همه آهنگ ها

SmartCapکلاه ای برای مشخص کردن سطح هوشیاری رانندگان

SmartCapکلاه ای برای مشخص کردن سطح هوشیاری رانندگان
SmartCapکلاه ای برای مشخص کردن سطح هوشیاری رانندگان

بیدار نگه داشتن کارگران در حالی که آنها مشغول انجام شغل های خطرناکی مثل رانندگی کامیون و یا ماشین آلات سنگین هستند یک مسئله خیلی بزرگ و حیاتی است.در حال حاضر بسیاری از شرکت ها برای اطمینان حاصل کردن از استراحت کارگران در زمان مناسب و کار کردن آنها در زمان کاری بر روی سیستم ردیابی GPS تکیه می کنند اما نمیتوان توسط اینگونه سیستم ها از مسائلی مانند خواب آلودگی و یا استراحت کافی راننده مطمئن و آگاه شد.

فارس 98

SmartCap یک کلاه بیس بال میباشد که با اندازه گیری امواج مغزی فرد پوشنده سطح هوشیاری شخص را تشخیص میدهد.اندازه گیری یکبار در ثانیه به وسیله تشخیص فعالیت الکتریکی مغز انجام میشود،این فرآیند بدون درد است و تسوط فرد پوشنده قابل تشخیص نسیت به علاوه اینکه قبل از گذاشتن کلاه نیازی به ایجاد آمادگی در شخص نمی باشد.

فارس 98

داده های جمع آوری شده به یک دستگاه مانند گوشی هوشمند ارسال میگردند و در نهایت به شخص سرپرست یا دیگر کارکنان سطح هوشیاری شخص در زمان واقعی اعلام و نمایش داده میشود.

فارس 98

در انتهای شیفت کاری کارت یکپارچه سازی موجود بر روی کلاه میتواند جدا و به ایستگاه اصلی برای شارژ یا دانلود اطلاعات متصل شود.ناظران میتوانند با ایجاد یک پایگاه اطلاعاتی از سطح خستگی کارکنان در طول زمان،میزان اطمینان پذیری و ایمنی هر یک از کارکنان را مدیریت و برنامه ریزی کنند.

منبع خارجی:gizmag

ویرایش و ترجمه:فارس 98


(1) 7 راهکار موثر برای بالا بردن سطح هوشیاری در هنگام رانندگی
در مطالعه ای که نتایج آن در مجله بی ام جی چاپ گردید رانندگان کامیون و ماشین های سنگینی که در مسیر نوشیدنی هایی چون چای یا قهوه که مقادیری کافئین در آنها وجود دارد مصرف می کنند در مقایسه با کسانی که این کار را نمی کنند تا 63 درصد میزان تصادفات شان کاهش داشته است.


(2) سوالات رایج کاربران راننده اسنپ - باشگاه رانندگان اسنپ
سوالات رایج کاربران راننده اسنپ و جواب آنها را در این صفحه ببینید. در این صفحه میتوانید سوالهای موجود را ببینید و در صورت پیدا نکردن جواب به ما خبر دهید.


(3) سفر نوروزی به کدام استانها ممنوع است - ایسنا
کروناویروس 31 استان را آلوده کرده است حالا بیم آن میرود که این ویروس مسافر به روستاها برسد منطقههایی که از امکانهای پزشکی و بهداشتی محروم هستند. وزیر بهداشت سفر در این وضعیت را خطرناک دانسته اما تا امروز


(4) چگونه میتوانید تنها با افزایش سطح هوشیاری تمام مشکلات
آیا راه ساده تری نیز برای حل این مشکلم وجود داشت با انجام این کار و افزایش سطح هوشیاری خود متوجه خواهید شد که در بسیاری اوقات شما در حال تلاش برای خوردن سوپ با چنگال بوده اید و وقتی


(5) برچسب ها - سطح هوشیاری
تازه ترین اخبار سیاسی ورزشی سلامت فرهنگی و هنری علمی و فناوری حوادث و اقتصادی ایران و جهان و کلیپ های صوتی و تصویری را در آفتاب نیوز ببینید.


(6) برنامه اسنپ Snapp سامانه هوشمند حمل و نقل - دانلود کافه
تمام سرویسهای اسنپ در یک اپلیکیشن در اختیار شما قرار دارد و نیازی نیست تعداد زیادی اپلیکیشن نصب کنید. با نصب اپلیکیشن اسنپ میتوانید در هر زمان و از هر کجای شهرتان برای هر کدام از خدمات اسنپ درخواست بدهید و در سریعترین زمان خدمات مورد نظر را دریافت کنید.


(7) سیستم هشدار به رانندگان خواب آلود ساخته شد کاهش خطای
پژوهشگران دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با همکاری دانشگاه خواجه نصیر در حال ساخت سیستمی برای تشخیص خواب آلودگی و سطح هوشیاری رانندگان هستند که موجب کاهش خطای انسانی در حین رانندگی میشود.


(8) چگونه سطح روغنموتور را چک کنیم کارنوتر
با بررسی سطح روغن تنها چند قدم فاصله دارید هر چند وقتی سطح روغنموتور را چک کنیم بهتر است اینکار را هر روز قبل از روشن کردن ماشین انجام دهید. شما که نمیدانید ممکن است روغنریزی شدیدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده − 1 =

دکمه بازگشت به بالا