همه آهنگ ها

اینفوگرافیک حباب سه بعدی

اینفوگرافیک حباب سه بعدی
اینفوگرافیک حباب سه بعدی

فیلم سه‌بعدی‏ یک نوع سینمای پویاست که با خطای دید عمیق بر درک بصری تاثیر می‌گذارد که شامل تصویر برداری سه‌بعدی با تصویربرداری دو دوربین به منظور شبیه‌سازی نوع و جهت دید انسانی با کمک دو لنز چشمی به وجود می‌آید. این نوع تصویر برداری با دو دوربین با کمک کامپیوتر نیز ایجاد می‌شود و با کمک جلوه‌های ویژه مخصوص سخت افزاری یا چشم افزاری خطای دید سطح و عمق یا دور و نزدیکی در تصاویر قابل رویت می‏‌شود.

فیلم سه‌‏بعدی از سال 1890 تا 2010 میلادی وجود داشته، اما تا حد زیادی به دلیل هزینه‌های فراوان و زمان تولید طولانی به فراموشی سپرده شده بود، اما بعد از وقفه‌ای کوتاه در 1900 توسط شرکتهای آی مکس و دیزنی تا حدی به این سینما پرداخته شد و در فاصله سالهای 2000 تا 2009 موفقیت‌های بیشتری کسب کردند و این اتفاق بزرگ ساخت فیلم‌های سه‏‌بعدی با موفقیت‌های بزرگتر را رقم زد. و این موفقیت باری دیگر در دسامبر 2009 با آواتار به اوج خود رسید.

تصاویر برجسته اولین روش نمایش و ارائه بصری بوده که با کمک دوربین و عینک‌های برجسته نما در بین عموم مردم رواج پیدا کرد، اما نه به منظور سینمایی بلکه برای استفاده از کتابهای مصور سه‌بعدی و تک تصاویر تزئینی.[ویکی پدیا][بیشتر]

فارس 98

برای مشاهده اینفوگرافیک در سایز اصلی بر روی آن کلیک کنید.

ما در سالهای 2011-2010 شاهد انقلاب متحول کننده صنعت و محوصلات سه بعدی (3D) بودیم و اکنون نیز موج محصولات سه بعدی سراسر جهان را فرا گرفته است،پایگاه Sortable.com اینفوگرافیکی در زمینه صنعت سه بعدی منتشر نموده است که این اینفوگرافیک توسط تیم فارس 98 با نام “حباب سه بعدی” ویرایش و ترجمه شده است.

منبع:فارس 98


(1) حباب سخنرانی اینفوگرافیک جدول زمانی
حباب سخنرانی اینفوگرافیک جدول زمانی وکتور لایه باز 1128123 پارس


(2) ابر اینفوگرافیک جدول زمانی وکتور لایه
ابر اینفوگرافیک جدول زمانی وکتور لایه باز 1128124 پارس استاک


(3) نشانگر محل سفید اینفوگرافیک دو حباب
نشانگر محل سفید اینفوگرافیک دو حباب سخنرانی وکتور لایه باز 1132065


(4) هنر مدرن اینفوگرافیک
هنر مدرن اینفوگرافیک


(5) اینفوگرافیک چیست اینفوگرافیک
واژه اینفوگرافیک infographic کوتاه شده عبارت information graphic است که فرهنگستان زبان و ادب فارسی اطلاعنگاشت را برای معادل فارسی آن برگزیده است. البته ممکن است عباراتی چون گرافیک اطلاعرسان داده نما اینفوگرافی اینفوگراف و در سایر رسانهها دیده شود.


(6) مجموعه المانهای اینفوگرافیک سه بعدی به صورت وکتور
13.03.2019 مجموعه المانهای اینفوگرافیک سه بعدی به صورت وکتور . نویسنده مسعود ایمانی چهارشنبه 22 اسفند 1397 آخرین بروزرسانی سه شنبه 17 اردیبهشت 1398. در این مجموعه وکتورهای سه بعدی که برای طراحی اینفوگرافیک های آماری موارد مناسبی


(7) اینفوگرافیک سه بعدی به صورت وکتور - Vectors 3D
این مجموعه اینفوگرافیک سه بعدی به صورت وکتور که برای دانلود در ایران جی اف ایکس قرار گرفته است در قالب 5 فایل ایلوستریتور می باشد. شما با استفاده از این المان های وکتوری می توانید اینفوگرافیک


(8) اینفوگرافیک 10 دلیل محبوبیت CRM در بخش
اینفوگرافیک 10 دلیل محبوبیت CRM در بخش فروش اینفوگرافیک


(9) طرح وکتور اینفوگرافیک سهبعدی لایهباز برای ایلوستریتور
وکتور اینفوگرافیک سهبعدی طرحها کاملا لایهباز و در قالب دو فایل ai eps بر روی سایت بارگذاری شدهاند که خیلی ساده و راحت قادر به استفاده و یا ویرایش آنها در محیط ایلوستریتور خواهید بود.


(10) نقشه جهان با علائم نشانگر ساده حباب
نقشه جهان با علائم نشانگر ساده حباب سخنرانی وکتور لایه باز 1250618

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده + 6 =

دکمه بازگشت به بالا