همه آهنگ ها

تصویر و جزئیات از Google Driveمحصول گوگل

تصویر و جزئیات جدید از Google Driveمحصول جدید گوگل
تصویر و جزئیات جدید از Google Driveمحصول جدید گوگل

در این هفته گزارش شد که گوگل به انتشار سرویس جدید خود به نام Google Drive (گوگل درایو) که یک محل ذخیره سازی ابری میباشد بسیار نزدیک شده است،حال شواهد بیشتری از این خبر با انتشار تصویر و فیو آیکن این محصول توسط یکی از اعضای وبسایت Geekwire معلوم شد.

فارس 98

گوگل که پیش تر نیز با سرویس Google Docs به کاربران خود 10GB فضای رایگان برای آپلود اسناد ارائه میداد اکنون با ارائه Google Drive قصد رقابت با سرویس های قدرتمندی همچون Dropbox،Microsoft SkyDrive و.. را دارد،اما هنوز مشخص نیست که این سرویس چه مقدار فضای ابری رایگان برای آپلود در اختیار کاربران قرار میدهد.

فارس 98

بر طبق تصاویر انتشار یافته به احتمال زیاد گزینه Drive به نوار مشکی گوگل اضافه خواهد شد و این سرویس دارای قابلیت های مشابه سرویس Google Docs است اما گزینه Install Google Drive موجود در تصویر میتواند خبر از وجود یک نرم افزار با قابلیت نصب بر روی کلاینت بدهد که میتواند امکاناتی همچون سرویس Dropbox به کاربران ارائه دهد.

فارس 98

با توجه به همه این مسائل به نظر میرسد که گوگل در آماده سازی خود برای یک رقابت نفسگیر در زمینه ارائه فضای ذخیره سازی ابری با دیگر رقبای قدرتمند است که نتیجه این رقابت 100% به نفع کاربران خواهد بود.

منبع:فارس 98


(1) ویژگیهای جدید نرم افزار Google Phone
ویژگیهای جدید نرم افزار Google Phone فاش شدند


(2) قابلیت جدید در برنامه Google Translate
قابلیت جدید در برنامه Google Translate افزوده شد


(3) Google Drive - Wikipedia
Google Drive - Wikipedia


(4) آموزش سرچ کنسول گوگل Search Console
آموزش سرچ کنسول گوگل Search Console نسخه جدید از صفر تا صد


(5) همکاری گوگل و اپل برای کنترل ویروس کرونا
همکاری گوگل و اپل برای کنترل ویروس کرونا


(6) سرویس جدید Google Map نمای هلیکوپتری
سرویس جدید Google Map نمای هلیکوپتری از مسیری که در آن حرکت می


(7) تصاویر Google
تصاویر Google. کاملترین جستجوی تصویر در وب.


(8) ابط الجوزا در تصویر جدید ستارهی سرخی که جوانمرگ میشود
ابط الجوزا یکی از ستارههای درخشان آسمان شب و درخشانترین ستارهی صورت فلکی شکارچی است. این ستاره فاصله زیادی از ما دارد و چندین برابر بزرگتر از خورشید است.


(9) Google Photos - برنامهها در Google Play
Google Photos مکانی است برای نگهداری همه عکسها و ویدیوها که بهصورت خودکار سازماندهی میشوند و بهسادگی همرسانی میشوند. - بهترین محصول عکس در جهان The Verge - Google Photos برنامه جدید و ضروری عکس است Wired برنامه


(10) افزودن تصویر به Google - جستجوی Google راهنما
با استفاده از Google Sites وبسایت خودتان را مطمئن شوید که پست دارای تصویر عمومی و قابل جستجو است . با پست کردن تصویر در یک وبسایت عمومی و قابلجستجو به Google امکان میدهید تا تصویرتان را یافته و به فهرست Images اضافه کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 − 2 =

دکمه بازگشت به بالا