همه آهنگ ها

درایو USB خود را به کامپیوتر وصل کنید تا اتوماتیک از فایل های مهم بکاپ گرفته شود

درایو USB خود را به کامپیوتر وصل کنید تا اتوماتیک از فایل های مهم بکاپ گرفته شود
درایو USB خود را به کامپیوتر وصل کنید تا اتوماتیک از فایل های مهم بکاپ گرفته شود

در مکانهای اداری یا تجاری گرفتن نسخه پشتیبان (Backup) از اسناد و دیگر فایل های مهم موجود در سیستم های کامپیوتری یک امر حیاتی محسوب میشود اما معمولا عملیات گرفتن نسخه پشتیبان فرآیندی زمانبر است،در ادامه برنامه ای کاربردی را معرفی میکنیم که برای گرفتن نسخه پشتیبان از فایلهای مهم و ضروری فقط کافیست فلش درایو یا هر درایو USB دیگر را به کامپیوتر متصل کنید تا به صورت اتوماتیک یک کپی از فایل و پوشه ها در درایو مورد نظر ذخیره شود.

فارس 98

O&O AutoBackup یک نرم افزار برای همگام سازی (synchronize) فایلهای موجود در هارد کامپیوتر شما و درایو های USB (مانند هارد اکسترنال) به صورت اتوماتیک است،به عنوان مثال میتوانید تعیین کنید زمانی که فلش خود را به سیستم متصل میکنید اگر تغییراتی بر روی یک فایل از پیش تعیین شده مانند سند و.. صورت گرفته است، نرم افزار فایل ها جدید را بلافاصله بر روی فلش داریو کپی و آپدیت کند.

فارس 98

طرز استفاده از این برنامه بسیار آسان میباشد،فقط کافیست در قست بالایی نرم افزار پوشه و فایل های منبع (source) را انتخاب و سپس در قسمت میانی یک داریو USB برای کپی و آپدیت کردن فایل ها انتخاب نمایید.در قسمت پایینی نی شما باید یکی از عملیات های موجود بر روی فایل و پوشه ها را به دلخواه انتخاب نمایید به طور مثال با انتخاب گزینه Copy all modified and new source data,no deletion of data فایل های جدید و تعیین شده بدون پاک شدن کپی خواهند شد.(توجه کنید که با انتخاب گزینه اول فایل های شما کاملا انتقال می یابند و با انتخاب گزینه سوم پس از همگام سازی فایل های اصلی پاک میشوند)

در نهایت پس از انجام تنظیمات ابتدا بر روی دکمه Save و سپس بر روی دکمه Execute کلیک کنید.

این نرم افزار از اینجا دانلود کنید.(O&O Autobackup بر روی ویندوزهای XP،7 و Vista براحتی اجرا میشود)

منبع:فارس 98


(1) چگونگی بکاپ گیری از فایل های مهم با
چگونگی بکاپ گیری از فایل های مهم با استفاده از USB ویکی چجور


(2) بک آپ گیری از فایل های مهم با استفاده
بک آپ گیری از فایل های مهم با استفاده از USB - دانلود رایگان نرم افزار


(3) آموزش بکاپ گیری خودکار از فایل های مهم
آموزش بکاپ گیری خودکار از فایل های مهم گوگل درایو فرازسافت


(4) نصب درایوهای USB بدون نیاز به استفاده از درایور مخصوص در
همچنین اگر به هر دلیلی درایور اصلی USB درایو خود را گم گرده اید باز هم این ترفند مشکل شما را حل خواهد کرد. روش کار سخت افزار خود را به درگاه USB متصل کنید. خواهید دید که پنجره Found New Hardware پدیدار میگردد.


(5) آموزش بکاپ گرفتن از ویندوز و معرفی
آموزش بکاپ گرفتن از ویندوز و معرفی بهترین نرم افزارهای بکاپ گیری


(6) بهترین راه بک آپ گرفتن از اطلاعات کامپیوتر - فراست اخبار
هر از گاهی درایو را به کامپیوتر وصل کرده و از ابزار پشتیبانگیری استفاده کنید یا اینکه هر زمان در منزل هستید آن را به کامپیوتر وصل کنید تا پشتیبانگیری به صورت خودکار انجام شود.


(7) چگونه به درایو به دیگری کلون
در حال حاضر درایو usb را به کامپیوتر وصل و برنامه را اجرا کنید. به منو مدیریت دیسک را وارد کنید و شما می توانید رابط که به دنبال دریافت کنید. سپس کلون کل دیسک که اجازه می دهد تا شما به کلون کردن دیسک کل به دیگری را انتخاب


(8) نصب. درایو فلش USB بوت
ویندوز 7 از فلش مموری کار می کند بدون نصب. درایو فلش USB بوت کننده


(9) علوم کامپیوتر - دانستـنی هایی در مورد
علوم کامپیوتر - دانستـنی هایی در مورد هـاردهای اکستـرنـال


(10) بکاپ گرفتن از درایو و اطلاعات کامپیوتر در هنگام بالا
بکاپ گرفتن از درایو و اطلاعات کامپیوتر Bootable. در این مرحله شما باید بتوانید فلش را قابل بوت کنید یعنی بدون اینکه به هارد نیاز داشته باشد بتواند سیستم را بوت کنید یا آن را اجرا نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × 5 =

دکمه بازگشت به بالا