همه آهنگ ها

3 تا از امن ترین و رمزگذاری شده ترین سرویس دهنگان ایمیل

3 تا از امن ترین و رمزگذاری شده ترین سرویس دهنگان ایمیل
3 تا از امن ترین و رمزگذاری شده ترین سرویس دهنگان ایمیل

در برخی موارد ما از ایمیل ها برای ارسال اسناد محرمانه یک شرکت و یا نامه های خصوصی حاوی اطلاعات شخصی و بانکی استفاده میکنیم که در صورت سو استفاده و هک شدن اکانت ایمیل توسط افراد سودجو میتواند آثار زیان باری برای ما بهمراه داشته باشد.در ادامه 3 تا از امن ترین و رمزگذاری شده ترین سرویس دهندگان ایمیل را معرفی میکنیم که استفاده از آنها برای ارسال ایمیل درجه امنیت و اطمینان ایمیل های ارسالی شما را بالا میبرد.

فارس 98

به این نکته باید توجه کرد که سرویس دهنگان ایمیلهای رمزنگاری شده به فرمهای گوناگونی مانند یک نرم افزار قابل نصب بر روی کلایت،نرم افزار تحت وب و یا به عنوان یک افزونه که بر روی اکانت ایمیل شما نصب میشوند ارائه میگردند که ما در ادامه یک مورد برتر در هر زمینه را معرفی میکنیم.

HushMail

این سرویس آنلاین یکی از معروفترین و برترین سرویس دهنده های ایمیل رمزنگاری شده است.با یک حساب Hushmail، ایمیل شما به صورت رمز شده ذخیره میشود و هنگامی که شما با پسوردتان وارد اکانت خود میشوید رمزگشایی میگردد.ایمیلهای رد و بدل شده بین کاربران این سرویس به صورت اتوماتیک رمزگذاری و رمزگشایی میشوند و در صورتی که قصد دارید به شخصی دیگری خارج از این سرویس ایمیل ارسال کنید میتوانید یک سوال امنیتی برای ایمیل تعیین کنید که در صورت پاسخ درست طرف مقابل ایمیل رمز گشایی شود.

فارس 98

در صورتی که سوال امنیتی را به محتوای ایمیل خود اضافه و ارسال کنید دریافت کننده در ایمیل دریافتی خود یک لینک مشاهده میکند که با کلیک بر روی آن به سرویس Hushmail منتقل میشود و پس از پاسخ دادن درست به سوال قادر میباشد محتوای ایمیل را مشاهده کند.

فارس 98

فارس 98

VaultletMail

VaultletMail یکی از مجموعه نرم افزارهای VaultletSuite میباشد و بر خلاف Hushmail یک نرم افزار قابل نصب بر روی کلاینت است.اگر ارسال کننده و دریافت کننده هر دو از اکانت VaultletMail استفاده کنند در انتقال،محتوای ایمیل به طور کامل رمزگذاری میشود اما اگر میخواهید به کاربری که از یک سرویس ایمیل متفاوت استفاده میکند ایمیلی ارسال کنید،می توانید از سیستم SpecialDelivery VaultletMail استفاده کنید.

فارس 98

قابلیت SpecialDelivery به دریافت کننده این اجازه را میدهد که یک عبارت رمزی برای ایمیل آدرس خود ایجاد کرده که باعث میشود تمام ایمیلهای ارسالی که در آینده از طرف حساب کاربری VaultletMail ارسال میگردند رمزگشایی شوند.

فارس 98

VaultletMail میتواند از ارسال مجدد،نقل و قول،کپی کردن و .. ایمیلهای مخصوص ارسالی شما برای گیرندگان جلوگیری کند.همچنین این سرویس دارای قابلیت های بسیار کاربردی همانند ایجاد تاریخ انقضا برای ایمیلها و ارسال ایمیل به صورت ناشناس را برای کاربران فراهم میکند.

