همه آهنگ ها

محاسبات جادوییطرحی دیگر برای ایجاد رابط کاربری مجازی

محاسبات جادوییطرحی دیگر برای ایجاد رابط کاربری مجازی
محاسبات جادوییطرحی دیگر برای ایجاد رابط کاربری مجازی

محاسبات جادویی (Magical Computing) یک طرح مفهومی بر پایه محاسبات ابری است و به طور کلی گسترش،مخفی و استاندارد سازی تمامی دستگاه های دیجیتالی که ما در آینده و اکنون از آنها استفاده میکنیم و بر پایه محاسبات ابری میباشند را مطرح میکند.

فارس 98

برای اجرای این طرح از یک گجت خودکار مانند به نام Activator PC استفاده میشود که به شما این امکان را میدهد تا ابزار الکتریکی مورد نظر خود (دسته بازی،موس،نمایشگر و.. ) را به صورت مجازی بکشید و بلافاصله از سطحی که بر روی آن طرح اولیه را ایجاد نمودید به عنوان یک گجت استفاده کنید.

فارس 98

در واقع کاری که شما توسط این قلم انجام میدهد تبدیل جادویی هوا به یک گجت (با تزریق ذرات هوشمند) و فعال کردن نرم افزار و ویژگی ها با توجه به نیازهایتان است.

ممکن است فکر کنید که با توجه انبوه رابط های کاربری فیزیکی که اکنون در زندگی ما یافت میشوند به کارگیری گجت های مجازی آن هم توسط هوا و یک قلم الکتریکی اتفاقی بیش از حد بعید است،اما اگر به پروژه های تحقیقاتی همچون Invoked Computing و OmniTouch توجه کنیم میبینیم که تحقق چنین طرحهای مفهومی بسیار به حقیقت نزدیک شده است و امروزه رابط های کاربری مجازی کم کم در حال توسعه و رشد میباشند.

فارس 98

منبع خارجی:yankodesign

ویرایش و ترجمه:فارس 98


(1) محاسبات ابری Cloud Computing چیست
محاسبات ابری Cloud Computing چیست - مقالات رایانش ابری سیگما کلود


(2) محاسبات ابری - Cloud computing چگونه
محاسبات ابری - Cloud computing چگونه است ویکی چجور


(3) شناخت بهتر محاسبات ابری
شناخت بهتر محاسبات ابری


(4) آموزش طراحی UI یا رابط کاربری
دانلود آموزش طراحی ui یا رابط کاربری برای برنامه های وب سایت تخصصی فرین . 413 بازدید 4 سال پیش. 217. آموزش طراحی رابط کاربری یا همان ui برای asp.net mvc وب سایت تخصصی فرین. 390 بازدید 1 سال پیش. 104. دانلود آموزش طراحی رابط کاربری یا ui


(5) محاسبات ابری
محاسبات ابری


(6) محاسبات آربیتا فایل
محاسبات آربیتا فایل


(7) بهترین ابزارهای طراحی رابط کاربری UI و تجربه کاربری UX
طراحی رابط کاربری UI و تجربه کاربری UX از موضوعات بسیار ضروری در طراحی وب سایت است که چند سالی است توجه ویژه ای به آن میشود. User Interface نشان دادن چیزهای خوش رنگ و لعاب نیست کار اصلی UI آماده کردن سیستمی برای کاربر است تا


(8) محاسبات جادوییطرحی دیگر برای ایجاد رابط کاربری مجازی
را به صورت مجازی بکشید و بلافاصله از سطحی که بر روی آن طرح اولیه را ایجاد نمودید به عنوان یک گجت استفادهمحاسبات جادوییطرحی دیگر برای ایجاد رابط کاربری مجازیگروه رباتیک سورنا خوانسار


(9) چگونه از VirtualBox استفاده کنیم - راهنمای گامبهگام
اکنون باید اسمی برای ماشین مجازی انتخاب کنید تا بین دیگر ماشینها قابلشناسایی و متمایز باشد. بعد از نامگذاری نرمافزار بهصورت خودکار Type و Version را نمایش میدهد.


(10) 14 ابزار طراحی UI و UX یا طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری
به گفته او من ده سال بهعنوان کاربری بودم که از فتوشاپ استفاده میکردم و لذا تغییر و یادگیری یک چیز جدید برایم بسیار سخت بود اما بعد از اولین روز استفاده از اسکچ دیگر دوست نداشتم از فتوشاپ استفاده کنم و کاملا همه چیز وارونه شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 2 =

دکمه بازگشت به بالا