همه آهنگ ها

چگونه به اکانت هکقفل و فراموش شده خود دسترسی پیدا کنیم قسمت دومجیمیل

چگونه به اکانت هکقفل و فراموش شده خود دسترسی پیدا کنیم قسمت دومجیمیل
چگونه به اکانت هکقفل و فراموش شده خود دسترسی پیدا کنیم قسمت دومجیمیل

پس از آموزش طریقه بازیابی اکانت فیس بوک،اینبار در قسمت دوم طریقه بازیابی اکانت هک،قفل و یا فراموش شده سرویس ایمیل جیمیل (gmail) را آموزش میدهیم.

فارس 98

– در صورتی که بخشی از اطلاعات در مورد اکانت خود مانند : آخرین پسورد یا یکی از پسورد های،آخرین زمانی که وارد اکانت خود شده اید و از آن استفاده کرد،زمان ایجاد اکانت،نام 4 گروه که در ایمیل خود ایجاد نمودید و یا نام و آخرین باری که از سرویس های گوگل که متصل به این اکانت بود استفاده نموده اید را به خاطر دارید به فرم بازیابی اکانت گوگل مراجعه و مرحله به مرحله اطلاعات و سوالاتی را که گوگل از شما میبرسد به صورت دقیق یا به صورت تقریبی پاسخ دهید و درخواست بازیابی ثبت کنید و منتظر بررسی و جواب گوگل بمانید. بر برخی از مراحل دانستن برخی از اطلاعات مثل آخرین پسورد یا ایمیل پشتیبان واجب نیست و شما میتوانید از برخی مراحل عبور کنید.

– در صورتی که مشکلی با پسورد،نام کاربری (Username) و یا مشکلی با ورود به اکانت جیمیل خود دارید به لینک انتخاب مراحل بازیابی و ریست کردن پسورد گوگل مراجعه کنید،سپس متناسب با مشکل خود یکی از گزینه ها را انتخاب کنید و توسط اطلاعات کمکی (ایمیل پشتیبان،کد تایید تلفنی و..) اکانت خود را مجددا باز و فعال کنید.

– در قسمت راهنما گوگل مشکلات رایج و طریقه حل آنها توسط گوگل جمع آوری و به صورت مرحله به مرحله به همراه لینک های مربوطه و مورد نیاز برای حل مشکل توضیح داده شده است که میتوانید برای دسترسی مجدد و رفع مشکل اکانت شما موثر باشد.


نکته:ایمیل ها برای هکرها یک بانک اطلاعاتی عالی محسوب میشوند زیرا حاوی اطلاعاتی همچون تماس ها،آدرس،پیغامهای خصوصی،پسورد دیگر سرویس ها که توسط ایمیل برایتان ارسال شده است،در بعضی موارد اطلاعات بانکی و مالی شما و.. هستند که هکر میتواند براحتی از آنها سو استفاده کند.از این رو پیشنهاد میشود که اینگونه اطلاعات مهم را هیچگاه در Inbox سرویس ایمیل خود قرار ندهید و پس از مشاهده آنها را پاک و یا به مکانی دیگر انتقال دهید.برخی از راه های ارسال امن ایمیل را از اینجا مطالعه نمایید،همچنین میتوانید روشهای ایجاد نسخه پشتیبان از اکانت جیمیل را در اینجا مشاهده کنید.

بازیابی اکانت جیمیل

ابتدا وارد صفحه اصلی سرویس جیمیل شوید،سپس در پایین پنل سمت راست بر روی گزینه Cant Access your account کلیک کنید.

فارس 98

در صفحه بعد ایمل آدرس جیمیل خود و یا فقط نام اکانت جیمل خود را که میخواهید آنرا بازیابی کنید وارد و بر روی دکمه Submit کلیک کنید.

فارس 98

کد امنیتی را وراد و بر روی دکمه Continue کلیک کنید.

فارس 98

در صفحه بعد شما دو گزینه برای بازیابی مشاهده میکنید:

گزینه اول:بازیابی ایمیل به وسیله ایمیل پشتیبان (Recovery Email) که هنگام ثبت نام آنرا معرفی نمودید.

فارس 98

گزینه دوم:بازیابی ایمیل به وسیله کد امنیتی که به شماره تلفن شما SMS میشود و یا اینکه توسط تماس تلفنی برایتان خوانده میشود.