Enigmail

Enigmail یک افزونه رایگان برای ایمیل کلاینت معروف Mozilla Thunderbird است (این افزونه برای نرم افزارهای مشابه نیز موجود است).برای استفاده از این افزونه شما نیازدارید تا نرم افزارهای GNU Privacy Guard و Thunderbird را بر روی سیستم عامل خود نصب کنید.پس از نصب افزونه و اضافه شدن منو OpenPGP به نرم افزار Thunderbird میتوانید از طریق گزینه setup wizard این منو مراحل نصب خودکار شامل ایجاد یا وارد کردن یک جفت کلید عمومی و خصوصی را طی کنید.

به طور پیش فرض، پیام های ارسالی توسط ایمیل کلاینت ها دارای امضا دیجیتالی هستند که این اطمینان را به دریافت کنندگان میدهند که ایمیل از سوی شخص شما ارسال شده است اما برای اضافه کردن قابلیت رمز نگاری به یک پیام میتوانید با کلیک بر روی دکمه S/MIME و انتخاب گزینه Encrypt This Message رمزنگاری را برای ایمیل ارسالی فعال کنید.

فارس 98

همچنین میتوانید این قابلیت را بر روی سرویس دهنده جیمیل توسط افزونه فایرفاکس FireGPG استفاده کنید.

فارس 98

یک راه حل آسان

علاوه بر روشهای فوق میتوان متن و محتوای ایمیل خود را در یک فایل متنی همانند Word ذخیره و سپس آنرا Zip کنید.پس از zip کردن بروی فایل zip پسورد بگذارید و فایل zip رمزگذاری شده را به ایمیل خود متصل (Attach) و آنرا برای دوست خود ارسال کنید.

منبع:فارس 98


(1) با 3 مورد از امن ترین سرویس های ایمیل
با 3 مورد از امن ترین سرویس های ایمیل رمزنگاری شده آشنا شوید


(2) نحوه ورود ایمیل پروتون نامه. Protonmail
نحوه ورود ایمیل پروتون نامه. Protonmail یا واقعا چیست


(3) نحوه رمزگذاری ایمیل های شما آموزش گام
نحوه رمزگذاری ایمیل های شما آموزش گام به گام - حریم خصوصی پیکسل


(4) دانلود نرم افزار پروتون میل ProtonMail - Encrypted Email
این سرویس یکی از امن ترین و بروز ترین راه برای ارسال کردن ایمیل به دوستان می باشد به طور مثال وقتی شما برای شخصی ایمیلی ارسال میکنید فقط همان شخص گیرنده قادر به خواندن ایمیل می باشد و به هیچ عنوان کسی نمیتواند آن را هک


(5) دانلود امنیت مخفی سازی و رمز گذاری
دانلود نرم افزار محافظت از فولدرها برای ویندوز Folder Guard 20.1 Build 3022 Windows . همه ما در کامپیوتر خودمان اطلاعات و فایل های شخصی داریم که دلمان نمیخواهد سایر افراد به آنها دسترسی داشته باشند.. یکی از ساده ترین راه ها برای مخفی


(6) کدام رمزگذاری در تنظیمات امنیت Wi-Fi سریعتر و امنتر است
آشنایی با امنیت شبکهی wi-fi و چرا wpa2 بهتر از wpa است و برای سرعت بهتر tkip را انتخاب کنیم یا aes را در تنظیمات اغلب مودمها و روترها برای رمزگذاری شبکهی وای-فای میتوان یکی از پروتکلهای aes یا tkip را انتخاب کرد.


(7) با امن ترین سرویس های ایمیل رمزگذاری شده آشنا شوید
از دیگر نقاط برتری این سرویس که باعث قرار گرفتن آن در جمع امن ترین سرویس های ایمیل رمزگذاری شده میشود این است که بعد از حذف ایمیلها و اطلاعات داخل آنها هیچ فایلی بر روی سرورهای این کمپانی ذخیره نمیشود و در واقع


(8) امن ترین سرویس ایمیل از نظر ادوارد
امن ترین سرویس ایمیل از نظر ادوارد اسنودن کدام است


(9) 13 برنامه ایمیل اندروید مدیریت پست
13 برنامه ایمیل اندروید مدیریت پست الکترونیکی با گوشی


(10) 7 بهترین حساب ایمیل رایگان که باید در
7 بهترین حساب ایمیل رایگان که باید در نظر بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × 2 =

دکمه بازگشت به بالا