همه آهنگ ها

شومینه دیواریی که با اتانول کار میکند

شومینه دیواریی که با اتانول کار میکند
شومینه دیواریی که با اتانول کار میکند

معمولا برای داشتن یک شومینه در خانه نیاز به ساخت و ساز و نصب تجهیزات است و اگر خانه شما فاقد شومینه باشید برای نصب آن باید هزینه نسبتا زیادی بپردازید. اما شومینه های دیواری Serafin Liquid Fireplace میتوانند براحتی و بدن دردسر همانند یک تابلو نقاشی بر روی دیوا خانه نصب شوند.

فارس 98

این شومینه ها توسط سوخت اتانول کار میکنند که باعث میشود هیچگونه دود یا دوده ای تولید نکنند و در نتیجه برای استفاده از آنها نیاز به نصب دودکش نیست.قیمت این شومینه ها چیزی در حدود 800,000 تومان میباشد و شما میتوانید آنرا از اینجا تهیه کنید.

منبع خارجی:ohgizmo

ویرایش و ترجمه:فارس 98


(1) نکاتی که درباره شومینه گازی باید بدانید
نکاتی که درباره شومینه گازی باید بدانید


(2) شومینه و انواع آن مقالات گروه مهندس
شومینه و انواع آن مقالات گروه مهندس پلاس


(3) شومینه الکلی اتانولی آتشدان پاییز مشعل برنر
شومینه الکلی اتانولی آتشدان پاییز مشعل برنر


(4) شومینه الکلی و شومینه اتانولی
شومینه الکلیشومینه اتانولیشومینه های رومیزیآتشدانهای سیارعرضه کننده انواع شومینهشومینه های کوره فلزی گازی مدرن و دیواریشومینه بدون دودکش با نصب


(5) شومینه قیمت شومینه اتانولی - شومینه
شومینه قیمت شومینه اتانولی - شومینه


(6) آشنایی با شومینه اتانولی - شومینه هنـــر
شومینه اتانولی نوعی از شومینه است که با سوخت پاک اتانول کار میکند . این نوع از شومینه ها کاملا ایمن بوده و جزء برترین انواع شومینه میباشند . البته مشکلات خاص خود را هم دارند که مهم ترین آنها همان سوخت آنهاست که هر جایی پیدا نمیشود..


(7) شومینه قیمت شومینه - شومینه
شومینه ساختمون دات کام شومینه ال سی دی گازی دیواری شومینه برقی کلاسیک. از 1800 . فروش انواع شومینه های گازی و برقی و هیزمی درطرحها و مدلهای گوناگون اعم ازکلاسیک چدنیومدرنLCD شومینه هنـــر ارائه دهنده انواع


(8) شومینه یکی از وسایل گرمایشی و کاربرد آن در دکوراسیون
با به کار گیری شومینه و انتخاب نوعی از آنکه از نظر رنگ و اندازه با محیط خانه شما سازگار باشد میتواند حس صفا و صمیمیت را به شما و همه افرادی که به خانهتان میآیند را القا کند. شومینه شما میتواند شومینه برقی یا شومینه الکلی باشد.


(9) انواع مدل شومینه مدرن کدام شومینه
انواع مدل شومینه مدرن کدام شومینه برای شما مناسب است - ویکی ساختمون


(10) شومینه آموزش نصب شومینه - شومینه
شومینهشومینه برقیشومینه گازیشومینه الکترونیکیشومینه ال سی دیابعاد شومینهشومینه ال سی دی برقیشومینه ال سی دی شومینه های برقی در هر مرحله از ساختمان قابل نصب می باشند حتی بعد از ساخته شدن ساختمان. آموزش ساخت شومینه هیزمی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست + 10 =

دکمه بازگشت به بالا