همه آهنگ ها

گجت قدیمی خود را تحویل خود پرداز ecoATM دهید تا پول نقد دریافت کنید

بازیافت قطعات لوازم الکتریکی یکی از کارهای رایج برای صرفه جویی،حفظ محیط زیست و استفاده مجدد از قطعات میباشد،با پیشرفت تکنولوژی و ارائه گجت های پیشرفته در هر روز طبیعتا عده ای از ابزار الکتریکی در طی زمان فراموش و بلا استفاده خواهند شد.حال دستگاه خود پرداز ecoATM میخواهد به شیوه ای جدیدی گجتهایی مانند موبایل های از دور خارج شده،لوازم صوتی و تصوریی قدیمی و.. از شما دریافت و در عوض پول نقد تحویلتان میدهد!

فارس 98

طرز کار این دستگاه به این صورت که ابتدا ecoATM گجتی که شما میخواهید آنرا به پول نقد تبدیل کنید شناسایی میکند،سپس از شما میخواهید گجت را به آن وصل کنید تا شرایط کارکرد دستگاه شما را بررسی کند،هنگامی که ارزیابی دستگاه تمام شد ecoATM همانند یک دلال به شما مبلغ پیشنهادی را نمایش میدهد که شما میتوانید مبلغ را رد یا دریافت کنید و یا اینکه آنرا به یک موسسه خیریه اختصاص دهید.

فارس 98

اگرچه تا کنون تعداد کمی از این خود پرداز ها تولید و در محلهای نصب شده مشغول به کار هستند اما میتوان امیداور بود با بازخورد مثبت این دستگاه ها در جامعه،در آینده ای نزدیک شاهد تولید انبوه آنها باشیم.

فارس 98

ویدیو عملکرد این دستگاه را از اینجا مشاهده کنید.

منبع خارجی:dvice

ویرایش و ترجمه:فارس 98


(1) چگونه هنگام استفاده از خود پرداز به کرونا مبتلا نشویم
6 هنگامی که از بانک خارج شدید و یا عملیات انتقال وجه شما به پایان رسید دستان خود را با آب و صابون بشویید و یا از محلول های ضدعفونی کنند استفاده کنید. 7 از پول نقد استفاده نکنید و عملیات پرداخت و


(2) خودپرداز - ویکیپدیا دانشنامه آزاد
دستگاههای خود پرداز را می توان در هر مکانی قرار داد اما اغلب در نزدیکی یا درون بانکها مراکز خرید مراکز خرید فرودگاهها ایستگاههای مترو ایستگاههای مترو پمپبنزینها و دیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − 9 =

دکمه بازگشت به بالا