همه آهنگ ها

نقاشی های زندهتلفیق جالب و زیبای هنر و تکنولوژی

نقاشی های زندهتلفیق جالب و زیبای هنر و تکنولوژی
نقاشی های زندهتلفیق جالب و زیبای هنر و تکنولوژی

در طول زمان هنر نقاشی کشیدن یکی از کارهای مورد لاعلاقه هنرمندان بوده است،اما اگر شما فکر میکند که این هنر چه در سبک کلاسیک و چه در سبک مدرن نمی تواند خود را به خوبی با تکنولوژی امروزه تلفیق کند سخت در اشتباه هستید.

فارس 98

اسکات گارنر هنرمند تصمیم گرفت کاری کند که تابلوهای کلاسیکی که مضمون آنها میوه،کاسه و دیگر اشیا هستند با از دست دادن حالت بی جان و مصنوعی خود بسیار جالب و طبیعی تر از قبل به نظر برسند.

فارس 98

وی توانست با استفاده از یک نمایشگر صفحه صاف حساس به حرکت که بر روی یک پایه قابل چرخش سوار شده است نقاشی های ساده را به یک اثر هنری و واقعا تعاملی تبدیل کند،به طوریکه که با چرخاندن قاب نقاشی اجسام درون آن همانند دنیای واقعی به حرکت در می آیند.

فارس 98

گارنر این محیط جالب و تعاملی را توسط ابزار توسعه بازی های ویدیویی Unity 3D و یک برنامه ساده به زبان C توانست ایجاد کند.او با این ترکیب هوشمندانه نشان داد زمانیکه هنر با تکنولوژی ادغام میشود میتواند چه آثار زیبا و نویی را عرضه کند.

فارس 98

ویدیو مربوط به این تابلوها را از اینجا مشاهده کنید.

منبع خارجی:gajitz

ویرایش و ترجمه:فارس 98


(1) نقاشی های زنده تلفیق جالب و زیبای هنر
نقاشی های زنده تلفیق جالب و زیبای هنر و تکنولوژی


(2) 24 نقاشی سه بعدی فوق العاده زیبا
24 نقاشی سه بعدی فوق العاده زیبا


(3) کاد دستی و نقاشی جالب با کاغذ
علم و تکنولوژی. ورزشی . حوادث. گردشگری. حیوانات. متفرقه. تبلیغات. هنری. بانوان. سلامت. آشپزی. نمایش بیشتر دیگر سرویس ها. فیلیمو. آپارات کودک. در آپارات وارد شوید تا ویدیوهای و کانالهای بهتری بر اساس سلیقه شما پیشنهاد شود


(4) نقاشی بسیار جالب و دیدنی
یک نقاشی بسیار زیبا و تماشایی. ویدیو بعدی آموزش نقاشی کودکان نقاشی و طراحی کینگ کونگ و رنگ آمیزی آموزش نقاشی King Kong


(5) هنرهای دستیهنرهای خانگی
نقاشی. نقاشی روی سفال نقاشی روی شیشه کاردستی کودکانه با سنگ ریزه و سنگ های رنگی جالب. یکی از ایده های جالب و خلاقانه برای ساخت کاردستی استفاده از انواع سنگ در عروسک سازی. آوریل 22 2020 0. ساخت عروسک با پوم پوم و مدل های


(6) هنر نقاشی با اسپری بسیار جالب
21.04.2014 با چند اسپری رنگ و ابزار های ساده دیگر در عرض چند دقیقه نقاشیهای بسیار زیبا و بدیع کشیده می شود که بسیار جالب و دیدنی است.


(7) آشنایی با هنر نقاشی
دو طرز بیان در هنر نقاشی موجود است نقاشی تصویری و نقاشی انتزاعی. ـ نقاشی تصویری این نقاشی شامل سبکهای متنوعی است. هنرمند با توجه به اشکال موجود مثل انسان حیوان درخت و میوه ترکیباتی می آفریند و با سلیقه ای که در رنگ


(8) 12 تابلو نقاشی برتر و هنری جهان عجیبترین
25.12.2019 این تابلوهای نقاشی مربوط به شاهکارهای هنری است که بعداز مرگ آفریننده آن به شهرت رسیده و برخی از ابعاد آنها طی سالهای اخیر وابداع تکنولوژیهای روز کشف شدند.


(9) نقاشی - هنر در خانه
نقاشی با حروف الفبا ایده ای بسیار جالب و کاربردی برای آموزش یادگیری و آشنایی کودکان با الفباست که در این مطلب تصاویر بسیار زیبایی از نقاشی کودکان را برای شما به نمایش گذاشته ایم.


(10) نقاشی های خنده دار و بسیار دیدنی و جالب
نقاشی های خنده دار و بسیار دیدنی و جالب خلاقیت حیرت انگیز در نقاشی با عکس کلیپ خیلی خنده دار جالب دیدنی باحال خفن عالی زیبا عجیب غریب جنجالی داغ مهم فوری جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شش − سه =

دکمه بازگشت به بالا