فارس 98

گزینه اول دارای تعداد مراحل کمتر و سرعت بیشتر و گزینه دوم دارای تعداد مراحل بیشتر و امنیت بهتری است.

به دلخواه یکی از دو گزینه را برای بازیابی انتخاب و بر روی دکمه Continue کلیک کنید.(ما در اینجا بازیابی توسط ایمیل آدرس پشتیبان را آموزش میدهیم)

در صفحه بعد پیغامی مبتنی بر ارسال ایمیل (یا کد امنیتی) را مشاهده میکنید.

فارس 98

به Inbox ایمیل آدرس پشتیبان خود مراجعه و ایمیلی را که گوگل برای شما ارسال نموده است را باز کنید،سپس بر روی لینک بازیابی (لینکی که در ابتدا پیام قرار دارد) کلیک کنید.

فارس 98

به صفحه جدیدی منقل خواهید شد که میتوانید یک پسورد جدید برای ایمیل آدرس خود تعیین کنید،پس وارد نمودن پسورد جدید و تکرار آن بر روی دکمه Reset Password کلیک کنید.

فارس 98

در نهایت پیغامی مبتنی بر موفقیت آمیز بودن عملیات تغییر و بازیابی پسورد مشاهده خواهید کرد که بدین معناست که اکانت با پسورد جدید در اختیار شما قرار دارد.پیشنهاد میشود که با کلیک بر روی گزینه Review my recovery info اطلاعات بازیابی خود را دوباره چک کنید و برای احتیاط بیشتر آنها را تغییر دهید.

فارس 98

منبع آموزش:فارس 98


(1) آموزش بازیابی یوزرنیم و پسورد فراموش شده اینستاگرام
ایمیل ثبت شده و در تعامل با اکانت اینستاگرام خود را به یاد داشته و به آن دسترسی داشته باشید. شماره تلفن در تعامل با اکانت اینستاگرام خود را به یاد داشته و به آن دسترسی داشته باشید.


(2) پیدا کردن قفل کردن یا پاک کردن دستگاه Android گمشده
درصورت نیاز ابتدا روی فعال کردن قفل و پاک کردن کلیک کنید پخش صدا زنگ تلفنتان را بهمدت 5 دقیقه با بلندترین صدا بهصدا درمیآورد حتی اگر تلفن روی بیصدا یا لرزش تنظیم شده باشد.


(3) بازیابی ایمیل با شماره تلفن
با سلام من یک اکانت چگونه به اکانت هکقفل و فراموش شده خود دسترسی پیدا کنیم قسمت 13 فوریه 2012 گزینه دومبازیابی ایمیل به وسیله کد امنیتی که به شماره تلفن شما به جیمیلم وارد شد و رمز با جیمیل بازیابی با شماره


(4) آموزش بازیابی رمز اکانت پلی استیشن 4 - بازی سنتر
برای ریست کردن پسورد خود از طریق پلی استیشن 4 وارد قسمت Settings Account Management شده و Sign In را انتخاب کنید. در این صفحه گزینه forgot your password را انتخاب کنید و یا کلید مثلث را فشار دهید. در قسمت Sign In ID ایمیل آدرس خود را وارد کنید و کلید Next را فشار دهید.


(5) چگونه اکانت اینستاگرام را بدون ایمیل بازگردانیم - ایسنا
به گزارش ایسنا این احتمال وجود دارد که شما بنا به هر دلیل علاوه بر فراموش کردن رمز عبور اکانت اینستاگرام خود نام کاربری آن را هم از خاطر ببرید. اگر این اتفاق برایتان رخ داده است نگران نباشید چراکه به راحتی و فقط با


(6) چگونه آدرس ایمیلهای قدیمی خود را پیدا و حذف کنیم
چگونه آدرس ایمیلهای قدیمی خود را پیدا و حذف کنیم مرتضی یعقوبی 19 خرداد 1398. 0. ایمیلهای قدیمی و بدون استفاده ممکن است تهدیدی برای امنیت و حریم خصوصی افراد در فضای وب باشند. بدین معنی که ممکن است هکرها با ورود به این

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 + هجده =

دکمه بازگشت به بالا