همه آهنگ ها

کپی کردن چند جمله جداگانه در حافظه Clipboard و استفاده از آنها در مکانهای دیگر

کپی کردن چند جمله جداگانه در حافظه Clipboard و استفاده از آنها در مکانهای دیگر
کپی کردن چند جمله جداگانه در حافظه Clipboard و استفاده از آنها در مکانهای دیگر

فرض کنید میخواهید خط اول و چهارم از یک متن را کپی و در جای دیگر از آنها استفاده کنید،برای اینکار شما باید ابتدا خط اول را کپی و پیست کنید و سپس اینکار را برای جمله چهارم نیز تکرار کنید،طبیعتا کپی (Copy) پیست (Paste) متوالی کاری خسته کنند و وقتگیر میباشد.در ادامه برای حل این مشکل نرم افزاری کوچک و ساده را معرفی میکنیم که به شما اجازه میده تا چندین جمله یا کلمه را در مکانهای مختلف یک متن،کپی و سپس هر کدام از آنها را با یک کلید ترکیبی در جای دیگر پیست کنید.

Clipboard Magic یک نرم افرار رایگان و ساده میباشد که جملات یا کلمات موجود در حافظه Clipboard سیستم را در حافظه خود ذخیره میکند و سپس به شما اجاز میدهد تا آنها را با چندین کلید ترکیبی به نوبت فراخوانی و پیست کنید.

پس از دریافت و نصب نرم افزار آنرا اجرا کنید،سپس در یک فایل متنی(نظیر:Text،Word و..) متن های مورد نظر خود را به نوبت کپی کنید.

مشاهده میکنید که پس از کپی کردن هر متن،متن مورد نظر در لیست Clipboard Magic قرار میگرید.

فارس 98

حال برای فراخوانی و استفاده متن ها در جای دیگر فقط کافیست نسبت به ترتیب کپی آنها از کلیدهای ترکیبی Shift Ctrl 0-9 استفاده کنید.(از قسمت Numpad کیبورد برای فراخوانی عدد استفاده نکنید)

فارس 98

همچنین شما میتوانید با کلیک بر روی هر سطر لیست برنامه متن های خود را به به صورت دستی به لیست اضافه و سپس از آنها در مکانهای مختلف فراخوانی کنید.

فارس 98

این نرم افزار را رایگان از اینجا دانلود کنید.

منبع:فارس 98


(1) کامپیوتر - کپی کردن چند جمله جداگانه در
کامپیوتر - کپی کردن چند جمله جداگانه در حافظه Clipboard و استفاده


(2) برنامه برای کپی کردن فایل ها بدون بافر
برنامه برای کپی کردن فایل ها بدون بافر. خدمات مفید برای کار با


(3) کپی متن در Clipboard توسط jQuery
کپی متن در Clipboard توسط jQuery


(4) عیب یابی پاک کردن حافظه نهان Windows 10
عیب یابی پاک کردن حافظه نهان Windows 10. حافظه نهان چیست چرا و


(5) SSD چیست و چگونه کار می کند راهکارهایی برای افزایش دوام و
نکته کلیدی در افزایش عمر ssdها کاهش میزان نوشته شدن روی آنها است. به این منظور تا حد امکان از نوشتن بی مورد از قبیل کپی کردن فایل ها دانلود و روی ssd ها خودداری کنید. در ادامه به روش هایی خواهیم پرداخت که به واسطه آنها می توان میزان دوام این حافظه های ذخیره سازی را افزایش داد.


(6) آموزشی برای کپی و پیست کردن حرفه ای تر در Word
در چنین شرایطی کاربران باید با استفاده از گزینههای موجود در نرمافزار موقعیت تصویر را تغییر داده یا در صورتیکه بخواهند تصویر در زیر متنها قرار بگیرد یا روی تمام آنها قرار داشته باشد باید حالت نمایش آن را تغییر دهند.


(7) تقویت حافظه چگونه حافظه خود را تقویت کنیم 3 روش ساده
در عوض از آنها نیز بخواهید مطالب جدیدی به شما یاد بدهند. راهکار تقویت حافظه وقتی مطلب جدیدی یاد گرفتید از خودتان امتحان بگیرید. اینکه فقط چند بار مطالب را بخوانید کافی نیست. شما باید برای تقویت اتصلات عصبی مغزتان


(8) 10 جمله را در Clipboard کپی کنید و به صورت جداگانه هر کدام
وقتی یک کلمه یا جمله را کپی می کنید و در قسمتی دیگر با استفاده از کلیدهای Ctrl C آن را paste می کنید به اصطلاح این جمله ابتدا در حافظه Clipboard ذخیره شده و در بخش دیگر مورد استفاده قرار می گیرد . حالا اگر بتوانید 10جمله یا کلمه را


(9) کامپیوتر - کپی کردن چند جمله جداگانه در حافظه Clipboard و
کپی کردن چند جمله جداگانه در حافظه Clipboard و استفاده از آنها در مکانهای دیگر . بازدید مرتبه. تاریخ یکشنبه 7 اسفند 1390. فرض کنید میخواهید خط اول و چهارم از یک متن را کپی و در جای دیگر از آنها استفاده کنیدبرای اینکار شما باید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 + 9 =

دکمه بازگشت به بالا