همه آهنگ ها

مطلع شدن از رد درخواست دوستی فیس بوک و حذف شما از لیست دوستان دیگران

مطلع شدن از رد درخواست دوستی فیس بوک و حذف شما از لیست دوستان دیگران
مطلع شدن از رد درخواست دوستی فیس بوک و حذف شما از لیست دوستان دیگران

با توجه به اضافه شدن امکانات متعدد به فیس بوک در طی چند ماه اخیر اما هنوز کاربران این شبکه نمیتوانند به طور پیشفرض از رد درخواست های دوستی،حذف خود از لیست پروفایل دوستانشان و یا حتی حذف و بلاک شدن پروفایل اشخاص لیست دوستان خود مطلع شوند.در ادامه روشی به شما معرفی میکنیم که میتوانید علاوه بر اعلان های معمولی فیس بوک از رخداد اینگونه اتفاقات در فیس بوک نیز آگاه شوید.

فارس 98

Unfriend finder یک افزونه فوق العاد کاربردی برای تمامی مرورگرها (Opera,Safari,IE,Firefox,Chrome,Rockmelt,Flock,Fluid) میباشد که با نصب بر روی مرورگر شما یک گزینه اضافی به اعلان ها فیس بوک اضافه خواهد کرد.(این افزونه زبان پارسی را نیز پشتبانی میکند)

فارس 98

به عنوان مثال در صورتی که یکی از دوستانتان شما را از لیست دوستان پروفایل خود حذف کند بلافاصله شما توسط قسمت unfriends از اینکار مطلع میشوید.

فارس 98

این افزونه دارای امکاناتی دیگری همچون نمایش کسانی درخواست دوستی شما رد نموده اند و یا کسانی که پروفایل خود را حذف کرده اند نیز است.

فارس 98

فارس 98

میتوانید این افزونه را از اینجا دانلود کنید.

برای مشاهده طریق نصب افزونه برای هر مرورگر به اینجا مراجعه کنید.

منبع:فارس 98


(1) درخواست دوستی فیس بوک
حل مشکلات کامپیوتری مطلع شدن از رد درخواست دوستی فیس بوک و حذف


(2) نحوه مطلع شدن از رد درخواست دوستی فیس
نحوه مطلع شدن از رد درخواست دوستی فیس بوک و حذف از لیست دوستان


(3) پیشنهادات دوستی را در همکلاسی ها لغو می
پیشنهادات دوستی را در همکلاسی ها لغو می کنیم. نحوه لغو درخواست


(4) نحوه مطلع شدن از رد درخواست دوستی فیس بوک و حذف از لیست
27.01.2016 نحوه مطلع شدن از رد درخواست دوستی فیس بوک و حذف از لیست دوستان دیگران . با توجه به اضافه شدن امکانات متعدد به فیس بوک در طی چند ماه اخیر اما هنوز کاربران این شبکه نمیتوانند به طور پیشفرض از رد درخواست های دوستیحذف خود از


(5) نحوه حذف و یا غیرفعال کردن حساب کاربری فیسبوک - بیشتر با
احتمالا شما مقدار زیادی اطلاعات از جمله عکس مقاله و نوشتههای روزانه داشته باشید که بخواهید بعد از حذف حساب کاربری و در زمان آفلاین از آنها یک رونوشت داشته باشید. فیسبوک یک روش بسیار راحت برای دانلود پستها و


(6) حذف دوستان حذف شده VKontakte
نحوه حذف یک دوست در تماس. سه روش برای حذف دوستان حذف شده VKontakte


(7) با این برنامه کسانی که شما را از لیست دوستان در فیسبوک
هنگامی که فردی شما را از لیست دوستان فیسبوک حذف میکند اگر تعداد اد لیست هایتان انگشت شمار باشد بدون شک به هویت وی پی خواهید برد اما اگر جزو آن دسته از اهالی فیسبوک هستید که روزبهروز بر تعداد دوستانتان افزوده می


(8) پاسخ به سوال خوانندگان حذف کردن یک نفر از لیست دوستان در
پس از چند ثانیه لیست دوستان شما نمایش داده میشود . البته ممکن است که همه دوستان خود را مشاهده نکنید . اگر اینطور بود روی دکمه ای که در قسمت بالا و سمت چپ لیست دوستانتان قرار دارد کلیک کرده و گزینه All Friends را انتخاب کنید .


(9) این چند کار را در فیسبوک انجام ندهید
- برای کسی که یک بار شما را از لیست دوستانش حذف کرده دوباره درخواست نفرستید. اگر مطمئن هستید که با کسی دوست فیسبوکی بودید و حالا دیگر اسم شما در لیست دوستان او نیست یک توضیح و جواب بیشتر ندارد. او شما را از لیست دوستان خود حذف کرده است.


(10) مطلع شدن از رد درخواست دوستی فیس بوک و حذف شما از لیست
مطلع شدن از رد درخواست دوستی فیس بوک و حذف شما از لیست دوستان دیگران . در فیسبوک به ما بپیوندید در فیسبوک به ما بپیوندید در فیسبوک به ما بپیوندید در فیسبوک به ما بپیوندید در فیسبوک به ما بپیوندید در فیسبوک به ما بپیوندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 + ده =

دکمه بازگشت به بالا