نصب


(8) ویندوز8 برنامه رایگان مدیریت فایل ها و
ویندوز8 برنامه رایگان مدیریت فایل ها و همگام سازی با SkyDrive


(9) معرفی برنامه های مایکروسافت آفیس - Microsoft Office
نرم افزار های بسیاری تا کنون برای انجام کار های اداری و خانگی روزمره و اساسی افراد و شرکت ها بوجود آمده اند.


(10) ویندوز8 برنامه Skype عرضه شد.
ایکروسافت تا قبل از عرضه رسمی ویندوز 8 یک نمونه ساده از برنامه اسکایپ را که قرار است مخصوص این سیستم عامل باشد پیش نمایش کرد. اما اکنون که ویندوز8 معرفی شده است نسخه کامل اسکایپ نیز در دسترس قرار گرفته است. این ورژن به طور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده + نوزده =

دکمه بازگشت به بالا